Výstavba cyklostezek – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1SILNIČNÍ PROJEKT, spol. s r.o.

Nabízíme projektování a rekonstrukce silnic, cyklistických stezek i tramvajových tratí.

2HMS - REAL s.r.o.

Firma se věnuje stavebním pracem všeho druhu (komplexní stavební práce, demolice, komunikace, pozemní stavitelství, rekonstrukce, přístavby, sádrokartony, podhledy...) Je držitelem certifikátu na zateplovací systémy a protipožární systémy.

3Šimáček Vladimír, Mgr.

Firma ZEPAR za použití techniky, kvalifikovaných pracovníků a osvědčené technologie, dokážeme provést práce v různých lokalitách a to v krátkých dodacích lhůtách a za rozumné ceny. Specializuje se na stavební práce v oblasti vodního hospodářství a dopravních staveb.

4PRUFIA spol.s.r.o.

Výstavby sportovních areálů a inženýrských sítí. Realizujeme kanalizace, domy na klíč, vodovody a teplovody, montáže hal, oplocení či zpevněné plochy a chodníky. Využíváme nákladní automobily, hutnící i nivelační techniku, bagry, smykové nakladače i vysokozdvižné vozíky a lešení.

5K - stav stavební a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
U panelárny 588/7, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výstavba rodinných domů a bytů. Dále i rekonstrukce bytových, občanských a průmyslových staveb.

6Marie Balarinová - Zemkop

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příbor 102, Příbor Bezdlužná

Firma nabízí zemní, výkopové a bourací práce. K dalším činnostem patří výstavba dálnic, silnic, železničních koridorů a silničních obchvatů, mimoúrovňových křížovatek, cyklostezek a demolice objektů, hloubení základů rodinných i komerčních objektů.


Firmy v dalších lokalitách


Výstavba cyklostezek v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výstavba cyklostezek najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.