Textilní látky – Olomoucký kraj

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Svět záclon, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Husovo nám. 2244/37, Prostějov Bezdlužná

Navrhujeme, šijeme a věšíme záclony, závěsy a rolety. Montujeme garnýže. Pomůžeme vybrat doplňky do domů, kanceláří, restaurací, hotelů a dalších zařízení. Nabízíme moderní i klasický styl, interiérové poradenství - můžeme poradit přímo u vás doma.

2Papš Vladislav - Peršan2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Rejskova 242/1, Prostějov
Otevřeno od 8:00

Nabízíme koberce kusové, měřené, bytové, komerční, čisticí zóny, běhouny, koupelnové krytiny, plovoucí podlahy, korek, linolea, PVC, molitany, matrace i zdravotní, ubrusy, garnýže, záclony. Dále provádíme montáže garnýží, šití záclon, podlahářské práce.

3Svobodová Irena - FANCY

Pekařská 23, Olomouc
Otevřeno od 9:00

Módní ateliér. Nabízíme veškerou dámskou modelovou konfekci (halenky, šaty, sukně, kabáty, paletka, kostýmy, kalhoty, komplety aj.), prodej knoflíků, pletenin, zakázkové krejčovství, prodej metráže, dále doplňkové služby (potahování knoflíků, potahování spon).

4HG Style, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
náměstí Svobody 1417, Kojetín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Jsme předním zpracovatelem polyuretanových pěn, molitanu a výrobce matrací, bonnelových pružin, anatomických polštářů a rehabilitačních pomůcek.

5Nejmatrace-postele

U výstaviště 3255/20, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se on-line prodejem kvalitních matrací, postelí, postelových roštů, povlečení a polštářů pouze od renomovaných výrobců.

6Kubáčová Helena - HK čalounictví

Partutovice 23, Partutovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme čalouněný nábytek, šijeme záclony a závěsy zaměřujeme se především na kvalitu a detail. Textilní design a aranžování interiéru. Návrhy a realizací bytových, hotelových a veřejných prostor.

7Pijáková Alena - Krejčovství

Hlavní 182 , Hanušovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše krejčovství nabízí šití a opravy jak pánských a dámských oděvů. Dále se specializujeme na výrobu mysliveckých oděvů dle tradičních střihů. Po domluvě lze provést i dodatečné úpravy. Vždy se snažíme, abychom našimi službami, kvalitním materiálem a dvacetiletou praxí dosáhli plné spokojenosti…

8UNO Janeba - Flock Products, s.r.o.

Společnost UNO Janeba byla založena v roce 1991 jako malý, regionální prodejce flocku a doplňkových komponentů. Od roku 1995 firma postupně expandovala a stala se jedničkou v prodeji flocku a malých zařízení oblasti střední a východní Evropy. V roce 2003 jsme získali certifikaci dle standardů ISO…

9Gažarová Renáta- REGA interier

Pasteurova 10, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

REGA interier je zde pro vás a váš interiér od roku 1993. V současné době jsme zaměřeni převážně na dekoraci a zastínění oken, dekorativní tapety, rolety do oken a doplňky. Naše služby od odborného poradenství, zaměření přes poradenství až po realizaci můžete využít v plné míře, nebo jen z části.…

10TEXPA PAVLASOVÁ, s.r.o.

Langrova 242/1, Šumperk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr ze sortimentu metrového, kusového a bytového textilu, potahových a technických tkanin, textilní galanterii. Jsme obchodním zastoupení firmy MAREŠ - čištění peří a renovace péřových výrobků. Sháníte interiérové doplňky, dekorační látky či praktické dárky? U nás zakoupíte bytový…


Textilní látky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Textilní látky v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Textilní látky najdete 40 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 36 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Olomoucký kraj.