Pryžové, gumové podlahy – Morava

Gumové podlahy jsou ideální volbou všude tam, kde hrozí riziko uklouznutí. Například v tělocvičnách, bazénech, výrobních prostorách nebo na dětských hřištích. Jsou vysoce odolné a mají příjemný povrch. Firmy nabízející gumové podlahy v lokalitě Morava.

1–10 firem z 112 nalezených Filtry

1FRANC spol. s r.o. (pobočka Zlín)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Potoky 552, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Sháníte moderní bytové doplňky do vaší domácnosti? Pak navštivte naši prodejnu ve Zlíně. U nás najdete široký sortiment bytového textilu, záclon, závěsů, koberců, podlahových krytin a mnoho dalšího. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin a šití závěsů a záclon.

2KB komplet servis, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Trtílkova 438/10, Brno-Lesná Bezdlužná Ověřená

Prodej a montáž podlahových krytin včetně dodávek materiálu (koberce, PVC, linoleum, vinylové podlahy), nivelační stěrky. Pokládka, renovace dřevěných podlah i parket. Kladení a dodávka plovoucích podlah, čisticí a ošetřovací systémy, péče o podlahy.

3Slovácká Gumárna s.r.o.1 pobočka

Dělnická 1541, Bzenec Bezdlužná Ověřená

Vyrábíme a prodáváme pryžové výrobky. Slovácká Gumárna s.r.o. vyrábí technické lisované pryže. Zabýváme se také výrobou a prodejem pryžových výrobků, pogumovaných koleček.

4Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme jak sportovní povrchy pro školní a zájmovou tělovýchovu, tak i speciální povrchy pro vybrané druhy sportů. Nabízíme bezplatné konzultace pro posouzení stávajícího stavu sportovišť, návrhu efektivního způsobu renovace či rekonstrukce, návrhu nové konstrukce a optimalizace cenových nákladů.

5KNOCK - OUT s.r.o.

Recyklujeme pryž a vyrábíme z něj další užitečné produkty jako jsou dětská hřiště, ruské kuželky, izolační materiály nebo hřiště a figurky pro venkovní společenské hry. Všechny naše výrobky mají označení Český výrobek, podporují sportovní a společenské aktivity dětí i dospělých. Jsou hojně…

6GUMEX, spol. s r.o.3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Za Drahou 1856, Strážnice Bezdlužná

Výrobce hadic a pryží. Nabízíme průmyslové hadice, spony, spojky, rychlospojky, těsnicí pryže a profily, průmyslové podlahoviny, lepidla, protihlukové desky i dopravníkové pásy.

7Jiří Paděra - Ložiska Boskovice1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Dukelská 877/21, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kovové zboží sériové výroby. Prodáváme klínové řemeny, ložiska, gufery a svařovací materiál. Naše firma se začala zabývat v roce 1993 prodejem ložisek, gufer a klínových řemenů. V průběhu dalších let jsme rozšiřovali sortiment ke spokojenosti a potřebám našich zákazníků až do dnešní podoby.

8OMNIPLAST s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Podolí 471, Podolí u Brna Bezdlužná

Prodáváme plasty a osvětlení. Dodáváme plasty, houževnatý polystyren, plexi, polyestery APET, PET PLUS, PETG, PVC, PP, PE, Omnideck, fasádní panely, makrolon, lexan, polykarbonátové desky, LED diody atd. Reklama, signmaking, stavební, strojní, tiskařský a potravinářský průmysl. Nabízíme materiál…

9Truhlářství Popelák

Věnujeme se výrobě a návrhům nábytku z lamina i masivu. Vyrábíme dle přání drobné kusy nábytku, vestavěné stěny, kuchyně i další. Naše firma se věnuje návrhům a výrobě nábytku na míru z lamina. Dle Vašeho přání vyrobíme cokoli, počínaje drobnými kusy nábytku až po věstavěné skříně nebo kuchyňské…

10Uxa Jiří- ADAMOSTAV.CZ

Naše firma nabízí kompletní rekonstrukci bytových jader, obkladačské, podlahářské, truhlářské a jiné stavební práce.


Pryžové, gumové podlahy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pryžové, gumové podlahy v lokalitě Morava – detailní popis

Podlahovou pryž je možné použít pro vnitřní i venkovní prostory. Hodí se do sportovních hal, tělocvičen, na terasy, pergoly, do garáží nebo pro dětská hřiště. Průmyslové gumové podlahy se vyrábějí z plnohodnotných gumových surovin, které neobsahují regenerovanou gumu ani odpadní oleje.

Výhody podlahové gumy

 • Vyznačuje se dekorativností a dlouhou životností
 • Výborně tlumí kročejový zvuk
 • Je opatřena protiskluzovým povrchem
 • Je velmi snadná na údržbu
 • Nejsou vidět žádné vrypy po botách ani na podpatcích
 • Vyrábí se v široké škále barev
 • Povrch dobře propouští vodu

Provedení gumových podlah

 • Podlahové gumy – používají se převážně černé modulární průmyslové rohože, které jsou vyrobeny ve čtvercích. Neobsahují silikony ani těžké kovy, jsou velmi odolné proti oděru a jsou s protiskluzovým povrchem.
 • Gumové dlaždice velmi dobře tlumí zvuky a nárazy, jsou odolné vůči UV záření i povětrnostním vlivům. Odolávají chemikáliím a jsou zdravotně nezávadné. Využívají se nejčastěji pro dětská hřiště, sportovní haly, tělocvičny, bazény, tenisové kurty a fitness centra.
 • Gumové pásy – jsou protiskluzové, tlumící a antivibrační. Ideální jako výplň mezi přepravovaným zbožím, jako podložka pod palety nebo všude tam, kde je nutné tlumit nárazy. Jsou také vhodné pro použití do fitness center, venkovních i vnitřních prostor.
 • Lité gumové podlahy – skládají se z tekuté elastomerní pasty, která je vyztužená jemnějším gumovým granulátem. Jsou velmi odolné vůči nárazům, pružné a snadno se aplikují. Dlažba se nanáší pomocí stěrky na suchý podklad. Lze je použít na balkony, terasy, lodžie, schody, pro přechody pro chodce, bazény, sprchové kouty, pro mola atd.
 • Pryžové rolony – prodávají se v rolích a jsou ideální do posiloven, tělocvičen nebo pro jiné sportovní haly. Aplikují se rozvinutím stejně jako koberce.