Urologické ambulance – Morava

Urologie je chirurgický lékařský obor, který se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou chorob vylučovací soustavy a mužských pohlavních orgánů. Přehled urologických ambulancí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Sdružení zdravotnických zařízení II Brno1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří Bezdlužná

V naší poliklinice je poskytovaná specializovaná zdravotní péče pro děti a dospělé a najdete u nás ambulance jako je praktický lékař pro dospělé a praktický lékař pro děti a dorost a alergologie a diabetologie a endokrinologie a gynekologie a chirurgie a interna a kožní i neurologie a oční a…

2Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace

3.2
★★★★★
★★★★★
(1)
U Nemocnice 3066/1, Břeclav Bezdlužná

Nemocnice Břeclav je všeobecnou nemocnicí tzv. okresního typu, s rozsáhlou lůžkovou i ambulantní složkou, poskytující diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči pro spádovou oblast až 130 tisíc obyvatel. Poskytujeme služby v následujících odbornostech: interna, neurologie, dermatovenerologie,…

3UROLOGA s.r.o.1 pobočka

Purkyňova 235/36, Vyškov-Nosálovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme soukromá urologická ordinace a nabízíme a také poskytujeme komplexní služby v oboru urologie.

4Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

1.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Národní třída 1959…, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základním a nejvyšším posláním naší polikliniky je léčit a ošetřovat nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Středem naší pozornosti je prospěch nemocných. Najdete zde gynekologickou ambulanci, interní a diabetologickou ambulanci, oční ambulanci, rehabilitace, ORL,…

5PB INVEST s.r.o.

Hlinky 48/122, Brno Bezdlužná

Soukromé zdravotnické zařízení se nachází v reprezentativních nově zrekonstruovaných prostorách ve středu města Brna.

6Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.- Lékařské centrum lázně

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Nádražní 203/16, Brno- střed
Dnes už má zavřeno

Lékařské centrum zdraví a estetické péče bylo založeno v roce 2007. Naše centrum Vám nabízí širokou nabídku specializací s nejlepší péčí a nadstandartními službami.

7CEKLION s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(102)
nám. Přerovského…, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Celikon s.r.o. nabízí služby onkologie a radioterapie. Zabývá se preventivní léčbou vybraných onkologických nemocí, konzultace s osobami s vyšší pravděpodobností onkologických chorob, poradenství k prevenci onkologických nemocí a konzultace k radioterapii.

8MUDr. Jiří Los - JR Urocentrum Přerov s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Komenského 724/13, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Urologická ordinace - ambulantní diagnostika, léčba, moderní vyšetřovací postupy, zákroky. Poradenství v oblasti urologických problémů. Objednání osobně nebo telefonicky.

9MUDr. Ivan Huvar

Urogynekologické centrum.

10Poliklinika Nové Modřice, s.r.o.

Masarykova 1018, Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz zdravotnického zařízení. Nabídka služeb urologické ambulance.


Urologické ambulance – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Urologické ambulance v lokalitě Morava – detailní popis

Urologická péče je zaměřena na komplexní diagnostiku a konzervativní nebo operační léčbu urologických onemocnění. Urolog úzce spolupracuje s nefrology, gynekology a onkology.

Mezi nejčastější nemoci, které se vyskytují na urologických klinikách patří: kameny v močových cestách (urolitiáza), únik moči u žen i mužů (inkontinence), nádorová onemocnění (rakovina prostaty), nezhoubné zvětšení prostaty, mužská neplodnost a problémy s erekcí.

Trápí vás nějaké urologické obtíže? Neváhejte a objednejte se do urologické ordinace na vyšetření. Základní urologické vyšetření nebolí a spočívá v rozhovoru s pacientem, vyšetření břicha pohmatem, vyšetření konečníku, vyšetření moči a vyšetření ultrazvukem.