Exotické masivní podlahy – Morava

Exotické masivní podlahy pozdvihnou váš interiér na novou úroveň. Oceníte nejen jejich kvalitu, ale i originální a nezaměnitelný vzhled. Přehled prodejců exotických podlah v lokalitě Morava.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1ŽÁK LADISLAV-INTERIÉRY

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská 239/1, Mikulov Bezdlužná

Interiér Žák se zabývá prodejem a pokládkou podlah, výrobou z nerezu, výroba skleněných stěn, prodej izolačních materiálů a prodej interiérových dveří a zárubní.

2Uxa Jiří- ADAMOSTAV.CZ

Naše firma nabízí kompletní rekonstrukci bytových jader, obkladačské, podlahářské, truhlářské a jiné stavební práce.

3Tomáš Kunderka- Podlahářství KUMAR

Pokládáme plovoucí i exotické podlahy, parkety, podlahový korek, koberce a PVC.

5Ludvík Roman - podlahové krytiny

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Puškinova 1316, Znojmo Bezdlužná

Nabídka pokládky podlahových krytin. Nabízíme Vám kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesiální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků.

6K&P Parket s.r.o.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem Vaší nové podlahy. U nás získáte kompletní servis pokládky a prodeje parket, dřevěných, laminátových a vinylových podlah, renovací a rekonstrukcí starých podlah.

7Trkan Ondřej-Kladet

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Svatopluka Čecha…, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Nabízíme laminátové a třívstvé dřevěné podlahy, koberce i vinylové a přírodní podlahoviny. Našim zákazníkům ve všech ohledech vycházíme maximálně vstříc. Zaměření zakázky, konzultace a přesné měření zbytkové vlhkosti jsou zdarma. Realizaci zakázek provádí…

8SOLOSTYL s.r.o.2 pobočky

Firma SOLOSTYL s.r.o. je silným partnerem společnosti SOLODOOR a.s. která je česká společnost, založena 1.5.1997 jako nástupnická organizace divize Dřevařské výroby SOLO Sušice a.s. Účelem společnosti není jenom kvalita, ale i spokojenost zákazníka za plně funkční a spolehlivý výrobek.To vše Vám…

9Vlk Jaroslav- Podlahy J&J

Naše společnost působí v oblasti prodeje a instalace podlahových krytin. Nabízíme podlahové krytiny z PVC, vinylové podlahy, marmoleum, plovoucí podlahy jak laminátové tak i dřevěné. Provádíme dodávku a montáž interiérových dveří a zárubní. Dále provádíme montáž dřevěných roštů, OSB desek a také…

10ERGO BEST, s.r.o.2 pobočky

Jateční 693, Zlín
Otevřeno do 15:00

Stavby na klíč. Vyřídí povolení staveb, připraví projekty staveb pro stavební řízení a realizační projekty, zajistí kolaudaci staveb. Zajistí zemní práce a terénní úpravy, komunikace, parkoviště a zpevněné plochy, pokládku dlažeb a lepení obkladů. Stavby obchodů a prodejen.


Firmy v dalších lokalitách


Exotické masivní podlahy v lokalitě Morava – detailní popis

Exotické dřevo pro masivní podlahy se vyrábí v široké škále barevných odstínů. Dřevěné podlahy vynikají svou tvrdostí a odolností. Dřevo se nejčastěji dováží z Jižní Ameriky, Afriky nebo Asie. Masivní podlahy se hodí nejen do každé místnosti, ale i do prostor se zvýšenou zátěží. Každý kus prkna je originální a jedinečný.

Výhody exotických masivních podlah

 • Regulují vlhkost vzduchu v interiéru.
 • Jsou vhodné na všechny typy podkladů.
 • Vynikají dlouhou životností, vysokou tvrdostí a odolností.
 • Jedná se o ekologické podlahy.

Typy exotických podlahových krytin

 • Dubové podlahy – Patří mezi nejoblíbenější exotické podlahy. Jedná se o luxusní a poměrně drahé podlahové krytiny. Vyrábějí se jako plovoucí podlahy nebo dubové palubky.
 • Smrkové podlahy – Jedná se o měkkou dřevinu s jemně žlutým nádechem. Zvýšit odolnost podlahy lze povrchovou úpravou (ošetření olejem).
 • Jasanové podlahy – Parkety se vyznačují různobarevností jasanových lamel. Povrch podlahy je dokonale hladký a je cítit vůně dřeva.
 • Borovicové podlahy – Vyznačují se nepravidelnou pruhovanou kresbou s rozesetými tmavými suky. Borovice patří mezi měkké dřeviny.
 • Modřínové podlahy – Dřevo modřínu obsahuje hodně pryskyřice, která nejen že odpuzuje vodu, ale i brání růstu dřevokazných hub. Funguje jako přírodní impregnace. 
 • Bambusové podlahy – Vyniká svou tvrdostí, odolností a pružností. 

Druhy exotických dřevin

 • Merbau – Jedná se o tvarově stálé dřevo v tmavě hnědých až červených odstínech.
 • Teak – Odstíny jsou od bílé, žluté až po světle a tmavě hnědou.
 • Wenge – Oblíbená pro svou krásnou hnědou až černohnědou barvu.
 • Douisse – Mají hrubou texturu, a proto se hodí do kuchyní nebo dětských pokojů. Jsou v barevných odstínech světle hnědé a načervenale tmavě hnědé.
 • Palisander – Velmi odolná dřevina tmavě červených až fialových odstínů.