Pryžové, gumové podlahy – Morava

Gumové podlahy jsou ideální volbou všude tam, kde hrozí riziko uklouznutí. Například v tělocvičnách, bazénech, výrobních prostorách nebo na dětských hřištích. Jsou vysoce odolné a mají příjemný povrch. Firmy nabízející gumové podlahy v lokalitě Morava.

1–10 firem z 112 nalezených Filtry

1Gatro s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
třída Hrdinů 597/49, Rýmařov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dřevařskou a lesnickou činností. Vyrábíme dřevěné výrobky a věnujeme se prodeji dříví a prodeji řeziva, hranolů, palet, pilin, palivového dříví, dřevěných obalů a dalších. Pracujeme s vysoce kvalitním materiálem. Klademe důraz na otevřené jednání a individuální přístup.…

2Slovácká Gumárna s.r.o.1 pobočka

Dělnická 1541, Bzenec Bezdlužná Ověřená

Vyrábíme a prodáváme pryžové výrobky. Slovácká Gumárna s.r.o. vyrábí technické lisované pryže. Zabýváme se také výrobou a prodejem pryžových výrobků, pogumovaných koleček.

3FRANC spol. s r.o. (pobočka Zlín)2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Kvítková 552, Zlín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme garnýže a rolety, záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, deky (bavlněné, mikrovlákna), ručníky a osušky. Součástí nabídky jsou také dekorační a potahové látky, bytový textil, ubrusy, utěrky, matrace, koberce, polštáře, přehozy na postele. Dodáváme prostěradla, prostírání a další.…

4KB komplet servis, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Trtílkova 438/10, Brno-Lesná Bezdlužná

Prodej a montáž podlahových krytin včetně dodávek materiálu (koberce, PVC, linoleum, vinylové podlahy), nivelační stěrky. Pokládka, renovace dřevěných podlah i parket. Kladení a dodávka plovoucích podlah, čisticí a ošetřovací systémy, péče o podlahy.

5Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme jak sportovní povrchy pro školní a zájmovou tělovýchovu, tak i speciální povrchy pro vybrané druhy sportů. Nabízíme bezplatné konzultace pro posouzení stávajícího stavu sportovišť, návrhu efektivního způsobu renovace či rekonstrukce, návrhu nové konstrukce a optimalizace cenových nákladů.

6KNOCK - OUT s.r.o.

Recyklujeme pryž a vyrábíme z něj další užitečné produkty jako jsou dětská hřiště, ruské kuželky, izolační materiály nebo hřiště a figurky pro venkovní společenské hry. Všechny naše výrobky mají označení Český výrobek, podporují sportovní a společenské aktivity dětí i dospělých. Jsou hojně…

7GUMEX, spol. s r.o.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(91)
Za Drahou 1856, Strážnice Bezdlužná

Výrobce hadic a pryží. Nabízíme průmyslové hadice, spony, spojky, rychlospojky, těsnicí pryže a profily, průmyslové podlahoviny, lepidla, protihlukové desky i dopravníkové pásy.

8Jiří Paděra - Ložiska Boskovice1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Dukelská 877/21, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kovové zboží sériové výroby. Prodáváme klínové řemeny, ložiska, gufery a svařovací materiál. Naše firma se začala zabývat v roce 1993 prodejem ložisek, gufer a klínových řemenů. V průběhu dalších let jsme rozšiřovali sortiment ke spokojenosti a potřebám našich zákazníků až do dnešní podoby.

9OMNIPLAST s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Podolí 471, Podolí u Brna Bezdlužná

Prodáváme plasty a osvětlení. Dodáváme plasty, houževnatý polystyren, plexi, polyestery APET, PET PLUS, PETG, PVC, PP, PE, Omnideck, fasádní panely, makrolon, lexan, polykarbonátové desky, LED diody atd. Reklama, signmaking, stavební, strojní, tiskařský a potravinářský průmysl. Nabízíme materiál…

10Voleš Petr - Peli

4.9
★★★★★
★★★★★
(34)
Palackého třída 318…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PELI Brno se zabývá prodejem obkladových, stavebních a podlahových lišt, doplňkového sortimentu jako je nářadí pro obkladače, hydroizolace, spárovací a lepící tmely, silikony, profily a doplňky k zateplovacím systémům, plastové a kovové lišty k obkladům a dlažbám, přechodové lišty a dilatace,…


Pryžové, gumové podlahy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pryžové, gumové podlahy v lokalitě Morava – detailní popis

Podlahovou pryž je možné použít pro vnitřní i venkovní prostory. Hodí se do sportovních hal, tělocvičen, na terasy, pergoly, do garáží nebo pro dětská hřiště. Průmyslové gumové podlahy se vyrábějí z plnohodnotných gumových surovin, které neobsahují regenerovanou gumu ani odpadní oleje.

Výhody podlahové gumy

 • Vyznačuje se dekorativností a dlouhou životností
 • Výborně tlumí kročejový zvuk
 • Je opatřena protiskluzovým povrchem
 • Je velmi snadná na údržbu
 • Nejsou vidět žádné vrypy po botách ani na podpatcích
 • Vyrábí se v široké škále barev
 • Povrch dobře propouští vodu

Provedení gumových podlah

 • Podlahové gumy – používají se převážně černé modulární průmyslové rohože, které jsou vyrobeny ve čtvercích. Neobsahují silikony ani těžké kovy, jsou velmi odolné proti oděru a jsou s protiskluzovým povrchem.
 • Gumové dlaždice velmi dobře tlumí zvuky a nárazy, jsou odolné vůči UV záření i povětrnostním vlivům. Odolávají chemikáliím a jsou zdravotně nezávadné. Využívají se nejčastěji pro dětská hřiště, sportovní haly, tělocvičny, bazény, tenisové kurty a fitness centra.
 • Gumové pásy – jsou protiskluzové, tlumící a antivibrační. Ideální jako výplň mezi přepravovaným zbožím, jako podložka pod palety nebo všude tam, kde je nutné tlumit nárazy. Jsou také vhodné pro použití do fitness center, venkovních i vnitřních prostor.
 • Lité gumové podlahy – skládají se z tekuté elastomerní pasty, která je vyztužená jemnějším gumovým granulátem. Jsou velmi odolné vůči nárazům, pružné a snadno se aplikují. Dlažba se nanáší pomocí stěrky na suchý podklad. Lze je použít na balkony, terasy, lodžie, schody, pro přechody pro chodce, bazény, sprchové kouty, pro mola atd.
 • Pryžové rolony – prodávají se v rolích a jsou ideální do posiloven, tělocvičen nebo pro jiné sportovní haly. Aplikují se rozvinutím stejně jako koberce.