Sendvičové panely – Morava

Sendvičové panely se používají k opláštění staveb, konkrétně na vnější opláštění stěn, střechy, podhledy, příčky nebo i pro nosné stěny menších objektů. Přehled firem zabývajících se realizací sendvičových panelů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1VARIO VILA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Šumperská 1350, Uničov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou dřevěných montovaných domů na klíč. Naše dřevostavby představují snadno dostupné, ekologické, velmi příjemné a zdravé prostředí k bydlení. Stavíme od jednodušších rodinných domů až po vícegenerační objekty.

2DŘEVO-SPEKTRUM s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Holubická 373, Pozořice Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zabývá prodejem dřeva. Nabízíme eurohranoly a dřevěné polotovary pro výrobce eurooken a truhláře. Řezané dřevo na výrobu polotovarů a dřevěných teras. Provozujeme eshop s dřevem a řezivem. Kontaktujte nás!

3MONDY HOME, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vlkoš 3, Vlkoš

Jsme česká firma, která staví montované dřevostavby na klíč. Naším hlavním programem je výroba a montáž dřevostaveb na klíč, montovaných rodinných domů na bázi dřeva. Jako doplňkový program nabízíme výrobky pro zahradu, jako jsou zahradní domky, pergoly, přístřešky, altány a dřevěné ploty atd.…

4DOSTING, spol. s r.o.1 pobočka

Hlavní obory naší činnosti jsou hliníkové prosklené fasády a kazetové fasády, výplně stavebních otvorů (okna, dveře, výkladce, světlíky, zimní zahrady), celohliníkové střešní světlíky – s výplní z polykarbonátu, kopulové světlíky, lehké hliníkové a ocelové konstrukce, odborná montáž resp. instalace…

5JH STAVEBNÍ MATERIÁLY s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šmahova 288/115, Brno-Slatina Bezdlužná

Prodáváme vše pro střechy. V různých materiálech a barvách nabízíme okapové systémy, plechy, svitkové plechy, trapézové plechy, veškeré střešní krytiny, sendvičové panely, spojovací materiál, střešní okna, modifikované asfaltové pásy, tmely, pěny, lepidla. Provádíme stavbu hal a domů na klíč.

6ES systems produkt, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Dobšická 7, Znojmo Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodej úsporných skleněných infra panelů fungujících na principu akumulace s možností umístění na stěnu i strop.

7Hokinka Jozef

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vítězná 1228/13, Rohatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a montujeme pasivní dřevěné panely pro stavbu pasivních rodinných domků, nízkoenergetických rodinných domků, garáží, dílen, chat a chatek.Zavedli jsme pro vás výrobu stavebnicově řešených dřevěných sendvičových certifikovaných panelů, které jste schopni po krátké ukázce sami zvládnout a…

8HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Brněnská 289, Holasice

Nabízíme střešní krytiny a opláštění budov.

9CTW BOHEMIA, spol. s r.o.

Prodáváme sendvičové izolační panely, polykarbonáty, stropní sálavé teplovodní panely pro vytápění průmyslových, zemědělských a obchodních hal.

10ATENA spol. s r.o.

Specializujeme se na provětrávané fasády (Alucobond, Cembonit, Keramika, Max-deska), hliníkové a ocelové a kovové podhledy (mřížkové podhledy, lamelové podhledy, kazetové podhledy), slunolamy, sádrokartony, minerální podhledy.


Sendvičové panely – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sendvičové panely v lokalitě Morava – detailní popis

Sendvičový panel je materiál, který se používá k obkládání nejen stěn a střech, ale i podhledů nebo příček budov. Jedná se o velmi moderní, efektivní a trvanlivý materiál. Využívá se zejména pro průmyslové a zemědělské stavby, obchodní a administrativní centra nebo pro stavby občanské vybavenosti. Sendvičový panel tvoří jádro tepelné izolace, která je umístěná mezi plechovými obklady. Slouží pouze jako obkladový materiál. Nosnou funkci plní kovová kostra, ke které jsou panely uchyceny. 

Jednotlivé sendvičové panely se odlišují podle druhu použitého izolačního materiálu. Používají se panely s jádrem z polystyrenu, minerální vlny nebo polyuretanu (polyisokyanurátu – PIR). Dále se odlišují parametry tepelné a akustické izolace, svou hmotností a reakcí na oheň. Velkou výhodou sendvičových panelů je rychlá montáž. Díky své velké ploše se panely hodí na stavbách velkých budov. 

Druhy materiálů sendvičových panelů

  • S jádrem z polystyrenu – představují ekonomické řešení
  • S jádrem z minerální vlny – používají se pro stavby se zvýšenými požadavky na požární odolnost
  • S jádrem z polyuretanu (PIR) – používají se všude tam, kde je požadována dobrá tepelná izolace stěn

Využití sendvičových panelů 

  • Průmyslové stavby – skladovací haly, logistická centra, výrobní haly
  • Zemědělské stavby – stáje, chladírny, mrazírny 
  • Komerční stavby – kancelářské budovy
  • Stavby občanské vybavenosti – sportovní haly, obchodní centra