Dietologické poradny, diety - Brno - město

1 - 20 firem z 28 nalezených

SINALUNGA s.r.o. - Obědy v Brně

Brno, Divadelní 3 kontakt +420 727 935 000

Zajistíme obědy pro Vaše zaměstnance a můžete se najíst i v naší provozovně uprostřed Brna. Můžeme Vám nabídnout tradiční českou kuchyni, ale i speciální stravování teplé i studené kuchyně.

web www.obedyvbrne.cz

Iva Pospíšilová - Jídelna U lávky

Brno, Příkop 6 kontakt +420 777 115 465

Provozujeme samoobslužné jídelny v Brně v rodinném prostředí. Uvaříme Vám tradiční česká hotová jídla, ale vyhovíme i vegetariánských strávníkům. Zajišťujeme cukrářskou výrobu i firemní závozy teplých jídel.

web www.jidelna-brno.cz

Havlíková Petra

Brno-Trnitá, Příkop 148/18 kontakt +420 608 828 237

Jsme poradna pro zdravý životní styl a krásu, nabízíme pomoc při modelování postavy, hubnutí, úpravy jídelníčku a dále poskytujeme poradenství v oblasti dermatologie a změny image.

web www.1wellness.cz

Ševelová Marie

Brno-Žabovřesky, Sirotkova 282/43

Poradíme jak zdravě začít regulovat váhu a hlavně jak si váhu udržet - zdravé jídlo pro zdravé hubnutí, zvýšení kondice a vitality, poradenství v oblasti správné výživy a aktivního životního stylu.

web www.abc-hubnuti.cz/

Bořutová Lenka (pobočka Brno, Družstevní)

Brno-Řečkovice, Družstevní 2223/21 , (2 pobočky)

Nabízím pomoc, radu a podporu při Vašem snažení a změně. Není to jednoduché a určitě to nepůjde bez Vašeho plného nasazení, ale stojí to za to. Co může být lepší, než investovat do svého zdraví, fyzické a psychické pohody? Sestavím Vám tréninkový plán na míru podle kterého si můžete cvičit sami nebo Vás budu provázet na každém tréninku. Zhodnotím Vaše stávající stravovací návyky a navrhnu jejich optimalizaci na základě změření na přístroji InBody. Vypracuji Vám jídelníček na míru, pokud budete…

web www.fitness-a-vyziva.cz

Zdravé stravování s.r.o. (pobočka Brno-Staré Brno)

Brno-Staré Brno, Hybešova 726/42 kontakt +420 800 204 204, (8 poboček)

Nabízíme zdravé stravování a také krabičkovou dietu, která dává možnost hubnout zdravě a jednoduše.

web www.zdravestravovani.cz

MVDr. Daniela Neumanová

Brno-Lesná, Okružní 783/39 kontakt +420 545 212 915

Provozujeme veterinární ordinaci a nabízíme zde komplexní preventivní a interní medicínu a chirurgii měkkých tkání a také kastrace i čipování a RTG a dále USG a EKG.

web www.veterina-lesna.cz

Kvardová Ludmila

Brno-Řečkovice, Kubova 1952/6 kontakt +420 602 515 306

TREND hubnutí je jednoduchý návod s trvalými výsledky. Stavíme na poradenství a osobním přístupu. Základem našeho programu je analýza zdravotního stavu a vyhodnocení vstupních hodnot. V přípravné fázi upravíme chyby stravování a životního stylu. Před začátkem vlastního hubnutí je nutné zkontrolovat a upravit vnitřní prostředí, neboť kyseliny a zásady hrají v biochemických reakcích v těle velmi důležitou roli. V ideálním pH prostředí metabolismus mnohem lépe pracuje a spaluje. Po této důležité…

web www.trendhubnuti.cz

STUDIO PENELOPA s.r.o.

Brno-Pisárky, Hlinky 54/138 kontakt +420 725 151 501

Náš salón Vám nabízí komplexní tělovou a vlasovou péči poskytovanou týmem odborníků z oborů kadeřnictví, kosmetiky, vizážistiky, masáží, manikúry a pedikúry. Nabízíme také poradenství ve výživě při změně životního stylu a hubnutí. Udělejte si chvilku pro sebe a nechte se opečovávat v příjemném prostředí našeho salonu, kde se můžete v rukou kadeřnice, kosmetičky, masérky nebo manikérky zrelaxovat a kam se určitě budete rádi vracet. Nebojte se vzít i děti, které si mohou během Vašeho ošetření…

web www.salon5element.cz

IKEPO s.r.o. - relaxační masáže

Brno-Ponava, Botanická 51/53a

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.

web www.cekore.cz

Mgr. Monika Tělupilová DiS. - výživový poradce

Zábrdovice, Cejl 93 kontakt +420 732 433 746

Jsem Mgr. Monika Tělupilová, DiS. a zabývám se hubnutím výhradně BEZ doplňků stravy, masážemi, relaxací a změnou životního stylu! Každý klient má u mě možnost výběru z několika služeb. V rámci výživového poradenství poskytuji úpravu stravovacího režimu, sestavením individuálního jídelníčku na hubnutí nebo přibírání do svalové hmoty. Dále je možné využít tvarování postavy na přístroji lymfit nebo využít některé masérských služeb. Mojí filozofií je pomoci klientovi ke komplexní a trvalé změně…

web www.vyzivovyporadce-brno.cz

VITNES s.r.o.

Brno-Veveří, Kounicova 962/18

Provozujeme fitcentrum, kde máme posilovnu a kardio zónu a spinning a nově i Concept 2 to jsou veslovací trenažery a další služby jako je analýza na přístroji InBody. A dále se epecializujeme na tvorbu dietních stravovacích a tréninkových plánů zaměřených na hubnutí a nárůst svalové hmoty a zvýšení tělesné kondice "šitých na míru" klienta a oid března do října pořádáme tréninky a závody a teambuildingové i jiné akce na dračích lodích a naše týmy dračích jezdců pravidelně obsazují…

web www.spinningafitness.cz

SUNKINS a.s. (pobočka Brno-Staré Brno)

Brno-Staré Brno, Pekařská 402/10 , (61 poboček)

Provozujeme síťe poraden v oblasti zdraví i také úpravy váhy.

web www.svet-zdravi.cz

SUNKINS a.s. (pobočka Brno-město)

Brno-město, Jakubské náměstí 129/7 , (61 poboček)

Provozujeme síťe poraden v oblasti zdraví i také úpravy váhy.

web www.svet-zdravi.cz

Ing. Jaroslav Zapletal

Brno-Bystrc, Kuršova 979/4

Poskytujeme a nabízíme poradenství v oblasti hubnutí.

zobrazit detail

Formanková Hana - pobočka Brno-město

Brno-město, Dvořákova 588/13 , (1 pobočka)

Poskytujeme kompletní preventivní vyšetření a dále zjistíme příčiny nemocí. Nabízíme terapie diagnostickým přístrojem Oberon a provádíme detoxikace a diety a jiné.

web www.aloevera-zdravi.cz

REDUCCIA s.r.o. (pobočka Brno-město)

Brno-město, náměstí Svobody 79/13 kontakt +420 513 034 986, (10 poboček)

V naší firmě nabízíme odborníka a dietetickou studii a to zcela zdarma dosáhnete požadovaného cíle ve snížení a kontrole váhy a dále Vám poradíme jak dosáhnout zdravé váhy a to hlavně jak si ji udržet dále nabízíme individuální přístup v oblasti diety k získání dobré postavy.

web www.naturhouse-cz.cz

Christin CZ s.r.o. (pobočka Brno-Staré Brno)

Brno-Staré Brno, Pekařská 400/7 kontakt +420 733 501 041, (4 pobočky)

Krabičková dieta připravená na míru nutriční terapeutkou nabízí zdravý systém stravování. Poskytujeme pohodlné hubnutí i pro velmi náročné a dále kromě dietní stravy nabízíme i obědy a večeře a zdravou stravu Vám doručíme bez poplatku a to až domů i také do zaměstnání.

web www.dietadodomu.cz

LINIEBOX s.r.o.

Brno, Kolejní 15 kontakt +420 774 120 171, (1 pobočka)

Poskytujeme speciální dietní celodenní stravy na 5 dní v týdnu a dále liniebox je pro Vás připravená dietní celodenní strava na 5 dní v týdnu. Tato dieta je založena na nutričně vyvážené stravě a díky tomu dosáhnete redukce váhy a dieta je bez jojo efektu.

web www.liniebox.cz

T&MM CZ s.r.o. (pobočka Brno-Komín)

Brno-Komín, Štursova 596/63 kontakt +420 606 461 008, (1 pobočka)

Jsme jedna z prvních a nejdéle působících firem a to v oblasti krabičkové diety a každý den Vám nachystáme pět chutných a také vyvážených jídel. A s každým klientem děláme vstupní individuální pohovor a dostanete od nás chytré energetické tabulky.

web www.irasboxes.cz
« předchozí 1 2 další »