Šicí stroje – Zlínský kraj

V okrese Vsetín nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1KRAJÍČEK ALEŠ-ALKA

3.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Komenského 882, Slavičín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma nabízí prodej a servis šicích strojů značek Veritas, Pfaff, Brother, Zetina, Janome a dalších. V nabídce jsou také průmyslové šicí stroje, overlocky, coverlocky, žehlicí technika, šicí a vyšívací nitě, nůžky. Možnost nákupu přes eshop i v prodejně.

2BSV Kubiš, s.r.o.

Výroba chirurgických, tetovacích a čalounických šicích jehel. V dnešní době uspokojujeme požadavky pro zdravotnickou a veterinární veřejnost v tuzemsku i na zahraničním trhu.

3Ševčík Vlastimil

Opravy všech typů šicích strojů domácích i průmyslových. K tomu také servis a prodej náhradních dílů. Zakázky dohodou v rámci Zlínského kraje.

4ELUCKY

K. Vystrčila 37, Slavičín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

ELUCKY, se sídlem K. Vystrčila 37, 763 21, Slavičín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90680, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba,…

5Karel Souček

4.2
★★★★★
★★★★★
(20)
Pravčice 248, Pravčice Bezdlužná

Šicí stroje LADA, Janome, Brother, Veronica, Pfaff, Zetina, Husqvarna. V nabídce také vyšívací stroje Janome, Brother. Pořádáme speciální šicí kurzy - názorné předvedení všech patek a příslušenství stroje. Prodejna i e-shop.

6Zmeškal Ladislav

Zaobírám se prodejem a opravami domácích i průmyslových šicích strojů. Dále stroje prodávám za internetové ceny. Poskytuji i záruku a předvedení v rámci Zlínského kraje. Mimo jiné nabízím značky Janome, Pfaff, Veronica, Husqvarna, Bernina. Otevřeno nonstop.

7Navrátilová Věra

Vodní 4207, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je nabídka vyšívání log, značek, vlajek, nášivek, ubrusů a deček dle předlohy pomocí neautomatického šicího stroje. Opravy a úpravy oděvů.

8Frolka Milan

Poskytujeme služby prodej, servis a opravy šicích a vyšívacích strojů.

9Kováč Miroslav - Šicí stroje

Prodej a servis šicích strojů, náhradních dílů i nití. Poskytujeme poradenství, odborný a předprodejní servis. Nabízíme zaškolení zákazníka.

10Gabrhelová Hana

Svatováclavská 433, Uherské Hradiště
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízím šití a opravy oděvů na zakázku. Dále nabízím prodej a servis šicích strojů.


Šicí stroje – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Šicí stroje v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Šicí stroje najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Zlínský kraj.