Apartmány - Blansko

1 - 4 firem z 4 nalezených

TUDOR, spol. s r.o.- PENZION ATHÉNA

Boskovice, Velenov 186 kontakt +420 516 468 257

Penzion se nachází na Drahanské vrchovině, 8 km východně od Boskovic uprostřed lesů. Místo je vhodné pro letní i zimní turistiku. V okolí je možné navštívit např. propast Macochu, Punkevní jeskyni, v Boskovicích zámek, zříceninu hradu, Muzeum historické zemědělské techniky, Westernové městečko (od května do září s programem) apod. Koupaliště je cca 500 m od areálu penzionu.

web www.athenasuchy.cz

Dvořák Pavel- Ubytování Jedovnice

Jedovnice, Hybešova 570

Pronajímáme podkroví rodinného domu, kde jsou dva pokoje: čtyřlůžkový a třílůžkový (oba s možností přistýlky). K tomu je k dispozici velký společenský pokoj s kompletně vybavenou kuchyní. Tyto prostory jsou vhodné pro dvě spřátelené rodiny nebo dva páry. Možnost připojení k Wi-Fi síti. Dále pronajímáme nově zrekonstruované přízemí rodinného domu, kde jsou čtyři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

web www.ubytovani-jedovnice-dvorak.cz

Westernové městečko Boskovice s.r.o.

Boskovice, Komenského 50 kontakt +420 737 000 000

V našem westernovém městečku zažijete autentickou atmostféru Divokého západu. Nedaleko Brna u Boskovic nabízíme mnoho zábavy nejen pro školy a rodiny s dětmi, ale i pro firmy a všechny, kdo se umí bavit. Romantický duch našeho městečka je skvělým místem i pro zamilované páry.

web www.westernove-mestecko.cz

SIMCO CZ, s.r.o. - ubytování

Blansko-Dolní Lhota, Blansko-Dolní Lhota 125 kontakt +420 516 418 835, (3 pobočky)

Ubytování ve dvou třílůžkových apartmánech se samostatným vchodem, plně vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením.

web www.moravsky-kras-ubytovani.cz