Zprostředkování ubytování - Břeclav

1 - 15 firem z 15 nalezených

VINAŘSTVÍ ČERVINKA , spol. s r.o.

Horní Věstonice, Horní Věstonice 25

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu pod Pálavou s kapacitou 8 třílůžkových pokojů a ve 4 lůžkovém apartmánu. Jsme rodinné vinařství s tradicí pěstování vinné révy a výrobou vína.

web www.vinarstvi-cervinka.cz, www.palavaubytovani.cz

Město Velké Bílovice

Velké Bílovice, nám. Osvoboditelů 570 kontakt +420 519 367 111, (1 pobočka)

Městský úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

web www.velkebilovice.cz

Pension Markéta

Mikulov, U Bažantnice 1638 kontakt +420 774 656 049

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT, WiFi. Společná vybavená kuchyně a jídelna s výhledem na zámek a Svatý Kopeček. Posezení na terase s grilováním. Snídaně, úschova kol apod. po domluvě.

web www.pension-mikulov.cz

Ubytování U Janečků - Kostrounová Zdenka (Břeclav)

Lužice, Zahrádkářská 905/16 kontakt +420 723 946 772, (1 pobočka)

Nabízíme Vám ubytování v klidném prostředí. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Součástí je standardní vybavení. U nás naleznete rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek. Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Jsme schopni uspokojit speciální požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

web www.ujanecku.cz

Penzion u zámku - Běhulová Martina (Břeclav)

Milotice, Zámecká 120 kontakt +420 728 037 845, (2 pobočky)

Příjemné a komfortní ubytování pro rodiny s dětmi v jižní Moravě Nedaleko rakouských hranic – apartmány u zámku. Penzion u zámku se nachází v Miloticích u kyjova v oblasti kyjovského Dolňácka. Je to kraj vína, krojů a folklóru. Je nově zrekonstruovaný s celkovou kapacitou 28 lůžek. K dispozici hostům je zde společná kuchyně s veškerým vybavením: mikrovlnná trouba s veškerým vybavením, televize, varná deska, lednice a varná konvice. Na všech pokojích je možnost připojení k internetu a také…

web www.penzionmilotice.cz

Městský úřad Velké Pavlovice

Velké Pavlovice, Nám. 9.května 40 kontakt +420 519 428 101

Městský úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

web www.velke-pavlovice.cz

Hotel Zámeček Mikulov s.r.o.

Mikulov, K Vápence 1209/6 kontakt +420 519 512 855

Hotel Zámeček se nachází na periferii romantického historického městečka Mikulov na jihu Moravy. Je situován přímo na trase Brno – Vídeň. Hotel vám poskytne nejen kvalitní ubytování, ale také vynikající speciality naší restaurace, rozptýlení v našem moravském vinném sklípku nebo pořádání školení či firemní konference.

web www.zamecekmikulov.cz

Gregušová Ilona- Vinný sklep a penzion Herbenka

Hustopeče, Herbenova 438/11

Pořádáme rodinné či firemní akce ve stylovém sklepě starém téměř 300 let s kapacitou 70 osob. Minimální počet do sklepa je 6 osob. Nabízíme ubytování v penzionu přímo nad sklípkem.

web www.sklepherbenka.com

Horák Radomil- Pension u Horáků

Mikulov, Gagarinova 1441

Poskytujeme celoroční ubytování hotelového typu v Mikulově na úpatí Pálavských vrchů, 10 minut od centra. Kapacita je 30 lůžek v 10 pokojích se sociálním zařízením: 5× dvoulůžkový, 4× třílůžkový, jeden čtyřlůžkový a přistýlky.

web www.uhoraku-penzion.cz

Packung s.r.o. - Vinotéka-Pálava

Březí u Mikulova, Horní Věstonice 175 kontakt +420 778 703 760, (1 pobočka)

Nabízíme možnost zakoupit si vína z oblasti Pálavy, která zrají na vápencových podloží a pochází z jedné z nejteplejších oblastí ČR. Dodáváme vína na různé firemní večírky, akce, do gastronomie i pohostinství. V případě zájmu můžeme zprostředkovat ubytování.

web www.vinoteka-palava.cz

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza

Valtice, Pod Zámkem 1036

Náš penzion je ve Valticích v centru Lednicko-valtického areálu. Penzion nabízí ubytování, vinný sklep, firemní školení i soukromé akce. Penzion je v klidné části Valtic. Velmi vhodné pro rodiny s dětmi a tím spojené aktivity, jako jsou cykloturistika různé poznávací výlety a samozřejmě i ochutnávka vín s řízenou degustací.

web www.moravskaoaza.cz

Mgr. Jana Dočkalová

Bulhary, Bulhary 210 , (1 pobočka)

Poskytujeme ubytování a to s kapacitou 12 lůžek s možností snídaně.

web www.nadsklepy.cz

FORMÓZA spol. s r.o.

Brod nad Dyjí, Brod nad Dyjí 220

Nabízíme dlouhodobý pronájm i prodej do osobního vlastnictví seniorům a poskytujeme ubytování a to včetně služeb.

web www.vesnickaproseniory.cz

CENTRUM ubytování Břeclav

Břeclav, Stromořadní 839 kontakt +420 608 770 858

CENTRUM – Ubytovací a kancelářské prostory v centru Břeclavi. Kvalitní ubytování za výhodné ceny v těsné blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Kancelářské prostory na strategicky výhodném místě.

web www.ubytovnabreclav.cz

PRONECO, s.r.o - Penzion Proneco

Klentnice, Klentnice 78 kontakt +420 515 551 311, (2 pobočky)

Penzion Proneco. UBYTOVÁNÍ V SRDCI PÁLAVY. Penzion nabízí moderně vybavené, klimatizované, pokoje. Z každého pokoje lze vstoupit přímo na samostatnou terasu, kde si můžete vychutnat ranní kávu při pohledu na krásnou krajinu Pálavy. Přijeďte si zarelaxovat do atmosféry plné pohody a vína, do místa, které nabízí přírodní krásy, historické skvosty i nepřeberné množství sportovního vyžití.

web www.penzion.proneco.cz