Javorský Josef - TRIOP – logo společnosti Javorský Josef - TRIOP

Specializujeme se na výrobu kvalitní sportovní obuvi v České republice. Naše produkty zahrnují lezečky, trekingovou obuv a sandály, které splňují požadavky každého uživatele. Podporujeme aktivity dětí a mládeže a klademe důraz na kvalitní materiály a tradiční řemeslnou výrobu.

Recenze

  • 4.8
    (9)

    google 9 Google recenzí

  • 5.0
    (1)

    firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 40

    lezečky, trekingová obuv, sandály, sportovní obuv, kvalitní materiály, česká výroba, outdoor obuv, horolezecké boty, přírodní aktivity, ruční výroba, obuv pro děti, sportovní aktivity, trojková obuv, inovace v obuvi, durable footwear, outdoor gear, treková obuv, lezecké boty, obuv pro volný čas, boty pro outdoor, obuv na treky, obuv pro lezců, pohodlná obuv, kvalitní sportovní oblečení, české značky, přírodní materiály, obuv pro volný čas, podpora sportu, podpora dětí a mládeže, české řemeslo, tradiční výroba, outdoorové aktivity, boty do přírody, výběr obuvi, opravy obuvi, odborný servis, inovativní technologie, obuv na horské túry, pohodlné sandály, lezecké vybavení

  • Popis

    V oblasti sportovní obuvi máme 25letou tradici a zkušenosti. Naše výrobky, jako jsou lezečky, sandály a trekingová obuv, jsou vyráběny výhradně v České republice s nízkým dopadem na životní prostředí. Používáme kvalitní materiály pro maximální pohodlí a výkonnost. Náš široký sortiment se zaměřuje na aktivní životní styl a podporuje děti a mládež v jejich sportovních aktivitách. Využíváme ruční výrobu a dodržujeme vysoké standardy kvality, aby naše obuv poskytovala nejen komfort, ale také dlouhou životnost. Spolehněte se na nás pro sportovní obuv, která vám skutečně poslouží.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Javorský Josef - TRIOP

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.