Ubytovny - Olomouc

1 - 7 firem z 7 nalezených

ŘEMESLA s.r.o.

Olomouc, Wellnerova 134/7

Firma ŘEMESLA s.r.o. v Olomouci vám poskytne pronájem nebytových a přednáškových prostor nebo školících sálů pro pořádání firemních akcí či porad. Také zajistíme příjemné ubytování, které je vhodné nejen pro studenty, ale také pro vyučující a učitele.

web www.wellnetgroup.cz

Správa nemovitostí Olomouc, a.s.

Olomouc, Školní 2a kontakt +420 585 238 111

Správa soukromých domů, pronájem bytů a nebytových prostor, opravy a údržby bytů i společných částí domu. Dále zajišťujeme poradenství o obecně závazných předpisech týkajících se bydlení, povinnosti nájemce a pronajímatele, způsobu stanovení regulovaného nájemného a zprostředkování výměny bytů.

web www.sno.cz

Střední odborná škola Litovel - domov mládeže (pobočka Litovel, Gemerská)

Litovel, Gemerská 505/9 kontakt +420 585 342 273, (2 pobočky)

Domov mládeže střední odborné školy se nachází v 5. a 6. patře budovy školy na Gemerské ulici. Má kapacitu 55 lůžek, pokoje jsou 2–4 lůžkové. Internát je žákům k dispozici od neděle do pátku. Moderní sociální zařízení, sprchy a vybavená čajová kuchyň jsou společné na každém patře. Žáci mohou využívat klubovnu s domácím kinem, kabelovou televizí a videem, příruční knihovnu a dále hernu se stolním fotbalem a stolním tenisem a šipkami. K dispozici je internetové připojení.

web www.soslitovel.cz

BEST Factor s.r.o.- UBYTOVNA EVA

Olomouc, Klimeckého 1259/24

Nabídka ubytování v Olomouci na dvou- a třílůžkových pokojích. Partnerská ubytovna,Ubytovna Olomouc, parkoviště, restaurace, bar, kavarna,kadeřnictví,tenis, cyklostesky,internet,bazen ve městě.

web www.ubytovani-olomouc.com

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov, Litovelská

Uničov, Litovelská 178 kontakt +420 585 087 532, (2 pobočky)

Nabízíme ubytování pro studenty s kapacitou 72 lůžek ve 20 pokojích. Každé patro má k dispozici 2 sociální zařízení se sprchami. V přízemí se nachází 2 společenské místnosti s televizory. Možnost využití kuchyňky, včetně mikrovlnné trouby, vařiče a rychlovarné konvice.

web www.unicprum.cz

Hotel Zámek Velká Bystřice

Velká Bystřice, Zámecké náměstí 773 kontakt +420 585 351 451, (1 pobočka)

Hotel Zámek ve Velké Bystřici. Součástí je divadelní sál, veliký společenský sál a restauraci s vinárnou. Nabídka ubytování.

web www.zamekvelkabystrice.cz

Hotelový dům Uničov

Uničov, Bratří Čapků 1188 kontakt +420 585 054 361

Provoz hotelového domu. Možnost pronájmu dlouhodobějšího v bytech nebo kratkodobějšího v pokojích.

web www.hotelovy-dum-unicov.cz