Foniatrie – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Soukromá klinika LOGO s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Vsetínská 527/20, Brno

Soukromá klinika se zaměřením na poruchy komunikace. Soukromá klinika LOGO s.r.o. již od roku 1990 klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb, vysokou odbornou připravenost a sledování nejnovějších poznatků v oblasti poruch komunikace.

2ČUCHNOVÁ IVANKA MUDr.

ORL vyšetření pro děti a dospělé, foniatrické vyšetření pro děti a dospělé. Sluchové kompenzační pomůcky - poradenství.Logopedická péče.

3AUDIO-FON CENTR s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(49)
Obilní trh 310/4, Brno - Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracoviště AUDIO - Fon Centr. s.r.o. se specializuje na komunikační poruchy. Jeho posláním je diagnostika, léčba, kompenzace a rehabilitace poruch sluchu, hlasu, řeči a rovnováhy. Nemá charakter klasické ORL ambulance. Pracoviště vyžaduje specializované lékaře, specializované zdravotní sestry,…

5OTORINOFONA s.r.o. - MUDr. Renáta Rokytová

Havlíčkova 814/67, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nestátní zdravotnické zařízení, založeno 1. 1. 1993. Zabýváme se diagnostikou, léčbou a rehabilitací nemocí ušních nosních krčních, poruch sluchu, hlasu a řeči, zkoušením a vydáváním sluchadel. Poskytujeme služby pro pacienty všeho věku včetně dětí i seniorů nejen z okresu Kroměříž, ale i…

6Foniatrie a ORL, Marvymed s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Nádražní 982/104, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ambulance funguje již od r. 1995. Zajišťuje komplexní diagnostiku chorob ušních, nosních a krčních, následnou léčbu i rehabilitaci sluchových vad, poruch hlasu i řeči. Ambulance je akreditované pracoviště pro obor Foniatrie.

7ENT-Med s.r.o.

Máme provoz ambulance ORL i také foniatrie pro děti a dospělé a nabízíme audiologii a otoneurologii a screening sluchu a dále vydáváme sluchadla.

8MUDr. Dagmar Pluháčková

Jsme ORL a foniatrická ambulance s výdejem sluchadel a zabýváme se problémy v oblasti ušní a nosní a krční a foniatrie a dále nabízíme závodní preventivní péči.

9MUDr. Eva Bártková

Máme provoz a služby otorinolaryngologické a také i foniatrické ordinace.

10Vodičková Dagmar, MUDr.

Provozuji ORL ordinaci. Zaobíráme se diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru otorhinolaryngologie a foniatrie.


Firmy v dalších lokalitách


Foniatrie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Foniatrie najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.