Asfaltové směsi – Morava

Asfaltové směsi se využívají ve stavebnictví pro výstavbu komunikací, chodníků, parkovišť nebo podlah. Pomocí studené asfaltové směsi jistě i vy zvládnete výstavbu příjezdové cesty nebo opravu děr. Přehled prodejců asfaltových směsí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Jihomoravská obalovna s.r.o.

Děláme výrobu a prodej horkých asfaltových směsí a také prodej asfaltových recyklátů a dále máme možnost uložení čistých asfaltových ker. Vhodné pro malé firmy a podnikatele i také soukromníky.

2CONSULTEST s.r.o.4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Veveří 331/95, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme služeby akreditované zkušební laboratoře stavebních hmot a to včetně poradenství a děláme zkoušky zemin a stabilizace a kameniv a asfaltů a také asfaltových směsí.

3ASKOM a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Revoluční 436/34, Brno-Tuřany Bezdlužná

Společnost ASKOM a.s. s dvacetiletou tradicí nabízí svým zákazníkům, majitelům a provozovatelům obaloven asfaltových směsí, široké spektrum služeb od poradenství přes rekonstrukce stávajících obaloven až po dodávku a montáž nových obaloven typu ASKOM.

4ASFALTEROS s.r.o.

Nabízíme opravy výtluků i děr na asfaltovém povrchu technologií ITHR. Vozovky opravujeme pomocí moderního stroje Silkot a zaručujeme vysokou kvalitu oprav.

5PYTRS MORAVIA s.r.o.

Zapůjčujeme stavební mechanizace, realizujeme lité bezespáré průmyslové podlahy. Dále se zabýváme přípravou průmyslových podlah a mostů pro izolaci. Pomocí bezprašných technologií s odsáváním provádíme tryskání, frézování, broušení betonů, asfaltů, průmyslových podlah a mostových desek.

6BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.

Bratislavská 2808, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost BIGUMA BOHEMIA, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001 a zabývá se obchodní činností v oblasti silničního stavitelství. Během své existence rozšířila své obchodní aktivity a úspěšně působí po celé republice. Společnost nabízí široké portfolio vysoce kvalitních materiálů německé…

7Jiří Víšek, spol. s r.o.- podlahy z litého asfaltu

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sídliště U Vodojemu…, Kyjov Bezdlužná

Naším oborem jsou lité průmyslové podlahy, litý asfalt, lité podlahy. Vhodné jako povrchová úprava na vydrolené, popraskané, prašné betonové a jiné podlahy. Oblast použití jak v průmyslu, tak zemědělství: sklady, výrobní haly, venkovní plochy.Hlavní činností naší společnosti je realizace…

8VOHRADSKÝ - OPRAVY SILNIC, CHODNÍKŮ A PARKOVIŠŤ

Firma nabízí tyto služby: opravy povrchů silnic a chodníků z živičných materiálů nebo pod litý asfalt, opravy propadlin, větší výtluky, opravy vozovek po zřízení přípojek k nemovitostem, opravy parkovišť, areálů firem, zhotovujeme příjezdové cesty.

9FLAP spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pecháčkova 242, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyvíjíme a vyrábíme řídicí systémy. A to pro obalovny asfaltových směsí či měřicí i řídicí zařízení určené pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu. Dále nabízíme měření hladiny v tancích živice, snímač hladiny horkého kameniva, řízení filtrů, řídící systém Progres.

10STAVEBNINY INTECS, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T. Bati 1691, Otrokovice (Areál…
Dnes už má zavřeno

V našem sortimentu najdete fasádní barvy, omítky, penetrační nátěry, laky a lazury na dřevo, vnitřní malby a sanační nátěry, tmely, betonové výrobky, zámkové a ploché dlažby, tvárnice, překlady, obrubníky, asfaltové pásy (lepenky), asf. laky a suspenze, střešní a parotěsné folie, stavební chemii,…


Asfaltové směsi – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Asfaltové směsi v lokalitě Morava – detailní popis

Asfalt se vyskytuje v přírodě ve formě živičné látky (organické kapaliny) a je složený z uhlíku, kyslíku, vodíku, popřípadě dusíku. Dále se vyskytuje v geologickém prostředí jako usazenina (sediment), která je známá jako naftonosná (např. motorová nafta).

Typy asfaltových směsí

Typ beton (AC)

Vyznačuje se plynulou čárou zrnitosti a je určen pro stavbu krytu silničních a dálničních vozovek nebo jiných zpevněných ploch.

Označení asfaltového betonu podle použití

  • ACO – pro brusné vrstvy
  • ACL – pro ložní vrstvy
  • ACP – pro pokladní vrstvy

Označení podle kvalitativních požadavků

  • Označení S – Jde o směsi se zvýšenou odolností proti tvorbě trvalých deformací.
  • Označení CH – Směsi jsou určené pro nemotoristické komunikace a chodníkové úpravy.

Označení podle nejhrubší použité frakce kameniva

  • Označení písmenem D – Pro daný druh asfaltové směsi představuje velikost oka horního síta nejhrubší použité frakce kameniva.

Typ makadam a jeho dělení

Vyznačuje se přerušenou čárou zrnitosti a velkou mezerovitostí kostry kameniva

  • Asfaltový koberec mastixový (SMA) – Využívá se pro brusné vrstvy u vysoce zatížených komunikací. Vyniká vysokou odolností proti trvalým deformacím, odolává tvorbě mrazových trhlin, utlumuje hluk z dopravy, pomaleji stárne a dobře přilne k podkladu.
  • Drenážní koberec (PA) – Vyznačuje se mezerovitostí a je určen do brusných vrstev silnic nebo dálnic. Snižuje hlučnost vozidel, odvádí srážkovou vodu a zlepšuje protismykové vlastnosti.

Typ litý asfalt (MA) 

Jde o směs kameniva a asfaltového pojiva. Směsi z litého asfaltu neobsahují vzduchové mezery, a proto se využívá nejen pro stavbu obrusných silnic, dálnic, chodníků, skladovacích a dopravních ploch, ale i do izolací mostů.

Typ obalovaný asfalt  

Jedná se o studenou asfaltovou směs s obsahem drceného kameniva a pojiva. Slouží pro vyplnění výtluků a drobných oprav asfaltových povrchů za nepříznivého počasí, jako je silný vítr, déšť, mráz nebo sníh. Asfalt se prodává ve formě pytlované asfaltové směsi. Vyrábí se v tzv. obalovnách.