Kráčivá rypadla, kráčející bagry – Morava

Hledáte stroj pro práci v extrémních podmínkách? Ideální volbou jsou kráčivá rypadla, která se dokážou přizpůsobit všem terénům, ve kterých se ostatní druhy strojů velmi těžko pohybují. Přehled prodejců kráčivých rypadel v lokalitě Morava.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1AUSTRO BAUMASCHINEN , s.r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Vídeňská 264/120b, Brno - jih,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme zaměřeni na prodej stavebních strojů včetně zajištění komplexního zákaznického servisu pro majitele strojů zastupovaných značek na celém území České republiky a Slovenska. Zajišťujeme prodej, servis a půjčování nových a použitých stavebních strojů značek ATLAS, HITACHI , TEREX TRUCKS, DRESSTA,…

2WAY MORAVA, s.r.o. - sídlo firmy4 pobočky

Prodáváme stavební stroje a ND: půjčovna, pronájem, servis a bazar. Nabízíme nakladače, Novotný, LOCUST, rypadla WACKER NEUSON, YANMAR, UDS, hutnicí techniku a vibrační válce AMMANN, rypadlonakladače, nakládací rampy, dozery, elektrocentrály WAY a HONDA, školení strojníků.

3HEVOS spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Za Drahou 410, Šumice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme servis a opravy stavebních strojů. Pro zákazníky jsme vytvořili malý eshop pro výběr filtrů, olejů a dalšího spotřebního materiálu pro jejich bagry a nakladače. Záruční servis v místě poruchy do 24 hodin. Pozáruční servis v místě poruchy i ve vlastní dílně.

4Lefler Ladislav - ZEMNÍ PRÁCE LEFLER

Naší hlavní činností je silniční motorová vnitrostátní nákladní doprava. Přepravu provádíme těmito vozy: Tatra 815 sklápěcí - 11t, Liaz 300 sklápěcí - 9t, MAN kontejner nosnost 5,5t s hydraulickou rukou Amco veba V 807N max nosnost 3t a max. dosah 7m při nosnosti 1t. Avia kontejner - 3t.

5Krečmer Ferdinand - ORENSTEIN & KOPPEL

Ulička 80, Ořechov Bezdlužná

prodej, servis a opravy stavebnich strojů od firem ORENSTEIN a KOPPEL.

6RVR-agro a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(48)
Přerovecká 289, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovoz, prodej, servis a repase japonských malotraktorů. Značek Kubota, Iseki, Yanmar, Satoh, Shibaura, Mitsubishi. Prodej i příslušenství a nářadí za malotraktory.

7Černín Milan

Zabýváme se prodejem užitkových vozidel Gazelle DFM a terenních vozidel UAZ, včetně náhradních dílů. Vyrábíme a prodáváme nástavby na užitková vozidla do 3,5t.

8Kyselý Miroslav- Prodej náhradních dílů pro stavební a zemědělskou techniku

Prodej náhradních dílů na stavební a zemědělskou mechanizaci. Servis stavební techniky po Zlínském kraji. Výkopové a bourací práce v Uherském Hradišti a Zlíně.

9BAVYCOR CZ s.r.o.

BARVYCOR CZ s.r.o. nabízí zemní a výkopové práce, zapůjčuje stavení stroje, zajišťuje výkup i prodej stavební techniky včetně servisu a náhradních dílů.

10BALANGAR s.r.o.

Půjčovna bagrů. Půjčujeme bagry značky Menzi Muck za nízké ceny. Součástí půjčovny jsou také osobní a dodávkové vozy.


Kráčivá rypadla, kráčející bagry – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kráčivá rypadla, kráčející bagry v lokalitě Morava – detailní popis

Bagr, rypadlo neboli exkavátor slouží k těžbě a přemisťování hornin. K jeho hlavním částem patří podkop s lopatou, kabina pro obsluhu a podvozek. Kráčivý bagr neboli horský bagr má podvozek s čtyřmi hydraulicky ovládanými nohami, přičemž každou nohu je možné ovládat zvlášť. Dvě nohy jsou vybaveny koly, někdy i všechny čtyři. Vrchní část bagru je otočná. Součástí rypadla je rotátor lžic a přídavné hydraulické okruhy pro pohon pracovních nástrojů. Bagr je tak schopen pohybu a práce i v těch nejsložitějších podmínkách. Využívá se převážně v místech, kde jiné druhy rypadel nelze použít a v situacích, kdy nejde provést práci ideálním způsobem. Zvládne veškeré zemní a výkopové práce. 

Využití kráčejících bagrů 

  • Práce ve svazích, na stráních a jiných nerovných místech
  • Práce v měkkých, podmáčených a mokrých terénech 
  • Práce v horských oblastech
  • Práce ve vodě 
  • Stavební práce
  • Silniční práce
  • Úpravy terénu
  • Zakládání rybníků, řek a potoků
  • Čištění rybníků a říčních koryt