Domy dětí, mládeže - Hodonín

1 - 7 firem z 7 nalezených

Dům dětí a mládeže Vracov, příspěvková organizace

Vracov, Sokolská 896 kontakt +420 518 628 472

Dům dětí a mládeže je určen všem dětem, ale i dospělým z Vracova a nejbližšího okolí. Je to místo, kde se scházejí nadšenci všeho věku. Ať už se zajímáte o folklór, počítače, sport, divadlo, aranžování nebo třeba vaření, vždycky si pro sebe můžete něco najít. Kdo má zájem něco dělat, má také smysl života a svět mu připadá veselejší.

web www.ddmvracov.cz

Dům dětí a mládeže, Ždánice

Ždánice, Sokolská 525 kontakt +420 517 367 522

Dům dětí a mládeže - Provoz domova mládeže. Organizace letních táborů a zajišťování ubytování i stravování pro školní výlety, oddílových výprav, škol v přírodě i rodinných oslav. Pořádání kroužků keramiky pro děti i dospělé, floristiky, vaření, badmintonu, divadla či zdravotnického kroužku.

web www.ddmzdanice.cz

Srdíčko o. s. - Centrum pro rodinu

Dubňany, Komenského 1720

Centrum Srdíčko bylo založeno za účelem posilování tradičních hodnot rodiny, úlohy rodičů, mateřské role ženy ve společnosti, mateřství a rovných příležitostí mužů a žen. Cílem sdružení je posilovat prvořadou a nezastupitelnou roli rodiny,získávat a předávat odborné poznatky o výchově, zdraví a psychologii rodinného života. Centrum umožní maminkám s malými dětmi vyjít z izolace, kam se celodenní péčí o dítě dostávají. Centrum nabízí prostor pro naplnění jedné ze základních lidských potřeb – a…

web www.srdickodubnany.cz

Dům dětí a mládeže Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova

Kyjov, Husova 370/31 kontakt +420 518 612 139

Dům dětí a mládeže Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova,Dům dětí a mládeže Kyjov je školské zařízení, které zajišťuje volnočasové aktivity dětí, mládeže, jejich rodičů a ostatních zájemců. DDM je příspěvkovou organizací města Kyjova.Dům dětí a mládeže Kyjov provozuje rekreační středisko v malebné beskydské přírodě v katastru obce Hutisko-Solanec, které využívá pro letní a zimní tábory a rodinnou rekreaci DDM Kyjov, dále toto zařízení nabízí školní výlety, školy v přírodě, sportovní…

web www.domecekkyjov.cz

Dům dětí a mládeže Strážnice, příspěvková organizace

Strážnice, Radějovská 848 kontakt +420 518 334 241

Dům dětí a mládeže Strážnice. Nabízíme volnočasové aktivity.

web www.ddmstraznice.cz

Dům dětí a mládeže, Veselí nad Moravou

Veselí nad Moravou, Hutník 1495 kontakt +420 518 323 724

Provozujeme kroužky a zájmové skupiny pro děti a dospělé. Pořádáme letní, výtvarné a příměstské tábory pro děti, zájezdy k moři, soustředění a další akce.

web www.ddmveseli.estranky.cz

Dům dětí a mládeže, Kyjov

Kyjov, Husova 370/31 kontakt +420 739 205 338

Pořádání zájmových kroužků a organizování letních táborů pro děti a mládež.

web www.ddmkyjov.cz