Asfaltové směsi - Zlínský kraj

1 - 3 firem z 3 nalezených

FLAP spol. s r. o.

Uherský Brod, Pecháčkova 242 kontakt +420 572 634 051

Vyvíjíme a vyrábíme řídicí systémy. A to pro obalovny asfaltových směsí či měřicí i řídicí zařízení určené pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu. Dále nabízíme měření hladiny v tancích živice, snímač hladiny horkého kameniva, řízení filtrů, řídící systém Progres.

web www.flap.cz

STAVEBNINY INTECS, s.r.o.

Otrokovice (Areál Toma,budova 59.c.), T. Bati 1691 kontakt +420 777 805 068

V našem sortimentu najdete fasádní barvy, omítky, penetrační nátěry, laky a lazury na dřevo, vnitřní malby a sanační nátěry, tmely, betonové výrobky, zámkové a ploché dlažby, tvárnice, překlady, obrubníky, asfaltové pásy (lepenky), asf. laky a suspenze, střešní a parotěsné folie, stavební chemii, silikonové a akrylové tmely, PUR pěny, penetrace, tekuté lepenky, kanalizační drenážní trubky, odvodňovací žlaby, vpusti a šachty, komíny a šamotové výrobky, maltové směsi, omítky, betonové směsi,…

web www.stavebniny-intecs.cz

SILASFALT s.r.o.

Zádveřice, Zádveřice 392 kontakt +420 577 151 107, (1 pobočka)

Naším oborem je výroba asfaltových směsí. Výroba probíhá na šaržových obalovnách s automatickým řízením výrobního procesu. K výrobě se používá materiál s odpovídajícími kavalitativními parametr. Nabízíme výrobu barevných směsí obarvováním bezbarvého asfaltového pojiva. Zajišťujeme stálost barev a trvanlivost.

web www.silasfalt.cz