Vrata – Karviná

Vrata zajišťují bezpečnostní, tepelně izolační a v neposlední řadě estetickou funkci. Vyrábějí se ze dřeva, kovu, plastu nebo kombinací více materiálů. Pohony vrat zajišťují jejich bezpečnější otevírání. Přehled prodejců vrat v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Roman Fujtík- Ploty SAKA

Firma prodává a montuje ploty, pletivo (sportovní, pozinkované, chovatelské), sloupky, průmyslové oplocení, podhrabové desky, dřevěné oplocení, poplastované pletivo, pletivo ALU GREEN, zděné oplocení, kované ploty, plastové ploty z recyklovaných plastů, pletivo v rámech, brány a branky. Dále také…

2SOSNA - Group s.r.o.

Bohumínská 1876/2, Karviná
Dnes už má zavřeno

Dodáváme a montujeme garážová vrata, okna, dveře, automatické dveře a vjezdové brány, rolovací mříže, rychloběžná vrata, protipožární vrata a dveře. Nabízíme venkovní hliníkové rolety, žaluzie, markýzy, zastínění zimních zahrad.

3Bubík Pavel1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(39)
Strojnická 373 , Český Těšín, Mosty Bezdlužná

Dodáváme a montujeme kvalitní garážová vrata a průmyslová vrata předního českého výrobce značky KRUŽÍK.

4Grošek Zdeněk

Zaměřujeme se na rpodej a montáž vrat, bran, pohonů a nakládací techniky značky Hörmann. Nabízíme výklopná, sekční a rolovací vrata, pohony pro privátní i průmyslová řešení. Realizujeme vyrovnávací můstky, těsnicí límce, předsazené komory, křídlové a posuvné brány, domovní, bezpečnostní,…

5WELDCO grp s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Těšínská 804/55, Těrlicko, Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na výrobu a montáž ocelových a nerezových konstrukcí. Provádíme zámečnické práce. Zajišťujeme výrobu a montáž garážových a vjezdových vrat, schodišť a zábradlí. Vyrábíme mříže, lávky, stožáry, vysílače i důlní dopravníky.

6JAMAVAMA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Petrovice u Karviné…, Petrovice u Karviné Bezdlužná

Nabízíme zámečnické práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme ploty, brány, zábradlí, pojezdy na brány, balkónová zábradlí, mříže, zahradní lavice, schodiště, ocelové konstrukce a další. Provádíme řezání na pásové pile, nebo řezání kyslíkem.

7Wrona Luděk

Provádíme zámečnické práce. Zabýváme se výrobou mříží, plotů, bran, vrat, zábradlí či kovových konstrukcí.

8Vidlička Martin

Doubrava 1069, Doubrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zpracování dílů technologií CNC. Realizujeme výrobu a opravy dveří, bran, branek, přístřešků, plotů, schodišť a zábradlí. Provádíme výměny zámků.

9Veselý Lubomír- Proservis

Školní 271, Havířov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme dílenské zámečnické práce. Vyrábíme ocelová zábradlí a schodiště, brány, plotové díly, ochranné mříže.

10Guziur Jan- umělecké kovářství

Umělecké kovářství vyrábí ručně ručně kované výrobky a doplňky. Nabízíme kované ploty, kované zábradlí, brány, mříže, kovaný nábytek, krbové nářadí, bytové doplňky, kované svícny aj.


Vrata – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Vrata v lokalitě Karviná – detailní popis

Garážová vrata

Garáž dnes představuje funkční a architektonický prvek, který je doplňkem celkového konceptu stavby. Při výběru nových garážových vrat je třeba se zaměřit na to, jak velkou máte garáž, jaký je prostor kolem garáže a jak se budou vrata otevírat. Garážová vrata si můžete pořídit ve specializovaných obchodech a nebo si je nechat vyrobit na míru zkušeným zámečníkem.

Typy garážových vrat

Sekční garážová vrata 

Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenějším a nejpoužívanějším typem vrat. Tvoří je lamely z ocelového plechu, které se při otevírání vysouvají po kolejnicích nahoru ke stropu garáže. Vrata mohou být v dekoru dřeva nebo v různých barevných odstínech, můžete si je nechat zateplit a zvolit si i typ ovládání – ruční ovládání nebo automatické pomocí dálkového ovladače. Výhodou těchto vrat je skvělá tepelná izolace, praktická a snadná manipulace a to, že nezužují průchod garáže. Nevýhodou těchto vrat je snížený průchod garáže u stropu.

Rolovací garážová vrata 

Rolovací garážová vrata jsou nenáročná na prostor díky hliníkovým lamelám, které se rolují na válec na stropu garáže. Dají se ovládat ručně nebo automaticky pomocí dálkového ovládání. Tato vrata jsou skvělou volbou pro malé garáže. Nevýhodou těchto vrat je malá izolace, nutnost údržby a jsou méně odolné proti vniknutí cizích osob.

Výklopná garážová vrata 

Montáž výklopných garážových vrat je nenáročná a není třeba žádných stavebních úprav. Další jejich výhodou je nízká pořizovací cena. Nevýhodou je potřeba mít dostatek prostoru před garáží, protože se vrata vyklápějí ven před vjezd. Na některá místa se tudíž nehodí (např. garáž vedoucí přímo do ulice). Doplňkem těchto vrat mohou být malá dvířka pro případ, kdy nepotřebujete otevírat celá vrata.

Dvoukřídlá garážová vrata 

Dvoukřídlá garážová vrata jsou spolehlivá a mají dlouhou životnost. Vyrobena mohou být z různých materiálů. Nejčastěji jsou dřevěná nebo plechová. Výhodou těchto vrat je, že představují nejlepší využití prostoru uvnitř garáže. Na druhou stranu se otevírají ven a tudíž potřebují velký prostor před garáží

Posuvná garážová vrata

Posuvná garážová vrata se po kolejnicích zasouvají na jednu stranu garáže a kvůli tomu zabírají místo uvnitř garáže. Jsou vhodné především pro majitele garáží se širokým vstupem. Jejich výhodou je možnost vrata jen pootevřít a vejít.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou určena do průmyslových objektů, průmyslových hal nebo do garážových objektů větších rozměrů.

Typy průmyslových vrat 

Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata jsou nejvhodnější volbou do průmyslových provozů. Robustní konstrukce sekcí zajíždí pod strop. Vrata se vyrábějí v různých barevných odstínech, jsou zateplená, dají se ovládat manuálně nebo pohonem, nabízejí možnost integrovaných dveří a prosklení, které umožňuje zvýšení průchodu světla do haly. Rychle se montují.

Rolovací průmyslová vrata 

Rolovací průmyslová vrata jsou skvělou volbou všude tam, kde není prostor pro sekční vrata. Vrata se rolují do boxu a nezabírají prostor v hale. 

Posuvná průmyslová vrata 

Posuvná stranová vrata mohou být jednokřídlá nebo dvoukřídlá. Lze je namontovat uvnitř nebo venku a nabízejí možnost integrovaných dveří. 

Rychloběžná průmyslová vrata

Rychloběžná průmyslová vrata s integrovaným anti crash systémem jsou velmi hospodárná a bezpečná. Optimalizují dopravní tok a zamezují průvanu.

Těsnící límce a rampy

Těsnící límce zajišťují rychlý příjem zboží bez úniku tepla v hale.