Novostavby - Brno - venkov

1 - 7 firem z 7 nalezených

STAMA, s.r.o.

Nosislav, Masarykova 294 kontakt +420 511 112 338

Společnost STAMA, s.r.o. se zabývá výstavbou i rekonstrukcemi rodinných domů, bytových a občanských staveb i památkově chráněných, průmyslových a inženýrských staveb menšího rozsahu. Protože se naše aktivity stále častěji zaměřují na město Brno, přestěhovali jsme do Brna i kancelář firmy. Společnost byla založena v roce 1992 sloučením dvou menších stavebních firem. Od samého počátku vychází z dlouholetých zkušeností svých pracovníků v oboru stavebnictví a základní kolektiv jak THP, tak…

web www.stamanosislav.cz

Hasoň Rostislav, Ing.- Triv interiér

Moravany u Brna, Květná 745/31

Zajišťujeme projekce a dodávky staveb i novostaveb včetně poradenství. Provádíme rekonstrukce, opravy i zateplování budov.

zobrazit detail

KAMOSTAV invest s.r.o.

Měnín, Měnín 279

Stavební firma KAMOSTAV invest s.r.o. je spolehlivý dodavatel komplexních stavebních prací. Stavby realizujeme pro privátní stavebníky i veřejné investory. V oblasti občanského stavebnictví se zaměřujeme na výstavbu novostaveb, rodinných domů na klíč, stavební rekonstrukce a úpravy interiérů (rekonstrukce bytového jádra, vodoinstalatérské, topenářské, elektrikářské práce, obkladačské práce...), dále pak terénní úpravy, realizace bazénů, solárního vytápění, elektrovoltaniky.

web www.kamostav.cz

KOMAB s.r.o.

Pohořelice, Komenského 203 kontakt +420 519 424 583

Naše firma se zabývá kompletními stavebními pracemi a úpravami, a to od novostaveb, fasád, kompletními rekonstrukceme bytových i nebytových prostor až po kompletní malířské sádrokartonářské práce či vodoinstalace a elektroinstalace.

web www.komab.cz

Merta Tomáš, Bc.

Hrušovany u Brna, Vodní 690

Děláme návrhy a instalace podlahového a stěnového a stropního teplovodního vytápění pro novostavby i také rekonstrukce rodinných domů a bytů a ostatních budov.

web www.podlahovetopenikvalitne.webmi...

Bresta s.r.o. - stavebnictví

Zastávka, Havířská 410 kontakt +420 546 429 746, (1 pobočka)

Nabízíme stavební činnost - novostavby, rekonstrukce, modernizace a adaptace.

web www.skipub.cz

VH Konstrukce s.r.o.

Modřice, U Vlečky 1055 kontakt +420 548 211 143, (1 pobočka)

Realizujeme projekty občanské výstavby či provádíme celkové rekonstrukce, adaptace a sanace budov. Zajišťujeme dodávky staveb na klíč. Dále se specializujeme na zateplování a opravy fasád, výrobních hal a objektů. Nabízíme prodej stavebního materiálu.

web www.3vah.cz