Nitě – Olomouc

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1VTC, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Plzeňská 868, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma je velkoobchodním prodejcem kvalitní textilní galanterie od českých a evropských výrobců. Nabízíme nitě, stuhy, příze, krajky, špendlíky, pruženky, jehlice, nůžky, knoflíky, zipy, háčkovací potřeby, vyšívání, spony a další sortiment. Zboží skladem, objednávky e-shopu zasíláme do 24 hodin.

2A - GROSS OLOMOUC-HOLICE spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Přerovská 742/62b, Olomouc, Holice

Specialzujeme se na velkoobchodní prodej galanterie. Prodáváme zapínání, vycpávky, suché zipy, špendlíky, šicí stroje a techniku. Dále v našem sortimentu naleznete knoflíky, stuhy, šňůry, oděvní ramínka, nitě, lisy a krejčovské potřeby. Provádíme distribuci chráničů oděvů a fixačních materiálů.

3LADA šicí stroje, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Krapkova 529, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem šicích strojů značky Lada. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Dodáváme i příslušenství včetně patek, jehel, nití, nůžek, cívek i pomůcek na patchwork a quilt.

4TERRY MODA s.r.o. (pobočka Olomouc)3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
Dolní náměstí 14 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem dekoračních, potahových, oděvních, karnevalových, bavlněných i podšívkových látek. Nabízíme boa, šály, šicí nitě, plážové šátky a vsadky do výstřihů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Nitě v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nitě najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Olomouc.