Ušní, nosní, krční ordinace (ORL) – Morava

Otorinolaryngologie je chirurgický lékařský obor, který se zabývá diagnostikou a léčbou ušních, nosních a krčních onemocnění. Specialistou ORL je otorinolaryngolog. Přehled ušní, nosní a krční ordinace (ORL) v lokalitě Morava.

1–10 firem z 91 nalezených Filtry

1MUDr. Martina Šumberová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Obilní trh 310/4, Brno-Veveří Bezdlužná

Provozuji ordinaci odborného lékaře pro děti a dospělé. Zaměřuji se na choroby ušní a nosní a dále i krční a otorinolaryngologie. Aplikace náušnic klasickou metodou.

2QUATTROMEDICA, spol.s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří Bezdlužná

Jsme nestátní ambulantní zařízení a nabízíme léčebná a diagnostická a rehabilitační a preventivní péče v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů a zajišťujeme pracovně-lékařské služby v plném rozsahu a to včetně specializovaných výkonů.

3Žemlička Ivo - vývoj a výroba implantátů

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tetčická 134, Omice Bezdlužná

Výroba a vývoj implantátů pro mikrochirurgii v otorinolaryngologii. Zabýváme se výrobou a vývojem implantátů pro mikrochirurgii v otorinolaryngologii. Nabízíme ušní ventilační trubice, středoušní protézy TORP a PORP, speciální nástroje a další.

4MUDr. Vladimíra Fullerová - odborný ušní lékař

Provozujeme ordinaci odborného lékaře ušního a nosního a krčního. Nabízíme kompletní sortiment léčebně – preventivní péče ORL pro dospělé a děti.

5MUDr. Igor Marek - ORL specialista

Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ORL ambulance disponuje nejmodernějším vybavením pro kvalitní vyšetření uší, nosu i krku. Ambulance poskytuje komplexní péči v celé šíři oboru s výjimkou vydávání sluchadel.

6MUDr. Pavel Horský

Velkopavlovická…, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme soukromou ordinaci a služby odborného lékaře otorinolaryngologie.

7MUDr. Irena Žáčková

Halasovo náměstí…, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ambulanci a to ušního a nosního i také krčního specialisty.

8Dětská ORL s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekařská 440/84, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno

Provozujeme dětskou otorinolaryngologickou ordinaci. Běžná ORL ošetření dětí, Akutní a opakované záněty středouší, Diagnostika a léčba poruch sluchu, Chronické záněty v oblasti ORL, Screeningové vyšetření sluchu.

9MUDr. Ivana Krátká - Otorinolaryngologická ordinace

Bří. Mrštíků 2708/38, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz otorinolaryngologické ordinace. Zabýváme se ušními, nosními a krčními problémy. Nabízíme závodní preventivní péči.

10Lohmann & Rauscher, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Bučovická 256, Slavkov u Brna Bezdlužná

Vyrábíme a distribuujeme obvazový materiál a hygienické výrobky pro tradiční hojení ran - mastný tyl Lomatuell, Gazin, Vliwazell a Vliwaktiv Ag, systém vlhkého hojení ran Suprasorb, náplasti Curapor, Curaplast a Curatest, obinadla Gekalast, Mollelast, Lenkideal, Lenkelast, Perfekta a Raucodur, tuhá…


Ušní, nosní, krční ordinace (ORL) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ušní, nosní, krční ordinace (ORL) v lokalitě Morava – detailní popis

Otorinolaryngologická ambulance

Poskytujeme otorinolaryngologickou péči dětským a dospělým pacientům s akutními nebo chronickými potížemi v oblasti uší, nosu a krku. Provedeme vám vyšetření uší, vyšetření nosu i vyšetření krku.

Mezi nejčastější nemoci, které se vyskytují na ORL patří: záněty v oblasti úst, krku a nosu, záněty mandlí, středouší a vedlejších obličejových dutin.

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Poskytujeme vám komplexní diagnostickou a léčebnou péči včetně dětské otorinolaryngologie, foniatrie a otoneurologie. Provádíme veškeré chirurgické výkony v oboru ORL, chirurgie hlavy a krku.

Otorinolaryngologická pohotovost

ORL pohotovost je součástí nemocnic.