Kolotoče – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Straka Lubomír

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Faměrovo náměstí 31…, Brno-Černovice Bezdlužná

Floraservis - dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště a jiné dětské herní sestavy.

2ALESTRA s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tišnovská 305, Kuřim Bezdlužná

Děláme realizaci dětských hřišť a také multifunkčních sportovišť. A dále ještě outdoorových posiloven. Děláme zakázkové výroby prvků zahradní architektury.

3Oldřich Tuška - kovovýroba ATRAKTA

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Čelakovského 1/7, Olomouc Bezdlužná

Firma ATRAKTA byla založena 20.8.1985. Nejprve se zabývala výrobou a opravou kolotočů. Pro své zkušenosti a kvalitu dále spolupracuje s význačnými firmami v potravinářském a strojírenském průmyslu jako je MOPOS a.s, strojírny Číhal s.r.o , TEVCO s.r.o, Hydrosystem a.s, DAE a dalšÍ.

4WIKYLAND s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(222)
Svratecká 845, Modřice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme služby zábavního centra WIKYLAND v Brně. Rodinné zábavní centrum. WIKYLAND, který se řadí k největším zábavním centrům na Moravě. Naše zábavní centrum je založeno zejména na pohybových aktivitách dětí od 3 do 15 let. Nabízíme obrovské množství dětských atrakcí, stejně tak jako bohatý…

5REGUTEC, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Němčičky 92, Němčičky Bezdlužná

Provozujeme výrobu pryžové výrobky pro dopadové zóny dětských hřišť a certifikované dle ČSN EN 1177. Dále děláme gumové desky pod houpačky a také prolézačky a obrubníky pro pískoviště a doskočiště. Poskytujeme umělé povrchy víceúčelových sportovišť a golfových hřišť a protiskluzové podlahy koňských…

6Baksa Zdeněk, Bc. - parkyabc.cz

Zabýváme se on-line prodejem zahradních a parkových laviček, stolů, odpadkových košů a květináčů.

7EUROGAME, s.r.o.

Naším oborem je výroba a prodej pružinových houpadel a houpaček značky Hari, nerezových kolotočů a laminátových skluzavek na dětská hřiště. Zajišťujeme autodopravu. Nabízíme balanční, pohybové a motorické pomůcky, míče, míčky a pomůcky pro žonglování. Dodáváme pomůcky pro bandminton, jako jsou…

8KOLMAX PLUS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Kališní 148/12 , Ostrava, Stará Bělá

Vyrábíme pouťové atrakce a kolotoče.

9Brűckner Aleš - Brnk

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Libotín 500, Štramberk Bezdlužná

Aleš Brűckner nabízí výrobu a realizaci dětských hřišť a městského mobiliáře. Nabízí kolotoče, houpačky, prolézačky, klouzačky, dětské domečky či pergoly.

10GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Frýdlant nad…, Frýdlant nad…
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Společnost vyrábí vybavení pro sportoviště - ochranné sítě, branky na sport, mantinely, tribuny, lezecké stěny, umělé trávníky, herní prvky a vybavení pro dětská hřiště a lanová centra - trampolíny, houpačky, kolotoče, orlí hnízda, lanové sítě a skluzavky.


Kolotoče – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kolotoče v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kolotoče najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.