Infračervené topné panely, infratopení – Morava

Zvažujete přejít na ekologické vytápění vašeho domu nebo byste si rádi pořídili přímotop do koupelny, aby vaše děti byly při koupání v dokonalém teple? V tom případě bude pro vás ideální volbou infratopení. Prodejci infratopení v lokalitě Morava.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1SCHULTE INFRA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pivovarská 559, Uherské Hradiště Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se projekcemi, prodejem, montáží a servisem sálavých technologií Schulte pro vytápění hal s nejvyšší účinností. Nabízíme infrazářiče, plynové teplovzdušné jednotky, teplovodní teplovzdušné jednotky, podokenní topné a rekuperační jednotky a dveřní clony.

2HAJMA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Heritesova 2524/31, Opava Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme komplexní dodávky technologií pro domácnosti a průmysl. Specializujeme se na tepelná čerpadla, rekuperace vzduchu a podlahové topení. Realizujeme rozvody vody, plynu, topení i vzduchotechniky.

3TERMO KOMFORT, s.r.o.2 pobočky

Dodáváme tepelná čerpadla Dimplex, rekuperační jednotky, úsporné systémy pro snížení energetické náročnosti pro domácnost i průmysl, akumulační kamna, elektrické přímotopné konvektory, elektrické krby a podlahové vytápění. Odborné poradenství, návrhy, montáže a dodávky tepelných čerpadel na klíč.

4Hofferík Emil - Montáž, opravy a zkoušky plynových zařízení

Servis plynových spotřebičů včetně periodických prohlídek i revizí. Naše firma zajišťuje montáže plynových kotelen jako celku, rozvody topení, vody a plynu, včetně měření a regulace formou generální dodávky. Cílem firmy je komplexní a kvalifikované poskytování služeb v daném oboru a s tím…

5ES systems produkt, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Dobšická 7, Znojmo Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodej úsporných skleněných infra panelů fungujících na principu akumulace s možností umístění na stěnu i strop.

6ECONO-HEAT CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Těchov 298, Těchov

Nabízíme elektrické topné panely. Panely Econoheat se vyrábí z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami. Dvoumetrová šňůra se zalitou zástrčkou je se sítí spojena pomocí speciálně vyvinutého konektoru.

7Bartoš František - ELEK

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Kovářská 178, Břeclav Bezdlužná

Firma ELEK Bartoš Břeclav byla založena v roce 1992 jako soukromá firma, která působí v oborech - Infratopení a elektroinstalace na míru. Provádíme elektroinstalace, revize elektroinstalací a realizace podlahového vytápění a infratopení.

8Profistavba.cz

2.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Staňkova 597/22, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Společnost Bravura s.r.o., která provozuje internetový obchod PROFISTAVBA.CZ, SK, DE, AT, EU byla založena dne 7.11.2000. Po 15 letech působení v oblasti prodeje na internetu stabilně patříme mezi nejúspěšnější internetové obchody se sortimentem KAMNA – KRBY, KOUPELNY, VODA –TOPENÍ– PLYN nejen v…

9Knotek Richard - INFRATOPENÍ SLOVÁCKO

Prodáváme infrapanely českého výrobce, podlahové topení, quartzová topidla do exteriérů a průmyslová topidla MASTER. Dále provádíme návrhy i montáž a zajistíme kompletní realizaci od projektu na míru až po profesionální montáž. V našem sortimentu naleznete také odvlhčovače a ventilátory.

10I-THERM, spol. s r. o.- plynové kotle a tepelná čerpadla

4.4
★★★★★
★★★★★
(17)
Přerovská 678/45, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme projekci, prodej, montáž a servis vytápění - podlahového, teplovzdušného a infrazářičů. Jsme významným dodavatelem plynových kotelen, výměníkových stanic, vytápěcích systémů včetně komínů, vzduchotechniky, klimatizace, solárních panelů, elektroinstalace, měření a regulace. Bereme důraz na…


Infračervené topné panely, infratopení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Infračervené topné panely, infratopení v lokalitě Morava – detailní popis

Infratopení pracuje na principu elektromagnetického záření, které se přenáší na okolní tělesa (člověka, nábytek, stěny, podlahu), kde se po dopadu přeměňuje na teplo. Infračervené záření navozuje dobrou tepelnou pohodu i při nižších teplotách, které nevíří a nepřepalují vzduch, a tím se považují za zdravější než vytápění konvenčním způsobem. Přímotopy, sálavé přímotopy, infratopení a infrapanely se vyznačují prakticky bezdrátovou přeměnou energie.

Vlastnosti infratopení

 • Produkuje teplo pomocí elektromagnetického vlnění.
 • Předměty, plochy a osoby ohřívá přímo a tím snižuje spotřebu energie.
 • Elektrickou energii na teplo přeměňuje infratopení bez ztrát.
 • Nezpůsobuje víření vzduchu jako konvekční topidla.
 • Snadno se reguluje, čímž snižuje spotřebu energie.
 • Pro přijatelný výkon potřebuje velké rozměry, a proto se hodí převážně pro energeticky méně náročné budovy nebo nízkoenergetické domy.

Druhy infratopení

 • Nástěnné infrapanely – Vynikají vysokou účinností, nízkou cenou a snadnou instalací. Fungují na principu jako kachlová kamna. Často se používají spolu s podlahovým topným systémem.
 • Stropní infrapanely – Jedná se o elektricky sálavé topidlo určené k montáži na strop. Díky své nízké hmotnosti je lze instalovat i do sádrokartonových podhledů nebo na dřevěný palubkový strop. Dělí se na nízkoteplotní a vysokoteplotní. Rozdíl je v povrchové teplotě, která je u nízkoteplotních 110 °C a u vysokoteplotních 350 °C.
 • Podlahové infratopení – Topení probíhá odporovým kabelem nebo topnou rohoží. Využívá se pro podlahové lepené krytiny.
 • Infrakabiny – Pracují na principu sauny, kdy se využívá infračervené záření, které se po celou dobu pohybuje v rozmezí od 30 °C do 50 °C.
 • Hybridní infratopení s termostatem – Je vhodné pro všechny typy místností díky plynulé nastavitelnosti. Vytváří rychle teplo, a proto se hodí převážně do koupelny nebo obývacího pokoje.