Izolace, zateplení střech - Blansko

1 - 10 firem z 10 nalezených

Vladík Ivo- Tesařství

Blansko, Dolní Lhota 4 , (1 pobočka)

Dodáváme kompletní tesařské konstrukce a rekonstruujeme historické objekty. Dále v naší nabídce můžete najít služby jako dřevěné obklady fasád, pergoly a altány, rozhledny a mostky nebo mlýnská kola. Nabízíme pokrývačské a klempířské práce a zajišťujeme kompletní střechy na klíč včetně montáže střešních oken.

web www.tesari-ov.cz

Toman Zdeněk - Tesařství, pokrývačství a klempířství

Letovice-Meziříčko, Meziříčko 66 kontakt +420 605 883 287

Vyrábíme krovy a tesařské konstrukce a vazby a střechy a dále provádíme montáž klempířských výrobků a zednické práce a montáž oken a lité podlahy a izolace střech a montáže sádrokartonů a prodáváme střešní krytiny i klempířské výrobky a tepelné izolace i střešní okna.

web www.strechytoman.cz

Martin Sehnal - STAS stavebniny

Rudice, Rudice 66 kontakt +420 516 443 518

Naším oborem je prodej stavebního materiálu. Nabízíme cihly a zdící materiály, fasádní barvy, omítky, keramické obklady, střešní krytiny a dlažby.naše firma STAS byla založena roku 1989 jako „stavební firma“ zabývající se prodejem stavebních materiálů a realizací staveb. Pro velký nárůst poptávky po stavebních materiálech působíme v posledních letech především jako firma zabývající se prodejem stavebních materiálů a služeb souvisejících s ním.

web www.stavebniny-stas.cz

AsA-střechy s.r.o.

Lipůvka, Lipůvka 184 kontakt +420 603 487 699

Provádíme kompletní realizace nových střech všech typů a rekonstrukce plochých i šikmých střech starších domů. Samozřejmostí je poradenská činnost, posouzení stávajícího stavu střechy. Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku.

web www.asa-strechy.cz

Břoušek Michal

Blansko, Masarykova 571/33

Provádíme pokrývačské a klempířské práce a dále nabízíme fasády a obklady a dlažby a zednické práce a montáže sádrokartonů a izolace střech.

zobrazit detail

SOPAT CZ, s.r.o. (pobočka Blansko-Dolní Lhota)

Blansko-Dolní Lhota, Blansko-Dolní Lhota 82 kontakt +420 516 410 903, (2 pobočky)

Nabízíme a také provádíme hydroizolace plochých střech a pokrývání šikmých střech i také izolace spodních staveb a to včetně oprav a rekonstrukcí a zateplení střech a dále děláme klempířské práce a technolog. návrhy a to vše provádíme vlastními zaměstnanci s odbornou kvalifikací.

web www.sopat.cz

Luňáček Jan

Boskovice, 17. listopadu 123/26

Děláme kompletní hydroizolace i také realizace střech a to včetně zateplení.

zobrazit detail

IZOLATÉRSTVÍ A POKRÝVAČSTVÍ BOSKOVICE, spol.s r.o.

Boskovice, Komenského 2106/18 , (1 pobočka)

Děláme a nabízíme hydroizolace střech a tepelné izolace plochých střech a také i pokrývačské práce a používáme živičnou lepenku.

zobrazit detail

IZOLATÉRSTVÍ A POKRÝVAČSTVÍ BOSKOVICE, spol.s r.o. (pobočka Blansko)

Blansko, Svitavská 500/7 , (1 pobočka)

Děláme a nabízíme hydroizolace střech a tepelné izolace plochých střech a také i pokrývačské práce a používáme živičnou lepenku.

zobrazit detail

BiPoS CZ s.r.o.

Lhota Rapotina, Lhota Rapotina 27 kontakt +420 721 644 485

Provádíme pokrývačství, klempířství a tesařství. Dále nabízíme zateplení a izolaci střech.

web www.bipos.cz