Výstavba cyklostezek – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1RYBÁK - PROJEKTOVÁNÍ STAVEB, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 139/25a, Brno-Stránice Bezdlužná Ověřená

Řešíme projekty dopravních staveb (mosty, silnice, cyklostezky, chodníky, studie) a inženýrských konstrukcí vč. statiky budov. Zajišťujeme kompletní inženýrskou činnost (povolování staveb, realizaci, výkup pozemků).

2SILNIČNÍ PROJEKT, spol. s r.o.

Nabízíme projektování a rekonstrukce silnic, cyklistických stezek i tramvajových tratí.

3HLAVA - STAVBY, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Hlinsko pod…, Hlinsko pod Hostýnem Bezdlužná

Stavební práce v oblasti pozemního stavitelství a inženýrských staveb. Nabízíme klempířské, truhlářské a zámečnické práce. Dále provádíme výstavby rodinných a bytových domů na klíč, opravy opěrných zídek, propustků a mostů, kompletní výstavbu parkovišť, cyklostezek a dalších.

4GALVA TRANS, s.r.o.- výkopové a zemní práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na trávníku 414, Držovice Bezdlužná

Provádíme zemní práce, dopravu a odvoz sypkých materiálů, recyklace vytěženého materiálu, uložení na skládce, demolice, práce hydraulickým kladivem, hutnění povrchu stavební technikou Bomag. Dále i nabízíme servisní práce pro obce – úklid, havarijní stavy. Realizace liniových staveb, chodníků,…

5Pavel Čermák - Dopravní značení1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Pavlovická 31/30, Olomouc Bezdlužná

Firma Čermák - Dopravní značení poskytuje komplexní služby v oblasti dopravního značení. Zajistíme prodej, pronájem a realizaci vodorovného i svislého dopravního značení, značek či zpomalovacích retardéru. V tomto oboru jsme nejdéle působící firmou v Olomouckém kraji.

6HMS - REAL s.r.o.

Firma se věnuje stavebním pracem všeho druhu (komplexní stavební práce, demolice, komunikace, pozemní stavitelství, rekonstrukce, přístavby, sádrokartony, podhledy...) Je držitelem certifikátu na zateplovací systémy a protipožární systémy.

7Lesostav s.r.o.

Provádíme výstavbu a opravy lesních a polních cest a cyklostezek. Provozujeme stavbu základů rodinných domů.

8Šimáček Vladimír, Mgr.

Firma ZEPAR za použití techniky, kvalifikovaných pracovníků a osvědčené technologie, dokážeme provést práce v různých lokalitách a to v krátkých dodacích lhůtách a za rozumné ceny. Specializuje se na stavební práce v oblasti vodního hospodářství a dopravních staveb.

9ODEHNAL PROJEKT s.r.o.

9. května 1179/11, Blansko
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Petr Odehnal - Projektová a inženýrská činnost ve stavebnictví se zaměřením na technickou a dopravní infrastrukturu: komunikace dopravní nekolejové (silnice, parkoviště, cyklostezky, zpevněné plochy), plynovody, vodovody, kanalizace a ČOV.

10EUROTRACE s.r.o.

Nabídka projekce silničních a inženýrských staveb, komunikací i cyklostezek.


Firmy v dalších lokalitách


Výstavba cyklostezek v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výstavba cyklostezek najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.