Wagner Josef- FOTO-ORCUS

Provádíme výzkum a dokumentaci jeskyní, ochranu netopýrů a školíme pro práce ve výškách. Náš speleologický klub v Bohumíně organizuje expedice a nabízí služby foto-studia a prodeje OOP pro práce ve výškách.

  • Klíčová slova 41

    speleologie, jeskyně, moravskoslezské beskydy, ochrana netopýrů, mezinárodní expedice, práce ve výškách, školení, foto-video studio, digitalizace, revize oop, dokumentace historického podzemí, speleologický klub, bohumín, přírodní výzkum, speleoalpinismus, průkazkové fotografie, svatební fotografie, skenování filmů, fotografování na porcelánu, monitoring netopýrů, hromosvody, montáž zábran, výzkum krasu, ochrana přírody, historické podzemí, přírodní památky, příroda, outdoor aktivity, podzemní výzkum, vedoucí expedice, speleologické výzkumy, dokumentární fotografie, ochranářství, přírodní vědy, podzemní vody, geologie, alpinismus, terénní práce, ochrana životního prostředí, speleoklub, netopýři

  • Popis

    Naše činnost zahrnuje výzkum a dokumentaci jeskyní v Moravskoslezských Beskydech a Jeseníkách, jakož i sledování netopýrů na zimních sídlištích. Specializujeme se na speleologické expedice, které organizujeme doma i v zahraničí. Poskytujeme školení pro osoby vykonávající práce ve výškách a nabízíme také služby foto-video studia, včetně digitalizací. Dále prodáváme osobní ochranné prostředky a provádíme jejich revize. Naším cílem je ochrana přírody a vzdělávání v oblasti speleologie.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Dnes už má zavřeno
  • Pondělí 08:00 – 12:00, 13:00 – 16:00
  • Úterý 08:00 – 12:00, 13:00 – 16:00
  • Středa 08:00 – 12:00, 13:00 – 16:00
  • Čtvrtek 08:00 – 12:00, 13:00 – 16:00
  • Pátek 08:00 – 12:00, 13:00 – 16:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Wagner Josef- FOTO-ORCUS

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.