Písek a štěrk - Břeclav

1 - 7 firem z 7 nalezených

STAVBAG s.r.o.

Strachotín, Zahradní 127 kontakt +420 540 003 256, (3 pobočky)

Zaměřujeme se na kompletní stavební práce, opravy silnic a údržby příkopů. Naše sídlo, kde prodáváme štěrk a písek, je v Brně, ale služby poskytujeme po celém Jihomoravském kraji. Dbáme na kvalitu techniky a práce našich zaměstnanců.

web www.stavbag.sluzby.cz/

PATRIA Kobylí, a.s.

Kobylí, Augusty Šebestové 716 kontakt +420 519 440 711, (1 pobočka)

Jsme firma zabývající se výrobou plastových rodinných bazénů a dále i konstrukcí a nabízíme moderní typy bazénů s přelivným žlábkem a Typ Compact a koupací jezírka a také zastřešení, dále výrobou a prodejem vín, ovoce, masných výrobků, poskytujeme ubytování v našem penzionu PATRIA a zábavu ve vinném sklípku.

web www.patriakobyli.cz, www.bazenypatria.cz, www.vinozkobyli.cz

ČINČALA JAROSLAV-STAVEBNÍ FIRMA

Břeclav-Poštorná, B. Šmerala 806/4

Původně se firma zaměřovala na rekonstrukce bytových i výrobních prostor. Postupně začala firma provádět i hrubé a kompletní stavby na klíč. Firma je schopna zajistit komplexní dodávky včetně obkladů, chodníků, příjezdových cest a státní pro vozidla. Dodávku je možno realizovat také s plotem a to jak pletivovým, tak také zděným z cihel, tvárnic a dalších stavebních materiálů. Kapitolou, která se otevřela před pár lety, je výstavba konstrukcí pro solární elektrárny. Firma využívá také zázemí…

web www.cincala.cz

Kamil Vašek- Zednictví

Velké Bílovice, Revoluční 693

Jsme parta 5 zedníků s mnohaletou zkušeností v oboru. Provádíme například výstavby rodinných domů a vinných sklepů, rekonstrukce rodinných domů, zateplení rodinných domů, obklady koupelen a další zednické práce.

web www.vasizednici.cz, www.ubytovanivdoline.cz

Prachař Štěpán

Brumovice, Brumovice 344 kontakt +420 777 127 335

Nabízíme zemní práce, dovoz a likvidaci sutí. Prodej písku a štěrku. Kontejnerová doprava.

zobrazit detail

CEMEX Czech Republic, s.r.o. (pobočka Mikulov)

Mikulov, Jiráskova 1246/13 kontakt +420 519 323 761, (44 poboček)

Jsme přední celosvětový výrobce a také dodavatel betonu a betonových směsí a litých podlah a anhydritových potěrů a samozhutnitelných betonů a vymývaných betonů a jiných stavebních směsí a zabýváme se také těžbou a nabízíme přírodní tříděný i také netříděný kámen a písek.

web www.specialni-produkty.cz

ZEPIKO spol. s r.o. (pobočka Novosedly)

Novosedly, Novosedly , (5 poboček)

Provádíme těžbu a děláme úpravy a také zušlechťování písku i štěrku a máme nabídka rekultivačních a revitalizačních prací a také děláme úpravy rybničních hrází.

web www.zepiko.cz