Příze – Olomoucký kraj

V okrese Jeseník nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1VTC, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Plzeňská 868, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma je velkoobchodním prodejcem kvalitní textilní galanterie od českých a evropských výrobců. Nabízíme nitě, stuhy, příze, krajky, špendlíky, pruženky, jehlice, nůžky, knoflíky, zipy, háčkovací potřeby, vyšívání, spony a další sortiment. Zboží skladem, objednávky e-shopu zasíláme do 24 hodin.

2TEXPA PAVLASOVÁ, s.r.o.

Langrova 242/1, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr ze sortimentu metrového, kusového a bytového textilu, potahových a technických tkanin, textilní galanterii. Jsme obchodním zastoupení firmy MAREŠ - čištění peří a renovace péřových výrobků. Sháníte interiérové doplňky, dekorační látky či praktické dárky? U nás zakoupíte bytový…

3latkyelca.cz

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Žerotínov 464/6, Zábřeh Bezdlužná

latkyelca.cz, se sídlem Žerotínov 464/6, 789 01, Zábřeh, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

4Jiří Kudlička

Jiří Kudlička, se sídlem Zahradní 241, 751 21, Prosenice, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

5Ing. Schusterová Jana

Výrobce dětského a kojeneckého oblečení, prodej v e-shopu. Prodáváme metráž, galanterii a doplňky pro focení dětí. Nabízíme čelenky, dřevěné dekorace, čepičky, podložky, pletací a háčkovací příze, jehly, háčky a příslušenství, módu pro děti i pro dospělé.

6Kotrysová Petra1 pobočka

Prodej pomůcek pro pletení či háčkování. Nabízím tuzemské i zahraniční příze, jehlice, rozlišovače jehlic, háčky a časopisy. V sortimentu naleznete šály, topy, tuniky, bolerky, kalhoty, bikiny, čepice a kabelky. Internetový prodej pomůcek pro pletení či háčkování.

7Rozsypal Antonín

Provozujeme velkoobchodní prodej technických tkanin. Prodáváme jutové tkaniny, příze, motouzy, pytle a jutové i kokosové geotextilie.

8Sedláčková Eva- prodej vlny

Masarykovo nám. 1267, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřuji se na prodej vlny, pletacích přízí a pletených výrobků.

9Bc. Jan Bivoj Kolář- GALANTERIE1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova třída 38 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme galanterii. Nabízíme vlny, příze, šle, opasky, punčochové zboží, ponožky a drobný textil.


Příze – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Příze v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Příze najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Olomoucký kraj.