Kosmetické služby – Morava

Chcete mít krásnou a zdravou pleť? Trápí vás akné, vrásky nebo pigmentové skvrny? Pak navštivte kosmetický salón. Kosmetička se postará nejen o ošetření vaší pleti, ale i o příjemný relax. Přehled kosmetických salónů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

Poslat poptávku laserstudio.cz 777 177 729

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

Poslat poptávku svatebnisalonsen.cz 606 500 787

Na klinice se specializujeme na komplexní dermatologickou péči, včetně vyšetření pleti a léčby kožních onemocnění, jako jsou akné, ekzémy a psoriáza. Poskytujeme také estetickou dermatologii a moderní laserové zákroky pro zlepšení vzhledu pleti.

Poslat poptávku koznibrno.cz 605 343 889

Jsme přední odborná střední škola v Olomouckém kraji s širokou nabídkou učebních a maturitních oborů. Nabízíme vzdělání v oborech jako kadeřník, cukrář, kuchař-číšník a podnikání, s důrazem na praktickou výuku a uplatnění absolventů na trhu práce. Organizujeme zahraniční stáže a odborné praxe.

Poslat poptávku stursovka.cz 585 200 211

Náš kosmetický salón nabízí profesionální kosmetické služby a kadeřnické služby. Specializujeme se na manikúru, depilaci, permanentní make-up, body piercing, léčbu celulitidy a řadu dalších služeb. U nás si můžete zakoupit široké množství vlasové kosmetiky. Používáme velmi šetrné a kvalitní…

Poslat poptávku tukykledu.cz 608 111 183

Provádíme vodoinstalace, topenářské práce a instalatérské práce. Specializujeme se na výměny radiátorů, instalace podlahového topení, čištění topení, úpravu tvrdosti vody, montáže zařízení na změkčování vody a další práce. Provádíme jádrové vrtání do všech stavebních materiálů. Instaloservis

Poslat poptávku instaloservis-lhotecky.cz 602 790 620

Poskytujeme profesionální kadeřnické služby v příjemném prostředí. Naše zkušené kadeřnice vám pomohou najít ideální účes, který podtrhne vaši osobnost.

Poslat poptávku 777 800 852

Na našem pracovišti poskytujeme odbornou a komplexní péči v oborech klinická logopedie, ORL, foniatrie, psychiatrie, psychologie, ergoterapie, fyzioterapie, neurologie, interní lékařství a rehabilitace. Zaměření je zde na logopedii, rehabilitaci, psychologii, psychiatrii, ORL, internu a také na…

Poslat poptávku moje-klinika.cz 543 420 666

Dermatologicko-lymfologická ambulance s nabídkou léčby lymfedému. Provádíme kosmetické výkony či léčbu možných komplikací lymfedému i běžných dermatologických onemocnění. Nabízíme manuální i přístrojovou lymfodrenáž a odstranění benigních kožních lézí.

Poslat poptávku dermolymfa.cz 577 522 215

Kosmetické služby v lokalitě Morava – detailní popis

Návštěva kosmetického salónu by měla být jen péčí doplňkovou, jelikož nejdůležitější je pravidelná péče o pleť v domácích podmínkách. Pokud navštívíte salón jen jednou nebo párkrát do roka, tak nemůžete očekávat žádné zázraky. Aby byl efekt maximální, je potřeba navštěvovat kosmetický salón pravidelně. Kosmetické salóny nabízejí širokou škálu kosmetických procedur pro péči o obličej i tělo.

Oblíbené kosmetické procedury

  • Aplikace kyseliny hyaluronovéje jedna z nejefektivnějších metod na odstranění vrásek. Výsledný efekt lze vidět téměř okamžitě. Výplně vydrží velmi dlouho, okolo 12 až 28 měsíců. Aplikace kyseliny hyaluronové umožňuje dosažení velmi přirozeného vzhledu, který nemá žádný vliv na změny mimiky nebo výrazu.
  • Mezoterapie – jedná se o speciální dermatologické ošetření, které velmi efektivně redukuje vrásky, zvedá kontury v obličeji a odstraňuje kruhy pod očima. Při mezoterapii se aplikuje mikrojehličkou do podkoží kyselina hyaluronová, plazma, vitamíny a další omlazující látky. Efekt lze vidět okamžitě.
  • Diamantová mikrodermabraze – je neinvazivní metoda, při které se jemně odstraňují povrchové zrohovatělé vrstvy pokožky za pomoci speciálních diamantových nástavců. Tato metoda efektivně omlazuje pleť, redukuje jemné vrásky, rozšířené póry a povrchovou pigmentaci. Velkou výhodou této metody je, že podporuje tvorbu velmi potřebného kolagenu a elastinu. Pleť po diamantové mikrodermabrazi vypadá velmi zdravě a svěže.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.