Zvukové izolace, odhlučnění – Morava

Trápí vás hluční sousedé, hlasité zvuky z chodby nebo dupot nad hlavou? Všem těmhle problémům vás zbaví protihluková izolace, která minimalizuje šíření hluku a pomáhá vytvářet klidné prostředí. Přehled prodejců zvukových izolací v lokalitě Morava.

1–10 firem z 72 nalezených Filtry

1Foukaná tepelná a zvuková izolace - RADEK KRATOCHVÍL

Švábenice 238, Švábenice Bezdlužná Ověřená

Věnujeme se tepelné a zvukové izolaci budov, střech, stropů a to foukanou izolaci z celulózového vlákna. Naším cílem je kvalitně odvedená práce a maximální spokojenost zákazníků. Kontakty naleznete na stránkách firmy.

2LINEAL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Oblekovická 443/4, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní rekonstrukce, půdní vestavby, obklady a dlažby.

3KF MONT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Křižíkova 3038/68j, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej a montáž sádrokartonů a s tím spojené tepelné a zvukové izolace domů. Certifikované produkty té nejvyšší kvality. Střešní okna a další stavebnické materiály.

4Michal Richtr, s.r.o. - Sklenář

Mokrá 348, Mokrá Bezdlužná

Firma nabízí výrobu, prodej, montáž a servis izolačních skel. Naše prodávaná izolační dvojskla a trojskla zajišťují zesílenou tepelnou izolaci, funkci zvukově izolační, bezpečnostní a protisluneční. Provádíme i sklenářské práce, broušení skel a zrcadel. Prodej meziskelních žaluzií.

5Šúrek Martin1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Dvořákova 407/2, Adamov Bezdlužná

Firma OK podlahy se zabývá kompletními realizacemi podlahových skladeb, od základových desek, přes podlahové izolace, anhydritové a cementové lité podlahy až po finální podlahové krytiny a interiérové dveře, včetně realizací základových desek a dodávky podlahového teplovodního vytápění. Dále…

6Slezák Milan - Sádrokarton1 pobočka

Provádíme sádrokartonářské, zateplovací a izolatérské práce či půdní vestavby. Zajišťujeme montáž plovoucích podlah, stropních akustických podhledů, montovaných dělících stěn či tepelné a zvukové izolace.

7Sysr Milan

Provádíme realizace sádrokartonářských montáží se specializací na půdní vestavby a tepelné i zvukové izolace.

8GASPE, spol. s r.o.

Nabízíme lití pěnobetonu, lehčeného betonu, montáže plochých střech a tepelnou i zvukovou izolaci. Montujeme samonivelační podlahy. VÝROBA PĚNOBETONU, SAMONIVELAČNÍ LITÉ PODLAHOVÉ POTĚRY.

9Rigiform, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čajkovského 4243/45, Hodonín Bezdlužná

Zabýváme se montáží a prodejem materiálu pro suchou výstavbu. Sádrokarton a sádrokartonové systémy, minerální i kazetové podhledy, střešní okna, difuzní a parotěsné folie. Kompletní sádrokartonové systémy RIGIPS, KNAUF, střešní okna VELUX, ROTO, FENESTRA, minerální a kazetové podhledy THERMATEX,…

10IKAST s.r.o. stavební systémy

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kulkova 4045/8, Brno-Židenice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme sádrokarton Knauf, Rigips, osb desky, Fermacell, Certis, Knauf Insulation, Orsil, Isover, dřevovláknitá izolace Steico. Zateplení pro dřevostavby a montované domy. Nabízíme sádrokartonové a minerální podhledy. Prodáváme sádrokarton a izolace. Zajišťujeme dodávky staveb jak pro stavební a…


Zvukové izolace, odhlučnění – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zvukové izolace, odhlučnění v lokalitě Morava – detailní popis

Zvuková izolace je materiál, který izoluje hluk. Používá se pro odhlučnění stěn, stropů, podlahy nebo utlumení hluku z chůze. Kvalitní akustická izolace je velmi důležitá, protože chrání před vnějším hlukem, omezuje přenos zvuku a vibrací, zlepšuje pohodlí a pocit soukromí a v neposlední řadě má pozitivní vliv na zdraví. 

Aby místnost byla kompletně odhlučněná, je třeba odhlučnění naistalovat od podlahy přes stěny až po strop. Pokud bude odhlučnění instalováno pouze někde, nebude odhlučnění maximální a zvuk se bude dále šířit. Před instalací odhlučnění je třeba se zaměřit na to, zda chcete zamezit hluku např. od hlasitých sousedů nebo zamezit hluku, který jde z vašeho bytu ven. Pro zamezení hluku z venku je skvělým řešením vytvoření mezery mezi předstěnou a samotnou stěnou, jelikož je vzduch skvělým izolantem. V případě zabránění úniku hluku z vašeho bytu ven, se nabízí řešení v aplikaci akustických desek přímo na stěnu pomocí lepidla.

Tlumení kročejového hluku

Kročejový hluk je problémem především v bytových a patrových rodinných domech. Jedná se o přenos zvuku, který je způsoben chůzí sousedů o patro výše. K jeho tlumení se používají různé izolační systémy podle materiálu podlahové krytiny. Instalují se vždy pod podlahovou krytinu.

Druhy zvukově izolačních materiálů

  • Organické izolační materiály – jedná se o expandovaný polystyren, dřevotřískové desky, dřevovláknité desky nebo celulózu. Jejich výhodou je, že jsou levné. Proti vysokým teplotám jsou však málo odolné.
  • Anorganické izolační látky – jedná se o skleněnou vlnu nebo kamennou vlnu. Vynikají řadou výhod. Výborně absorbují zvuk, odolávají ohni a vlhkosti a náklady na jejich pořízení jsou nízké.

Mnoho tepelných izolací splňuje i do určité míry podmínky izolací zvukových. Příkladem je minerální vlna, která zajišťuje tepelnou izolaci se zvukově izolačními vlastnostmi.