Travní osiva – Morava

Toužíte po krásném trávníku? Pak vybírejte kvalitní travní směsi a osiva, díky kterým budete mít zdravý, sytě zelený a hustý trávník. Travní směs vybírejte také podle místa, kde budete trávník zakládat. Přehled prodejců travních osiv v lokalitě Morava.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1AGROGEN, spol. s r.o.3 pobočky

Zahradní 77/1a, Troubsko
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Sháníte kvalitní osiva? V AGROGEN vám nabízíme kvalitní osiva pícnin, travních směsí, léčivých rostlin a dalších komodit. Kromě prodeje komodit se věnujeme i šlechtění rostlin. Provozujeme 2 šlechtitelské stanice – Šlechtitelská stanice Želešice a Šlechtitelská stanice Slavice.

2Česko kvete MV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Václavov 730/1, Miroslav Ověřená

Prodáváme unikátní patentované půdní kondicionéry TerraCottem obohacené o hnojiva pro venkovní a pokojové rostliny. Tyto kondicionéry vyživují rostliny, poskytují rostlinám potřebnou vláhu a chrání je proti suchu a nepravidelným zálivkám. Dále dodáváme cibuloviny a květinové mobiliáře.

3Zahradní Centrum Morávkovo - ASTRA LEDNICE s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(17)
Mikulovská 730, Lednice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, keřů a stromů, dále prodejem trvalek skalniček a vřesovištních rostlin. Najdete u nás kromě rostlin dekorativní drtě, zahradní nářadí, květináče plastové i keramické, travní osiva, postřiky a široký sortiment substrátů a hnojiv.

4Vladimír Šebestík - Larix Lusatia zahradnické centrum Lužice u Hodonína

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Česká 817/30, Lužice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zahradnictví se specializuje na okrasné zahrady, realizace zahrad a parky. Provozujeme zahradnické centrum v Lužicích u Hodonína. Prodáváme jedinečné okrasné dřeviny z prvotřídních zahradnických firem z Toskánska, pokojové rostliny, trvalky od českých a moravských pěstitelů, osiva, hnojiva…

5Agrostis Trávníky, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(32)
Npor. Krále 764/16, Rousínov-Slavíkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Agrostis Trávníky působí na českém trhu od roku 2002. Hlavní náplní naší práce je všestranná pomoc českým trávníkářům – zahradníkům, správcům fotbalových a golfových hřišť i soukromým osobám.

6ADAM - zahradnická a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(18)
Zahumení 866/13, Lelekovice Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod s okrasnými dřevinami. Nabízíme trávníková hnojiva, osiva, substráty, travní koberce a další doplňkový sortiment zboží z oblasti zakládání a údržby sportovních i okrasných trávníků. Dále dodáváme keře, alejové stromy, jehličnany či živé ploty.

7OSEVA,AGRO Brno, spol. s r.o.18 poboček

OSEVA, AGRO Brno, spol. s r.o. je obchodní společenost, která privatizovala podstatnou část státního podniku Oseva, šlechtitelský a semenářský podnik Brno. Sídlo společnosti je v Brně na ulici Přízova, kde již ve 20. letech minulého století sídlila soukromá semenářská firma. Po 2. sv. válce se do…

8Štark Luděk1 pobočka

Provozujeme velkoobchodní prodej osiv i také zahrádkářských potřeb.

9Švec Jaroslav - Návrhy a realizace zahrad

Nabízíme služby v oblastech údržba zeleně, návrhy a realizace zahrad. Zabýváme se například výsadbami zahrad, parků i vzrostlých dřevin či údržbou trávníků. K dispozici máme široké strojové vybavení.

10Nekolný Václav -ZAHRADNICTVÍ U MAŠKŮ

4.6
★★★★★
★★★★★
(448)
Božetěchova 1858/10 , Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

V našem zahradnictví naleznete široký výběr okrasných rostlin, jak na zahradu, tak i do bytu, bylinek, řezaných květin, ovocných stromů a keřů. Najdete zde vše, co budete při pěstování rostlin potřebovat – substráty, hnojiva, postřiky, nářadí a mnohé další zahrádkářské potřeby. Zabýváme se i…


Travní osiva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Travní osiva v lokalitě Morava – detailní popis

Základem krásného trávníku je kvalitní travní směs. Na zahradnickém trhu jich existuje široká škála, a proto je třeba dbát na její správný výběr. Při výběru se zaměřte na to, jaké máte půdní podmínky, jaké světelné podmínky má místo, na kterém trávník bude růst, jestli bude pravidelně zavlažován, zda bude nějak zatěžován, jaká bude výška kosení a jak často budete sekat. Stěžejní je také vybírat směs podle toho, zda se chystáte na nový zásev, nebo potřebujete směs pro dosev stávajícího trávníku. 

Základní druhy travních směsí

  • Travní směsi do sucha – jedná se o odolné travní směsi, které jsou určeny k růstu trávníku na slunných písčitých půdách.
  • Travní směsi do stínu – jsou určeny k výsevu na stinné plochy. 
  • Travní směsi zátěžové – hodí se na všechny trávníky, které jsou aktivně využívány. 
  • Travní směsi okrasné – ideální pro tvorbu okrasných trávníků nejen kolem domů, ale i do parků nebo do měst. Travní druhy těchto směsí jsou pěkně zbarvené po celé vegetační období. 
  • Travní směsi luční – obsahují luční druhy rostlin. Jsou ideální na květnaté louky i pro pastvu hospodářských zvířat. 
  • Travní směsi hřištní – jsou určeny na sportovní a dětská hřiště. Jsou odolné vůči sešlapání a v případě poškození vynikají rychlou regenerací.