Plynové přípojky, přípojky plynu – Morava

Zřízení plynové přípojky je nutné vždy přenechat firmě na klíč, aby byla dodržena veškerá bezpečnostní opatření a postup realizace. Přehled firem zabývajících se realizací plynových přípojek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 122 nalezených Filtry

1ELTI - HB, spol. s r.o. – Voda, plyn, topení1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Uprkova 1586/8, Brno-Řečkovice Bezdlužná Ověřená

Hledáte spolehlivého instalatéra? Pak jsme tu pro vás. Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti voda, plyn, topení. Provádíme veškeré instalatérské práce – realizace venkovních a vnitřních rozvodů, montáže vodoinstalace, opravy potrubí atd. Provádíme i veškeré plynařské práce a…

2GLUMBÍK s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Novoveská 1261/5 , Ostrava, Mariánské… Bezdlužná Ověřená

Provádíme výstavbu a montáže plynovodů a produktovodů. Působíme po celé ČR. K našim službám patří opravy, svařování a rekonstrukce plynovodů, montáž uzávěrů a armaturních uzlů. Kontakty naleznete na našich internetových stránkách. Obraťte se na nás!

3Masařík Petr

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nevojice 129, Nevojice Bezdlužná

Inženýrské sítě. Nabídka monitorování, čištění a sanací kanalizací a odpadů. Zednické a obkladačské práce.

4Grulich René- sádrokartonářské práce

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Hlavní 106/27, Kostice Bezdlužná

Provádíme sádrokartonářské práce , minerální podhledy, půdní vestavby, snížení a zateplení stropů. Prodej sádrokartonářského materiálu a nářadí.

5AURO spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Technická 539/2, Moravany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AURO - výhradní zástupce firem AGRU a ASAHI pro ČR. Plastové potrubní systémy, armatury, polotovary; PPH, PPR, PPS, PPS-EL, PE80, PE100, PE-EL, PVDF, ECTFE, PVC...

6Montáže inženýrských sítí spol. s r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kohoutova 1550/11, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na realizace staveb inženýrských sítí, zejména vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. Díky vlastnímu projekčnímu oddělení jsme schopni dodávat kompletní zakázky. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, obce i velké firmy, jsme dlouhodobých smluvním partnerem RWE.

7COMTHERM-BRNO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Křižíkova 188/68a, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma zastupuje v České a Slovenské republice italské výrobce dílů pro výrobu plynových zařízení. Zabýváme se poradenstvím při vývoji nových výrobků, zajišťováním zkoušek zařízení v laboratořích našich italských partnerů, dodávkami dílů pro výrobu a prodejem náhradních dílů pro servisní…

8WÄRME s. r. o. - Brno8 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražákova 764/52a, Brno Bezdlužná

Působíme v oblasti voda, plyn, topení. Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Společnost WÄRME, spol. s r.o. je prověřený dodavatel veškerého sortimentu pro obor Voda - Topení - Plyn. Máme více než 20-ti leté zkušenosti v oboru. Zastupujeme české i světové výrobce kotlů, ohřívačů,…

9ESTA, spol. s r.o

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Kounická 1199/68, Ivančice Bezdlužná

Vyrábíme rozvaděče NN a plastové skříně pro plyn a také vyvíjíme a vyrábíme elektroměrové plastové rozvaděče a také vyrábíme hydraulické nářadí a nářadí pro PPN pro energetiku a také prodáváme elektromateriál IVV a VN a VVN a dále dodáváme přípojkové a rozpojovací skříně.

10Burian Milan2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod kaštany 2284/9, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Nabízí montáž domovních vodáren, bytových vodoměrů, tepelných čerpadel, klimatizací a zajišťuje instalatérské, topenářské a plynoinstalační práce.


Plynové přípojky, přípojky plynu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Plynové přípojky, přípojky plynu v lokalitě Morava – detailní popis

Plynová přípojka slouží k připojení odběrného plynového zařízení k distribučnímu plynovodu. Podle umístění plynovodu se volí středotlaká nebo nízkotlaká přípojka. Pro odstranění nebo prodloužení plynové přípojky je nutné kontaktovat poskytovatele plynu.

Postup realizace a zřízení domovní plynové přípojky

 • Podání žádosti o připojení k distribuční soustavě.
 • Před zřízením plynové přípojky je nutné mít vypracovanou projektovou dokumentaci, která musí obsahovat kompletní technickou zprávu, situační výkres stavby a výkres půdorysů všech podlaží se zobrazením plynovodu.
 • Po odsouhlasení žádosti distributorem může dojít k uzavření smlouvy.
 • Na základě projektové dokumentace je možné začít se zemními a výkopovými pracemi.
 • Vybudování vnitřního vedení plynu a poté provedení revizní a tlakové zkoušky.
 • Zvolení vhodného dodavatele plynu. Cenu je možné zjistit pomocí kalkulačky plynu, která je uvedena na internetových stránkách.

Prodej plynovodní přípojky

 • Je nutné doložit identifikační a kontaktní údaje žadatele s číslem odběrného místa nebo plynoměru.
 • Doložit revizní zprávu plynové přípojky.
 • Předložit územní a kolaudační souhlas.
 • Záznam o výstavbě plynovodní přípojky.
 • Geodetické zaměření.

Revize plynové přípojky

Kontrola plynu a servisní prohlídka se provádí 1x ročně. Revize plynu se provádí výchozí, která se realizuje před uvedením do provozu a revize provozní, která se provádí 1x za 3 roky a zajišťuje přezkoušení těsnosti všech spojů v plynovodní soustavě.