Netkané textilie – Olomoucký kraj

V okrese Jeseník nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1PERLA, netkaný textil, a.s.

Výroba netkaného textilu ze 100 % VS střiže a směsi VS / PES chemickým pojením. Materiál použitý při výrobě je přírodního charakteru. Svými vlastnostmi ( omak,vysoká nasákavost, splývavost…) nahrazuje Pervin klasickou ba tkaninu a lze jej ekologicky spalovat či kompostovat v závislosti na míře…

2ANAD - HCB - oděvy s.r.o.

Anglická 2118/4, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zaměřuje se na výrobu konfekce. Mezi naše jiné výrobky patří módní doplňky všech druhů. Zabýváme se velkoobchodem i maloobchodem.

3Neotex-Nesvadba - Vlkoš

Neotex-Nesvadba, se sídlem Na Loukách 21/29, 751 19, Vlkoš, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo…

4VYROUBAL TEXTILES, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Budětsko 120, Budětsko Bezdlužná

Vyroba a zpracování netkané textilie pro zdravotnictví a průmysl. Zajistíme potisk netkané textilie. Nabízíme filtrace mléka, chladicích a řezných emulzí a netkaný textil Pervin, Perlan, Lakta, Fiché, Vigonit či Neotex.

5Marek Smítal

Prodej netkaných textilií pro zdravotnické účely i technické využití.

6Freudenberg Vilene, s. r. o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Za Brněnskou ulicí…, Prostějov Bezdlužná

Prodáváme materiály pro filtraci vzdušnin a tekutin, materiály pro konfekční a obuvnický průmysl a netkané textilií pro automobilový průmysl.

7Neotex-Nesvadba

Jsme firma zabývající se prodejem netkaných krycích mulčovacích textilií. Nabízíme textilie dvou druhů - bílou(krycí) a černou(mulčovací.

8KROK CZ, v.o.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(68)
Komenského 421, Hranice Bezdlužná

Prodej obuvi, pracovních rukavic, ochranných pomůcek a drogerie. Výroba a prodej oděvů z netkaných textilií. Nabízíme náhradní plnění.

9Bartáková Lenka - šití1 pobočka

Náves 272, Bochoř Bezdlužná

Na zakázku šiji textilní výrobky.


Netkané textilie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Netkané textilie v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Netkané textilie najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Olomoucký kraj.