Dietologické poradny – Morava

Dietologie je věda, která se zabývá potravinami, živinami, výživou a stravováním. Zkoumá vliv potravin ve vztahu ke zdraví a nemocem. Přehled dietologických poraden v lokalitě Morava.

1–10 firem z 87 nalezených Filtry

1SINALUNGA s.r.o. - Obědy v Brně

3.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Divadelní 3, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zajistíme obědy pro Vaše zaměstnance a můžete se najíst i v naší provozovně uprostřed Brna. Můžeme Vám nabídnout tradiční českou kuchyni, ale i speciální stravování teplé i studené kuchyně.

2Mamed s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámecká 550, Bučovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetová on-line lékárna. Zabýváme se výdejem léčiv na lékařský předpis (poukaz), individuální přípravou léčiv - jak na lékařský předpis, tak i na volný prodej. Zajišťujeme také dodávku běžných veterinárních volně prodejných přípravků.

3Havlíková Petra

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Příkop 148/18, Brno-Trnitá Bezdlužná

Jsme poradna pro zdravý životní styl a krásu, nabízíme pomoc při modelování postavy, hubnutí, úpravy jídelníčku a dále poskytujeme poradenství v oblasti dermatologie a změny image.

4Forejt Martin, Mgr.

Nabízíme poskytování odborné péče a to v oblasti výživy a pohybu a dále provádíme měření tělesného složení pomocí přístroje Inbody a máme nabídku přednáškové činnosti.

5Ševelová Marie

Poradíme jak zdravě začít regulovat váhu a hlavně jak si váhu udržet - zdravé jídlo pro zdravé hubnutí, zvýšení kondice a vitality, poradenství v oblasti správné výživy a aktivního životního stylu.

6MARANELLO KART, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
náměstí Svobody 6, Modřice Bezdlužná

Nabídka nutričně i kaloricky vyvážených jídel.

7MVDr. Daniela Neumanová

4.9
★★★★★
★★★★★
(110)
Okružní 783/39, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a nabízíme zde komplexní preventivní a interní medicínu a chirurgii měkkých tkání a také kastrace i čipování a RTG a dále USG a EKG.

8FIRUZA s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(30)
Šebrov-Kateřina…, Šebrov-Kateřina… Bezdlužná

Nabízíme krabičkovou dietu pro Vás a kdo chce žít zdravě a dobře vypadat a s nutriční poradkyní pro Vás vybereme vhodné a čerstvě připravené jídlo a doručíme až domů a dále připravíme výživový plán pro vegetariány a lidi s cukrovkou i také alergií na laktózu a lepek.

9STUDIO PENELOPA s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(54)
Hlinky 54/138, Brno-Pisárky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Náš salón Vám nabízí komplexní tělovou a vlasovou péči poskytovanou týmem odborníků z oborů kadeřnictví, kosmetiky, vizážistiky, masáží, manikúry a pedikúry. Nabízíme také poradenství ve výživě při změně životního stylu a hubnutí. Udělejte si chvilku pro sebe a nechte se opečovávat v příjemném…

10IKEPO s.r.o. - relaxační masáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Botanická 51/53a, Brno-Ponava Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.


Dietologické poradny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Dietologické poradny v lokalitě Morava – detailní popis

Dietologie se nezabývá pouze dietami a hubnutím jak si většina lidí myslí, ale komplexním stravováním, které vede k uzdravení organismu. Dietologie se nejčastěji stará o lidi, kteří trpí nemocemi jako jsou obezita, cukrovka (diabetes mellitus), vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, onemocnění jater, ledvin nebo srdce a uzpůsobuje jim vhodné složení stravy. Dále se stará o lidi jako jsou těhotné ženy, ženy po porodu, ženy v klimakteriu, děti, senioři nebo sportovci, kteří vyžadují jiné složení stravy. Dietolog je lékař oboru diabetologie.

V našem dietologickém centru vám nabízíme:

  • Zhodnocení vašeho jídelníčku a stravovacích návyků
  • Diagnostika vašeho těla
  • Poradenství jak zdravě a trvale zhubnout (redukce váhy)
  • Sestavení plánu na hubnutí
  • Sestavení jídelníčku na míru
  • Sestavení cvičebního plánu
  • Poradenství jak se správně stravovat – výživa u dětí, výživa v těhotenství, výživa při kojení, výživa u seniorů, výživa u sportovců
  • Dietní opatření při nemocech – výživa při alergiích, výživa u onkologických pacientů, výživa u pacientů s chorobami trávicího ústrojí, výživa u pacientů s onemocněním oběhové soustavy, cukrovkou (diabetes mellitus), jater, žlučových cest, ledvin aj.
  • Vitamínová poradna