VARIO VILA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Šumperská 1350, 783 91 Uničov Bezdlužná Ověřená firma

Zabýváme se výrobou dřevěných montovaných domů na klíč. Naše dřevostavby představují snadno dostupné, ekologické, velmi příjemné a zdravé prostředí k bydlení. Stavíme od jednodušších rodinných domů až po vícegenerační objekty.

Recenze

4.2
★★★★★
★★★★★
5 Facebook recenzí
4.8
★★★★★
★★★★★
5 Google recenzí
25860925 ARES
DIČ CZ25860925
Vznik 2000
Sociální sítě facebook.com , instagram.com
Ing. Břetislav Lacina (jednatel)
Petr Blažek (technik)
Ing. Jiří Kašpar (obchod, vazníky)
  • domy na klíč, dřevostavby, nízkoenergetické domy, pasivní domy, rodinné domy na klíč, rodinné domy ze dřeva, rodinné domy, suchá technologie výstavby domů, výstavba domů po celý rok, dlouhá životnost staveb, rychlá výstavba domu, výstavba domů, stavba na klíč, výborné tepelně izolační vlastnosti domů, foukané izolace, zateplování domů, dřevěné montované domy, vícegenerační objekty, systém sendvičové konstrukce, konstrukce domů, montáž střešních příhradových vazníků, výroba střešních příhradových vazníků, prodej palubek, výroba střešních příhradových vazníků, zateplení domu, izolace Climatizér Plus, střešní nástavby, půdní nástavby, termofasády na RD, termofasády na panelové domy, klempířské práce, pokrývačské práce, sádrokartonářské práce
  • Stavíme pro vás dřevěné montované domy na klíč již více než 20 let. Při výstavbě používáme ekologické a zdravotně nezávadné materiály. Bydlení v našich moderních dřevostavbách je snadno dostupné, ekologické, velmi příjemné a zdravé. Zabýváme se výstavbou jednodušších staveb i vícegeneračních objektů.

    Součástí našich služeb je i prodej palubek, výroba a montáž střešních příhradových vazníků, realizace zateplení domu foukanou tepelnou a akustickou izolací Climatizér Plus, střešní a půdní nástavby, termofasády na RD a panelové domy a v neposlední řadě klempířské, pokrývačské a sádrokartonářské práce.