Bourání, řezaní asfaltových povrchů – Morava

Pro řezání asfaltových povrchů se používá řezač spár označující se i jako řezačka spár spárová řezačka nebo spárová pila. Řezače spár jsou osazeny diamantovými řeznými kotouči. Firmy zabývající se řezáním asfaltových povrchů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Radek Soural - R-F stav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palánek 250/1, Vyškov-Brňany Bezdlužná

Kompletní dodávka stavebních a zednických prací, výstavba, rekonstrukce a opravy RD, zateplení fasád, zateplení půdních, sklepních prostor, rekonstrukce koupelny, bytových jader, výměna oken, sádrokartonářské a bourací práce. Program zelená úsporám.

2REKMA, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mendlova 3298/11, Břeclav Bezdlužná

Nabízíme opravy a údržbu dilatačních spár a povrchů komunikací frézováním i plombováním trhlin. Specializujeme se na vysprávky lokálních poruch, síťových rozpadů, okolí kanalizací, odvodňovacích žlabů či kolejových tratí. Zabýváme se kotvením CB desek, resonančním drcením i demoličními pracemi.

3CONSULTEST s.r.o.4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Veveří 331/95, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme služeby akreditované zkušební laboratoře stavebních hmot a to včetně poradenství a děláme zkoušky zemin a stabilizace a kameniv a asfaltů a také asfaltových směsí.

4ASFALTEROS s.r.o.

Nabízíme opravy výtluků i děr na asfaltovém povrchu technologií ITHR. Vozovky opravujeme pomocí moderního stroje Silkot a zaručujeme vysokou kvalitu oprav.

5BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.

Bratislavská 2808, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001 a zabývá se obchodní činností v oblasti silničního stavitelství. Během své existence rozšířila své obchodní aktivity a úspěšně působí po celé republice. Společnost nabízí široké portfolio vysoce kvalitních materiálů německé…

6Blatrysk, s.r.o.

Nabídka údržby dopravních komunikací. Příprava podkladů pro aplikaci všech typů podlah.

7MOYSES s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Dvorská 22/1 , Blansko Bezdlužná

Hlavním předmětem činnosti je realizace inženýrských sítí, výstavba komunikací a výstavba sportovních areálů a související činnosti. Dále provádíme veškeré zemní práce, zednické, obkladačské a demoliční práce.

8BBG-BENDA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Tábor 3097/37, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Vrtáme a řežeme konstrukce z železobetonu diamantovými nástroji. Provozujeme půjčovnu nářadí Hilti. Vrtání prostupů pro všechny druhy rozvodů, vrtání betonu, železobetonu, cihel.

9Jiří Víšek, spol. s r.o.- podlahy z litého asfaltu

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sídliště U Vodojemu…, Kyjov Bezdlužná

Naším oborem jsou lité průmyslové podlahy, litý asfalt, lité podlahy. Vhodné jako povrchová úprava na vydrolené, popraskané, prašné betonové a jiné podlahy. Oblast použití jak v průmyslu, tak zemědělství: sklady, výrobní haly, venkovní plochy.Hlavní činností naší společnosti je realizace…

10Kanalizace Mráka - čištění kanalizací, kamera

Máte problémy s kanalizací? Potřebujete kanalizaci vyčistit? Rekonstrukce přípojek, monitoring (KAMERA). Specializujeme se na zednické práce a čištění i opravy kanalizací.


Bourání, řezaní asfaltových povrchů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Bourání, řezaní asfaltových povrchů v lokalitě Morava – detailní popis

Asfalt je viskózní pojivo. Je jednou z forem živic, která se označuje i jako bitumen. Dělí se na asfalt přírodní a ropný. Přírodní asfalt se získává těžbou v přírodních nalezištích. Obvykle se jedná o směs jemného kameniva a asfaltu. Ropný asfalt se získává destilací ropy jako zbytek destilace po získání benzínu, nafty a topných olejů.

Řezání asfaltových povrchů 

Řezání se provádí pomocí různých druhů kotoučů o různém průměru. Výběr řezače se odvíjí od hloubky vrstvy, kterou je potřeba odříznout. Nejčastěji se provádí velkými řezači spár s hydrostatickým pojezdem. Drobné dořezy se provádí lehkými řezači. Cena řezání se odvíjí od hloubky řezu. Řezání asfaltu se provádí kvůli napojování nového asfaltu na starý. V místě, kde byl proveden řez vznikne hrana, ke které se napojí nový asfalt. Kvalitní spoj vzniká až po řádném zaválení. Spoj je potřeba ještě shora ošetřit, aby do něj nezatékala voda. 

Bourání asfaltových povrchů

Asfalt se odstraňuje v případě, kdy je starý a rozpadlý. Po odstranění starého asfaltu se pokládá nový asfalt. Bourání se provádí strojně pomocí bagru. 

Firmy, které se zabývají bouráním a řezáním asfaltových povrchů se dále zabývají pokládkou asfaltu, recyklací asfaltu, zálivkami pracovních spár, zálivkami divokých spár a trhlin, opravami spár, aplikací penetračního postřiku nebo hutněním asfaltového povrchu.