Zmrzlina - výroba, prodej – Morava

Zmrzlina patří k nejoblíbenějším dezertům, ať už se jedná o smetanou nebo ovocnou zmrzlinu (tzv. sorbet). Výroba kvalitní zmrzliny z čerstvých surovin je skutečným uměním a kornoutek takové zmrzliny je plný potěšení. Prodejci zmrzliny v lokalitě Morava.

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1AKO PRODUKT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Nemocnice 3373/6b, Břeclav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme specialisti a to na suroviny pro točenou zmrzlinu a ledovou tříšť a shake a yogurt a wafle a ledovou kávu a naše produkty mají tradici již 20. let na evropském trhu a jsou nabízeny již 21. zemích po celém světě a naše značka Ako je garantem kvality.

2CESK, a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(78)
Jarní 1006/44, Brno-Maloměřice

Profesionální vybavení do restaurací, barů, cukráren a gastronomických provozů s rozvozem po celé ČR. Široký sortiment, zmrzlinové stroje Frigomat, profesionální kávovary, nápojová technika, evidenční systémy, samoobslužné výčepy, cukrářské stroje apod, domácí kávovary DeLonghi, Nespres so atd.…

3GOZ GASTRO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Olomoucká 888/164, Brno-Černovice Bezdlužná

Jsme firma založená na práci zkušených odborníků, kteří se pohybují v oboru několik let. Díky vlastní výrobní divizi jsme schopni plnit veškeré požadavky našich zákazníků promptně a ochotně. V obchodní praxi upřednostňujeme české výrobky - spolupracujeme přednostně s českými výrobci jako Retigo s.r…

4Eiskon spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Sportovní 347/2a, Brno-Ponava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Projekty interiérů pro cukrárny a kavárny, zmrzlinové stroje, chladicí a mrazicí zařízení, vitríny, doplňky a nábytek.Společnost Eiskon spol. s r.o. se zabývá prodejem a servisem zařízení pro kavárny a cukrárny na českém trhu od roku 1995. Již od začátku bylo našim cílem spolupracovat s největšími…

5Cukrárna a kavárna U Žbánků

Dědina 205, Otnice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Zveme Vás k příjemnému posezení v nekuřáckém prostředí, kde nabízíme velký výběr zmrzlinových pohárů, kávy, alko i nealko nápojů. Zároveň můžete ochutnat z naší bohaté nabídky klasických i moderních zákusků, které sami vyrábíme. Z kvalitních surovin pro Vás zhotovíme i dorty dle Vašeho přání, mini…

6Třeštíková Jana, Ing. - KAVÁRNA TOPOLINO

4.1
★★★★★
★★★★★
(49)
Jihomoravské…, Brno-Slatina
Dnes už má zavřeno

Dětská herna s kavárnou Topolino. Prostředí kavárny a herny je uzpůsobeno tak, aby si každé dítě přišlo na své. Najdete tu trampolínu, kuličkový ráj, skluzavku, domeček, velkou kuchyňku a plně vybavený obchůdek, kuželky, stolní fotbálek, sportovní hřiště, klidový koutek s knížkami a dominem,…

7Tomancová Miroslava - cukrárna Alfredo1 pobočka

nám. Míru 33/30, Bruntál
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme cukrovinky, zmrzlinu, zákusky, dorty, moučníky, kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje.

8MATELL VM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 420/21, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Nabízíme kuchyňské a gastronomické vybavení. Máme široký sortiment výrobků ze skla, keramiky, porcelánu.

9Cukrárna Aida4 pobočky

Cukrárna v centru Uherského Hradiště. Nabízíme různé druhy zákusků, možnost zakoupení dortů. Máme také na prodej zmrzlinu jak v letním, tak zimním období. Možnost zakoupení zmrzlinových pohárů. V létě venkovní posezení.

10Tlusťáková Hana- Cukrárna

Naše cukrárna nabízí točenou zmrzlinu, zákusky, dorty, kávu, chlebíčky a jiné sladkosti. Vnitřní kapacita je 20 osob a letní zahrádka před cukrárnou pojme 40 osob.


Firmy v dalších lokalitách


Zmrzlina - výroba, prodej v lokalitě Morava – detailní popis

Zmrzlina má dlouhou historii. První zmrzlina měla podobu ledu a sněhu s medem nebo se šťávou z ovoce. Avšak první skutečná zmrzlina se často připisuje Mongolům, kteří ji objevili, když jim náhodou zmrzly nápoje z kozího, velbloudího nebo jačího mléka. Jiné prameny zase říkají, že ji objevili Číňané. 

Italská zmrzlina (gelato)

Italská zmrzlina je nejznámějším a nejoblíbenějším italským dezertem. Na dovolené v Itálii je nutností ochutnat jejich pravou italskou zmrzlinu. Obchody, které prodávají tuto pochoutku se nazývají gelateria. V jejich nabídce naleznete mnoho příchutí. Mezi nejoblíbenější příchutě patří klasická vanilková, čokoládová, smetanová, jahodová, lesní směs, citronová, pistáciová, oříšková nebo typická italská stracciatella. Zmrzlinu si můžete nechat nandat do kornoutku, plastového nebo papírového kelímku. Gelato se vyrábí z čerstvých surovin jako je mléko, smetana, ovoce apod. 

Klasická zmrzlina vs gelato

Rozdíl mezi klasickou zmrzlinou a gelatem je v tom, že gelato je mnohem méně tučnější a má hustší konzistenci než klasická zmrzlina. Klasická zmrzlina obsahuje 50 i více % vzduchu, zatímco gelato obsahuje mezi 20 až 30 % vzduchu. Rozdíl je také v servírování zmrzliny. Gelato se servíruje teplejší než klasická zmrzlina. 

Smetanová zmrzlina vs ovocná zmrzlina

Smetanové zmrzliny se vyrábějí ze smetany, mléka, cukru, dextrózy, vaječných žloutků a zmrzlinových past. Oproti tomu ovocné zmrzliny neboli sorbety neobsahují mléko, smetanu, ani vejce. Připravují se pouze z čerstvého nebo mraženého ovoce, glukózového sirupu, cukru a vody.