Hydrantové systémy, hydranty - Uherské Hradiště

1 - 4 firem z 4 nalezených

HASTEKO s.r.o.

Uherský Brod, U Korečnice 1154

Prodáváme hasicí přístroje. Dále i hydranty, požární hlásiče a dveře, bezpečnostní tabulky, požární ochranu staveb Promat. Nabízíme i služby a školení v oblasti PO a BOZP. Zaobíráme se zpracováním kompletní dokumentace v PO a BOZP. Mimo jiné montujeme protipožární a bezpečnostní dveře.

web www.hasteko.cz

Valenta Zdeněk - hasící přístroje

Tučapy, Tučapy 41

Zabývám se prodejem i servisem hasicích přístrojů a hydrantů. Děláme také pravidelné revize na hasicí přístroje. Máme otevřeno každý všední den. V rámci našich služeb je i školení.

zobrazit detail

JANÍČEK - NAVRÁTIL s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)

Uherské Hradiště, Stonky 860 kontakt +420 777 963 463, (1 pobočka)

Servis a prodej hasicích přístrojů. Dále i hydrantových systémů, suchovodů, požárních hlásičů. Specializujeme se na vnější úpravu hasícího přístroje, vylepování kontrolního štítku, zaplombování nebo kontrolu úplnosti a funkčnosti hasicího přístroje. Nabízíme školení v oblasti bezpečnosti a požární ochrany. Otevřeno nonstop.

web www.janicek-navratil.cz

ČERVINKA - CZECH REPUBLIC s.r.o.

Uherské Hradiště, Rostislavova 1265 kontakt +420 572 432 211

Výroba a prodej hasicích přístrojů, hydrantových systémů, bezpečnostních značení, hadic, požárních hlásičů a čidel. Dále nabídka automatických hasicích koulí Elidefire, automatických hasicích systémů pro autobus Bus Viper a pro osobní automobil Car Viper. Mimo jiné prodej lékárniček a dalšího.

web www.hasicitechnika.com