Prodlužování, zhušťování vlasů – Morava

Nejste spokojená s délkou a hustotou svých vlasů? Pak vyzkoušejte prodlužování a zhušťování vlasů. Jedná se o moderní a stále běžněji využívaný způsob, jak dosáhnout svých vysněných vlasů. Salony a studia nabízející prodlužování vlasů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 155 nalezených Filtry

1STUDIO LENY2 pobočky

Na trhu působíme již od roku 1993 a náš kolektiv se skládá z lektorů s mnohaletou profesní praxí, což je jistá záruka kvality a spokojenosti.

2ARTMED spol. s r.o.

Nabízíme botox a vyhlazení vrásek laserem a výplňovými materiály a dále provádíme trvalou epilaci a operaci očních víček a neinvazivní liposukci a omlazení pleti pomocí IPL a frakční radiofrekvenci a odstraňujme cévky laserm i také pigmentace a strie a léčíme akné a jizvy.

3Perfect Salon s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidická 2033/44a, Brno-Černá Pole

Poskytujeme kardiozónu a kosmetiku a děláme prodlužování řas. Dále nabízíme masáže a lymfatické masáže i také liposukce. Nabízíme hubnutí s trenérem a power plate.

4Dujíčková Monika, Studio MONDE

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Horova 1917/38a, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické a masážní služby. Provádění líčení, prodlužování řas, pedikúru a manikúru. Prodej přípravků Alcina.

5Renata Repková- Kosmetika Janoušková

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Ponávka 185/2, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní kosmetické služby - spolupráce s renomovanou francouzskou kosmetickou firmou SOTHYS PARIS. Profesionální kosmetickou péči našim zákaznicím i zákazníkům poskytuje tým profesionálních kosmetiček. Laserové ošetření pleti: MICRODERMABRAZE, permanentní make-up, permanentní řasy,…

6Franková Martina

Nabídka kadeřnických a kosmetických služeb, prodlužování řas a vlasů či modeláže nehtů.

8Studio LongHair Beauty

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Lány 258/40, Brno

Nabízíme prodlužování a zahušťování vlasů, kompletní dámské kadeřnické a vizážistické služby i prodlužování řas.

9Studio Buď krásná - Marcela Chocholoušová

4.9
★★★★★
★★★★★
(30)
Zvěřinova 1277/11a, Brno - Černovice Bezdlužná

Provádím hloubkové čištění pleti ultrazvukem, neinvazivní mezoporaci, depilaci cukrovou pastou, manikúru, trvalou na řasy nebo saunu pro 2 až 6 osob. Nabízím kurzy líčení pro kosmetičky. Také odstraňuji vrásky, provádím celotělové zábaly, masáže lávovými kameny a další služby.

10Hair Salon Ines1 pobočka

Nabízíme provoz dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Provádíme barvení dle nových trendů a kreativní stříhání vlasů, prodlužování evropských a ruských vlasů metodou keratin od firmy SO.CAP, narovnání a vyhlazování vlasů technikou Global keratin. Vytváření společenských a svatebních účesů.…


Prodlužování, zhušťování vlasů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Prodlužování, zhušťování vlasů v lokalitě Morava – detailní popis

Kvalita, hustota a růst vlasů do určité délky je sice dán geneticky, ale díky moderním metodám prodlužování a zhušťování lze dosáhnout vysněné délky i hustoty vlasů. Prodlužovat vlasy je možné prostřednictvím několika metod. Cena za prodloužení vlasů se odvíjí od zvolené metody prodloužení vlasů, délce, hustotě, odstínu i struktuře vlasů. 

Metody prodlužování vlasů

  • Keratin – jedná se o metodu prodloužení, zhuštění a promelírování vlasů pomocí spojů z organické bílkoviny, a to keratinu. Tato metoda probíhá tak, že pramen vlasů se za vysoké teploty kolem 200 °C přitaví k vašemu pramenu vlasů přímo u kořínků. Jedná se o velmi oblíbenou metodu, jelikož spoj je téměř neviditelný, pružný a měkký. S touto metodou lze vytvářet bez obav jakékoliv účesy.
  • Tape In – tato metoda spočívá v prodlužování vlasů pomocí lepicích pásků. Jednoduchým uchycením lze přírodní vlasy různých barev a délek napojit na vlastní vlasy. Postupně jak vlasy dorůstají, lze spoje povolit a posunout je blíže ke kořínkům.
  • Micro Rings – je velmi jednoduchá metoda prodlužování vlasů. Přírodní vlasy se pomocí kovových kroužků připnou k vlastním vlasům. Jak vlasy postupně rostou, tak je možné spoje opakovaně povolovat a posunovat blíže ke kořínkům.
  • Bond Pluspři této metodě se používají plastové trubičky, díky kterým se přírodní vlasy za tepla napojí na vlastní vlasy. Pomocí háčku se plastové trubičky navlékají na vlastní vlasy, kde se k nim přikládají prodlužující vlasové pramínky. Trubičky se zahřejí na teplotu kolem 120 ºC, aby se vytvořil pevný spoj. Jak vlasy dorůstají, tak lze spoje opakovaně povolovat, posunovat a fixovat u kořínku.