Soudy – Morava

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1KRAJSKÝ SOUD V BRNĚ3 pobočky

Rozhodování o řádných opravných prostředcích proti rozhodnutím okresních soudů a v nejzávažnějších trestních činech. Řešení sporů v obchodních věcech.

2Okresní soud ve Vyškově

Okresní soudy jsou zásadně věcně příslušné pro řízení ve většině občanskoprávních i v trestních věcí v prvním stupni.

3Duchaňová Svatava, MUDr.

Jsem soudní znalec pro obor zdravotnictví, odvětví soudní lékařství. Zpracovávám posudky na ublížení a těžkou újmu na zdraví, zranění při napadení, dopravní nehodě, odškodňování bolesti a ztížení společenského uplatnění, propočty hladin alkoholu.

4Crha Petr, JUDr.1 pobočka

Advokátní kancelář se sídlem v Břeclavi Vám nabízí veškeré právní služby a poradenství v oblastech trestního, rodinného, majetkového, občanského a pracovního práva. Schůzky dohodou. Více informací na www stránkách.

5JUDr. Lubomír Mika - Notářská kancelář

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvořákova 646/ 10, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme notářské služby a poskytujeme služby CzechPIONTu. Provádíme převody nemovitostí, úschovy movitých věcí, ověřování a osvědčování podpisu nebo kopie. Vyhotovujeme závěti, smlouvy a další.

6JUDr. Alena Blažková, Ph.D. - exekutorský úřad

Konečného náměstí…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na poskytování právní pomoci a exekuční činnost. Zajišťujeme dobrovolné dražby a exekuce na peněžité i nepeněžité plnění. Dále provádíme sepis exekutorských zápisů, dražby nemovitých a movitých věcí, zajištění a současné vymáhání pohledávek i související legislativu.

7MĚSTSKÝ SOUD V BRNĚ

Polní 39, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se oblastí spravedlnosti a soudnictví.

8Luděk Bočánek, JUDr. - Advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Příční 4113/4, Hodonín Bezdlužná

Naší prioritou je profesionalita s důrazem na zajištění maximální odbornosti při poskytování právních služeb, flexibilita a efektivita poskytovaných služeb, s individuálním přístupem ke každému klientovi (ať již jde o fyzické osoby, větší nebo menší obchodní společnosti nebo obce), samozřejmě při…

9Okresní soud ve Zlíně

Okresní soud řešící občanskoprávní a trestní věcí í v prvním stupni.

10Krajský soud ve Zlíně3 pobočky

Soud rozhoduící o řádných opravných prostředcích proti rozhodnutím okresních soudů a v nejzávažnějších trestních činech. Řešení sporů v obchodních věcech.


Firmy v dalších lokalitách


Soudy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Soudy najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.