Ochranné nátěry - Brno - venkov

1 - 6 firem z 6 nalezených

Kříž Stanislav

Ochoz u Brna, Ochoz u Brna 164 kontakt +420 544 233 349, (2 pobočky)

Cyklosport Stanislav Kříž působí na trhu s jízdními koly a s dalším sortimentem od roku 1995. Dlouholeté odborné znalosti a zkušenosti jsou zárukou nejen dobré koupě, ale také dalšího servisu a dobré rady při výběru příslušenství pro horská, trekingová a silniční kola. Kromě kompletního sortimentu v oblasti jízdních kol najdete v našem obchodě široký sortiment v oboru barvy - laky a papírnictví.

web www.cyklokriz.cz

MFC-MORFICO s.r.o.

Tišnov, Olbrachtova 1758 kontakt +420 549 410 141

Výroba suchých cementových směsí ( vsypy, nivelační hmoty, lepidla, sanace ), čerstvých tekutých potěrů ( Anhydrit, cementový potěr MFC Portland ), stavebních stěnových dílů a ochranných nátěrových hmot. Dřevocementové tvárnice s tepelnou izolací pro obvodové stěny, posypové směsi a potěry.

web www.morfico.cz, izoblok.cz

Krahula Pavel

Oslavany, 1. máje 992

Provádíme klempířské práce, ochranné nátěry, izolace střech, instalaci hromosvodů. Zajišťujeme servis v pokládání střešních fólií, opravy a renovace stávajících plochých izolací, zajištění izolace jímek, nádrží, bazénů, teras a dalších plochých segmentů staveb.

web www.izolacepk.cz

METAL-POVRCHOVÉ ÚPRAVY, s.r.o. Ivančice

Ivančice, U hřiště 15 , (2 pobočky)

Naše firma se zaměřuje na oblast materiálů a komponentů strojírenství. Specializujeme se na komplexní povrchové úpravy kovů.

web www.metal-pu.cz

KORCHEM s.r.o.

Blučina, Blučina 703

Provozujeme výrobu antikorozních prostředků.

web www.korchem.cz

Hloušek Martin (pobočka Kuřim)

Kuřim, Blanenská 355 kontakt +420 739 020 706, (2 pobočky)

Přípravky na ochranu dřeva. On-line prodej.

web www.bochemitshop.cz