Projekty, projektování rybníků – Morava

Potřebujete projekt na nový rybník? V tom případě oslovte autorizovaného inženýra v oboru stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství, který vám poradí a zajistí vše potřebné. Firmy zabývající se projektováním rybníků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 467 nalezených Filtry

1VHS ATELIER, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 768…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Projekční činnost v oblasti vodohospodářských a ekologických staveb, zejména:vodní stavby a vodní hospodářství – vodovody a kanalizace včetně objektů na nich, hospodaření s dešťovými vodami, malé ČOV do 500 EO, úpravy toků, hrazení bystřin, rybníky a vodní nádrže; plynovody (NTL, STL) ,…

2Ing. Václav Cichra- Projekty domů

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 245/9, Hustopeče Bezdlužná

Na českém trhu v oblasti projekčních činností působíme již od roku 1992. Díky svým získaným zkušenostem Vám nabízíme vypracování projektů na profesionální úrovni.

3FINITA s.r.o. - projektování, vedení účetnictví a hobby e-shopy

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Šrámkova 2, Brno-Lesná Bezdlužná

Vedeme účetnictví a daňovou evidenci. Nabízíme kontrolu, dotřídění a zařazení dokladů, kompletní zpracování peněžního deníku. Dále provádíme projektové a konstrukční práce a inženýrskou činnost v oborech úpravny bazénových vod a pro pitnou vodu, čistírny odpadních vod, technologické celky z oblasti…

5Stehlík František - Izolace

Provádění izolací střešních plášťů a staveb proti vlhkosti i spodní vodě. Již dlouhá léta se specializujeme na opravy střešních izolačních krytin, stejně jako zamezení vlhkosti sklepních prostorů. Pracujeme s nejlepšími materiály, které jsou dostupné, a naši práci odvádíme vždy na jedničku. Proto…

6Ing. Vlastimil Zatloukal

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holešov 115, Holešov Bezdlužná

Služby stavebního managementu, studie proveditelnosti, kontrola prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství či ocelové konstrukce.

7EKO Agrostav a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Tovačovská 300, Přerov Bezdlužná

EKO AGROSTAV se zabývá vodovody a kanalizacemi, čistírnami odpadních vod, vodohospodářskými stavbami, průmyslovými stavbami a železobetonovými konstrukcemi.

8ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ, M.O. Přerov

Sportovní a rekreační rybolov v povodí řek Odry, Olše, Bečvy a Moravy má dlouholetou tradici. Již více jak 100 let zde lov ryb na udici organizují rybářské spolky a sdružení, sjednocené dnes v Českém rybářském svazu (ČRS). Toto občanské sdružení vedené Územním výborem ČRS pro Severní Moravu a…

9IGEA s.r.o.1 pobočka

Na Valše 47/3, Přívoz
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost je součástí společenství firem GASCONTROL GRO a zaměřuje na výrobu, dodávky a servis technologií a komponentů pro energetiku a průmysl, dále na výrobu plastů a také zemědělskou produkci. Naší náplní v tomto významném společenství je projekční, inženýrské a konzultační služby v…

10Astreng s.r.o.

Společnost Astreng s.r.o. provádí především projektování stavebních konstrukcí. Mezi služby, které nabízíme, patří tedy například projektování staveb a dílenská dokumentace.


Firmy v dalších lokalitách


Projekty, projektování rybníků v lokalitě Morava – detailní popis

Prvním krokem při projektování rybníka je prozkoumání dané lokality. Je potřeba zjistit, zda je pozemek dostatečně velký pro nový rybník, jestli má patřičný spád a jestli má k dispozici dostatek vody. Projekční kanceláře zajišťují vyhotovení studií či investičního záměru, projektovou dokumentaci pro územní řízení a projekt pro stavební povolení. Vše je potřeba vyhotovovat podle platného stavebního zákona a jeho prováděcích předpisů. Projekt je potřeba mít nejen na nový rybník, ale i na obnovu, rekonstrukci a odbahnění stávajícího rybníka. 

Některé projekční kanceláře nabízejí možnost výstavby nového rybníka na klíč. Postarají se o veškeré formality, projekt, zajištění dotací, výběrová řízení, technický dohled a o výstavbu nového rybníka. Poskytují i poradenství ohledně zajištění čisté vody a chovu ryb.

Kromě projektování rybníků nabízejí projekční kanceláře i další projekční a inženýrské práce v oboru vodohospodářských staveb. Nabízejí např. projekty vodních nádrží, projekty na výstavbu a obnovu mokřadů a vodních tůní, projekty na revitalizaci vodních toků, projekty poldrů, akumulačních a retenčních nádrží, pasporty vodních děl atd. Co se týká inženýrských činností, zabývají se inženýrsko-geologickým průzkumem, zajišťováním potřebných povolení, vyřízením nutných rozhodnutí orgánů státní správy atd.