Vzduchotechnika - Kroměříž

1 - 9 firem z 9 nalezených

Dlabač Jaromír, Ing.

Kroměříž, Dolnozahradská 910

Naše firma provádí vytápění domů na klíč. Nabízíme solární systémy vakuové, deskové kolektory, tepelná čerpadla, kotle na tuhá paliva, elektrické i plynové, krby, kamna, podlahové topení, otopná tělesa, klimatizace, rekuperace, vzduchotechniku. Zajišťujeme kompletní dodávku, montáž, servis a vybavení dotací.

web www.solarnisystem.cz

DEGAS s.r.o.

Kroměříž, Hulínská 1802/1a kontakt +420 573 502 211

Zaobíráme se prodejem svařovací techniky, ručního a elektrického nářadí, ochranných pomůcek, brusiva a vzduchotechniky. Dále i měřících přístrojů, strojírenského vybavení a spojovacího materiálu. Mimo jiné provádíme také servis na veškeré elektrické nářadí, svařovací zdroje, hořáky a rozvoz zboží zákazníkům.

web www.degas-km.cz

Ladislav Hoferek - Klempířství

Chropyně, Plešovec 39 kontakt +420 602 550 267

Klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme montáže vzduchotechniky, komínových vložek, připojení plynových kotlů, střešních oken či hrotového systému proti holubům, rackům a jiřičkám. Vyrábíme speciální klempířské prvky. Zajišťujeme likvidaci stávající krytiny včetně úklidu.

web www.klempirstvi-hoferek.cz

MÜPRO CZ s.r.o. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)

Bystřice pod Hostýnem, Sušilova 183 kontakt +420 224 241 529, (1 pobočka)

Naším oborem je výroba a prodej modulárních systémů pro upevňování potrubí. Sortiment zahrnuje tlumicí prvky, protipožární ochranu, objímky, instalační profily a příslušenství, montážní díly a kluzná uložení či pevné body. Nabídka vzduchotechniky, potrubních spojek, žárově pozinkovaných produktů a nářadí.

web www.muepro.cz/shop

Ing. Jiří Kouřil

Holešov, Sadová 1506 kontakt +420 573 500 911

Montáže a servis vzduchotechniky, poradenství a provádíme repase zastaralých vzduchotechnických zařízení.

web www.vzt-servis.cz

VAKLIMA spol. s r.o.

Holešov, Tovární 1333/9 kontakt +420 573 398 677

V naší firmě se zaměřujeme na dodávky vzduchotechnických a klimatizačních jednotek. Nabízíme vodní, elektrické, plynové a větrací vytápěcí jednotky, klimatizační jednotky a střešní ventilátory. Poskytujeme technické informace včetně dodání technické dokumentace s parametry výrobků. Záruční i pozáruční servis.

web www.vaklima.cz

Moravia Weld s.r.o.

Kroměříž, Hulínská 1802 kontakt +420 725 120 468

Naše firma se zaměřuje na prodej ručního i elektrického nářadí, svářecí techniky a ostatního sortimentu strojírenského charakteru. Nabídka průmyslové chemie, svařovacích zdrojů, vzduchotechniky, ochranných pomůcek, měřidel, brusiva či autogenní techniky.

web www.moraviaweld.cz

CLIMANE, spol. s r.o.

Bystřice pod Hostýnem, Karla Tomana 1190 kontakt +420 777 945 770, (1 pobočka)

Naše firma provádí výrobu a montáž vzduchotechnického zařízení. Zajišťujeme větrání průmyslových hal, restaurací, sportovních zařízení či hotelů. Vyrábíme vzduchotechnické potrubí z pozinkovaného i černého plechu. Provádíme odsávání od dřevoobráběcích strojů nebo svařoven. Provádíme montáž vzduchotechnického potrubí.

web www.climane.cz

CLIMANE, spol. s r.o. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)

Bystřice pod Hostýnem, Sovadina, Sovadina 17 kontakt +420 777 945 770, (1 pobočka)

Výroba a montáž vzduchotechnického zařízení. Dále zajišťujeme větrání průmyslových hal, restaurací, sportovních zařízení či hotelů. Vyrábíme i vzduchotechnické potrubí z pozinkovaného i černého plechu. Mimo jiné provádíme odsávání od dřevoobráběcích strojů nebo svařoven. Provádíme i montáž vzduchotechnického potrubí.

web www.climane.cz