Laminování, laminace – Morava

Potřebujete ochránit vaše dokumenty, fotografie a další podobné materiály před poškozením a znečištěním? Pak využijte laminování, díky kterému zároveň prodloužíte životnost svých dokumentů. Přehled firem nabízejících laminování v lokalitě Morava.

1–10 firem z 83 nalezených Filtry

1V PRINT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Skály 708, Tlumačov Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme služby v oblasti technického a reklamního tisku. Dále provádíme sítotisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, UV a tamponový tisk, parciální a celoplošné lakování, řezanou reklamu či gravírování. Mimo jiné umožňujeme laminování, děrování či zpracování návrhů nebo úpravu grafických…

2Vypalto s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Kolonie 304, Adamov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se realizacemi návrhů a výrobou grafiky, tiskařskými pracemi a potiskem reklamních předmětů. Specializujeme se na laserové gravírování (gravírování skla, dřeva, kovů), laserové řezání a popis laserem včetně technického popisu laserem. Gravírujeme šperky, dárkové předměty, průmyslové…

3Iveta Sukupová - copycentrum1 pobočka

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

4SUDOP BRNO, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme projektování staveb dopravních, inženýrských, bytových a občanských. Projektování železniční a silniční dopravy, městské a příměstské dopravy, v elektrotechnice, energetice, telekomunikacích, sdělovací a zabezpečovací techniky, ekonomice a dalších oborech.

5PALA, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Vintrovna 199/9, Popůvky Bezdlužná

Provozujeme výrobky a stroje pro vazbu a laminování dokumentů a dále skartovací a sešívací stroje i řezačky papíru a diktafony a také prodáváme papírenské zboží, ale i kancelářské potřeby.

6NEON Burianová, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Špitálka 421/23a, Brno Bezdlužná

Navrhneme a vyrobíme reklamní označení Vaší firmy. Můžete si vybrat z celé škály možností. Od té nejsložitější až po jednoduché reklamní panely. Světelné nápisy a loga z 3D písmen, prosvětlené novým úsporným systémem LED diod a nebo staré známé nápisy z neonových trubic. Do interiéru i exteriéru…

7Wéčko s.r.o.1 pobočka

Spolupracujeme s významnými tiskárnami z okolí, jejich tiskovinám pak dáváme konečnou podobu laminováním, lepením, či výsekem. V případě, že se nehodí strojová výroba, umíme i ruční dokončování. Snažíme se být k zákazníkům o krok blíže a nabízíme sběrné služby, sami si přijedeme pro pro…

8STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. - COPYcentrum5 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Kounicova 949/67, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Formátový, širokoplošný digitální tisk, kopírování, skenování, černobíle i barevně, on-line tisk z internetu, servis pro projektanty, knihařské práce, vazby diplomových prací, laminování, pozvánky, PF, fotografické služby, rámování obrazů, fullservis reklamní agentury - firemní loga, polepy aut,…

9Pamiro team s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(113)
Palackého nám. 20 , Rosice Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis originálního spotřebního materiálu a poskytujeme služby kopírovacího centra, vázání, laminování i grafické práce.

10POLYPLAST,s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Boleradice 444, Boleradice
Dnes už má zavřeno

Děláme výrobu a nabízíme prodej plastových oken i také dveří a to na zakázku.


Laminování, laminace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Laminování, laminace v lokalitě Morava – detailní popis

Co je laminace? Laminace je metoda, díky které můžete ochránit a zdokonalit vaše dokumenty, fotografie, tiskoviny apod. Tato metoda se využívá všude tam, kde je potřeba zajistit, aby dokumenty zůstaly odolné vůči poškození, vlhkosti nebo opotřebení. Často se používá v kancelářích, školách, výrobních podnicích a na mnoha dalších místech.

Na jakém principu funguje laminování?

Laminování spočívá v obalení dokumentu tenkou vrstvou plastu. Tato vrstva plastu je obvykle transparentní a může být buď lesklá, nebo matná. 

Fáze laminování

  1. Příprava dokumentu – nejprve je nutné připravit dokument, který chceme laminovat. Příprava zahrnuje odstranění jakýchkoliv nečistot, aby byl výsledný produkt čistý a hladký.
  2. Vložení dokumentu do laminovací fólie – následně se dokument vkládá do speciální laminovací fólie. Tato fólie je tvořena dvěma vrstvami plastu, která na jedné straně lehce lepí a na druhé straně má lesklý, nebo matný povrch. 
  3. Proces laminování – laminovací stroj, nazývaný laminátor, zahřeje fólii a obalí dokument tímto plastem. Zahřívání způsobí, že plast se stane měkčím a přilne ke středu dokumentu.
  4. Chladicí fáze – po laminaci se dokument chladí, což způsobí zpevnění plastové vrstvy. Výsledkem je pevný, odolný a průhledný povrch.

Výhody laminování 

  • Ochrana proti poškození dokumentů – laminované papíry a dokumenty jsou odolné vůči vodě, vlhkosti, špíně, mastnotě a opotřebení. To znamená, že mohou být použity v náročných podmínkách, jako je např. venkovní prostředí.
  • Dlouhá životnost dokumentů – laminování prodlužuje životnost dokumentů tím, že jim poskytuje fyzickou ochranu proti roztržení, zmačkání a jiným formám poškození.
  • Zdokonalení dokumentů – laminované dokumenty mají čistý a lesklý, nebo matný vzhled, který zvýrazňuje jejich barvy a detaily.
  • Snadná údržba dokumentů – laminované povrchy lze snadno otírat vlhkým hadříkem, což zajišťuje jejich čistotu.