V dnešní době můžete vybírat z nepřeberného množství podlahových krytin jako jsou levnější podlahové vrstvené krytiny nebo luxusní masivní dřevěné podlahy, popřípadě koberce nebo dlažby. Prodejci podlahových krytin v lokalitě Slavkov u Brna.
1–10 firem z 17 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Prodáváme a nabízíme masivní nábytek a obývací stěny a jídelní sety a sestavy a ložnice a postele a matrace a rošty i také bytové doplňky a podlahové krytiny a sololit.
Nabízíme široký sortiment stavebních materiálů a nářadí pro všechny vaše projekty. Od základních materiálů, jako je cement a písek, až po specializované produkty, jako jsou izolace a obklady. Vše pro vaši stavbu nebo renovaci.
Nabízíme sádrokartonářské a podlahářské práce, montáž dveří a zárubní, schodů, teras, zednické práce a další.
Nabízíme a provádíme prodej stavebního materiálu. V našem sortimentu naleznete stavební materiál pro zedníky, omítkáře, malíře, betonáře, podlaháře a další profese. Zboží prodáváme také maloodběratelům.
Realizace epoxidových podlah.
Provádíme pokládku veškerých dřevěných, laminátových i korkových krytin, PVC a marmolea.
Provádíme pokládku nových podlah (vlysy, třivrstvé plovoucí podlahy, zámecké mozaiky atd.). Opravujeme staré podlahy (broušení, lakování, tmelení atd.).
Nabízíme prodej plastových a dřevěná a hliníková okna a dveře a střešní okna Fakro a garážová vrata i také dřevěné a laminátové podlahy a dřevěné mozaiky.
Zabýváme se pokládáním a renovací parket a podlahových krytin.Zaměřujeme se na PVC a laminát. Stěrkování.
Zajistíme pro vás podlahářské práce, broušení parket, olejování, lakování, laminátové podlahy, pokládku PVC a koberců. Našim zákazníkům nabízíme zejména podlahy značek Egger, Quick step, vinylové podlahy Wineo, Fatra Napajedla.
Podlahové krytiny se podle materiálu dělí na koberce, podlahy dřevěné, korkové, plovoucí, laminátové, PVC, vinylové, keramické, ekologické, betonové a linolea. Dále se dělí na krytiny vnitřní a venkovní. Podlahové krytiny je možné instalovat na terasy, balkony nebo do interiérů. Podlahy se pokládají zámkovým systémem, lepením nebo mohou být samolepící.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.