Ušní, nosní, krční ordinace (ORL) – Morava

Otorinolaryngologie je chirurgický lékařský obor, který se zabývá diagnostikou a léčbou ušních, nosních a krčních onemocnění. Specialistou ORL je otorinolaryngolog. Přehled ušní, nosní a krční ordinace (ORL) v lokalitě Morava.

1–10 firem z 177 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

2MUDr. Martina Šumberová s.r.o.

Obilní trh 310/4, Brno-Veveří Bezdlužná Ověřená

Provozuji ordinaci odborného lékaře pro děti a dospělé. Zaměřuji se na choroby ušní a nosní a dále i krční a otorinolaryngologie. Aplikace náušnic klasickou metodou.

3QUATTROMEDICA, spol.s r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří Bezdlužná

Jsme nestátní ambulantní zařízení a nabízíme léčebná a diagnostická a rehabilitační a preventivní péče v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů a zajišťujeme pracovně-lékařské služby v plném rozsahu a to včetně specializovaných výkonů.

4Žemlička Ivo - vývoj a výroba implantátů

Tetčická 134, Omice Bezdlužná

Výroba a vývoj implantátů pro mikrochirurgii v otorinolaryngologii. Zabýváme se výrobou a vývojem implantátů pro mikrochirurgii v otorinolaryngologii. Nabízíme ušní ventilační trubice, středoušní protézy TORP a PORP, speciální nástroje a další.

5MUDr. Valachová Jitka - praktický lékař pro děti a dorost1 pobočka

náměstí Míru 149, Židlochovice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Naše ordinace poskytuje péči pro děti a dorost do věku 19 let. Kromě běžných preventivních vyšetření nabízíme nadstandardní očkování, vyšetření doma u pacientů (na žádost rodičů) a nově také objednávkový systém na určitou hodinu - v úterý odpoledne nebo ve čtvrtek dopoledne.

6MUDr. Vladimíra Fullerová - odborný ušní lékař

Provozujeme ordinaci odborného lékaře ušního a nosního a krčního. Nabízíme kompletní sortiment léčebně – preventivní péče ORL pro dospělé a děti.

7MUDr. Igor Marek - ORL specialista

Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Naše ORL ambulance disponuje nejmodernějším vybavením pro kvalitní vyšetření uší, nosu i krku. Ambulance poskytuje komplexní péči v celé šíři oboru s výjimkou vydávání sluchadel.

8MUDr. Petr Hýža

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Berkova 1204/34, Brno-Královo Pole Bezdlužná

MUDr. Petr Hýža, PhD. je atestovaný plastický chirurg s licencí České lékařské komory a Britské lékařské komory – GMC; a v současnosti se specializuje především na operace estetické plastické chirurgie (od roku 2005) a rekonstrukční chirurgii prsu (od roku 2007). Ročně provádí stovky větších…

9MUDr. Pavel Horský

Velkopavlovická…, Brno-Židenice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme soukromou ordinaci a služby odborného lékaře otorinolaryngologie.

10MUDr. Irena Žáčková

Halasovo náměstí…, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ambulanci a to ušního a nosního i také krčního specialisty.


Ušní, nosní, krční ordinace (ORL) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ušní, nosní, krční ordinace (ORL) v lokalitě Morava – detailní popis

Otorinolaryngologická ambulance

Poskytujeme otorinolaryngologickou péči dětským a dospělým pacientům s akutními nebo chronickými potížemi v oblasti uší, nosu a krku. Provedeme vám vyšetření uší, vyšetření nosu i vyšetření krku.

Mezi nejčastější nemoci, které se vyskytují na ORL patří: záněty v oblasti úst, krku a nosu, záněty mandlí, středouší a vedlejších obličejových dutin.

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Poskytujeme vám komplexní diagnostickou a léčebnou péči včetně dětské otorinolaryngologie, foniatrie a otoneurologie. Provádíme veškeré chirurgické výkony v oboru ORL, chirurgie hlavy a krku.

Otorinolaryngologická pohotovost

ORL pohotovost je součástí nemocnic.