Zakládání a prodej společností – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1JUDr. Ivo Havlíček - notář v Kroměříži

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stoličkova 2106/98, Kroměříž
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Notářská kancelář. Poskytování notářských služeb. Zajištění převodu majetku. Zakládání obchodních společností, sepisování závětí, ověřování podpisů, ověřování kopií listin, přijímání peněz a listin do úschovy, vydávání výpisů z obchodního rejstříku, předmanželské a manželské smlouvy..

2EUROCOMPANIES Assistance a.s.

Specializujeme se na zakládání a prodej zahraničních společností. Dále nabízíme účetnické služby, jako vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, daňové poradenství, zpracování účetní dokumentace a zastupování před úřady. Aktuální nabídku společností najdete na našich webových stránkách.

3CITY - správa domů, s.r.o.

Čujkovova 1739/36, Ostrava-Moravská…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá komplexní správou bytových domů, bytů a nebytových prostor obsahující vedení účetnictví, vyúčtování služeb, technickou správu, zakládání bytových družstev a společenství vlastníků a další související činnosti. Poskytujeme také právní služby související se správou domů.

4CHAMR & PARTNERS s.r.o. - pobočka Brno2 pobočky

Ready-made společností s.r.o. a prodej nových akciových společností, zakládání nových společností i poboček firem v Polsku či na Slovensku. zakládání a prodej evropských společností Societas Europaea.

5EASY SUPPORT, s.r.o. - pobočka Brno-Zábrdovice2 pobočky

Zakládání, prodej nových firem a společností po celé ČR, prodej akciových firem i společnosti s.r.o. prodej ready made společností.

6COMPANY HOME s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(41)
Mojmírovo náměstí 75, Brno Bezdlužná

Zakládání společností na klíč, prodej ready-made společností a společností s historií a s možností pronájmu sídla společnosti.

7CZECHREADYMADE, s.r.o.

Zakládání a prodej společností readymade, poskytování poradenství i služeb.

8SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ s.r.o.1 pobočka

Zakládání společností s.r.o. a a.s., prodej založených firem na klíč i firem s historií, expresní změny a správa společností.

9K & P COMPANIES SERVICES, s.r.o. - pobočka Brno1 pobočka

Česká 141/31, Brno Bezdlužná

Zakládání a prodej ready made, společnosti s ručením omezeným a akciových společností.

10PAUL & BEER, s.r.o.

Poradenská činnost při prodeji a zakládání společnosti s ručením omezením i akciovek.


Firmy v dalších lokalitách


Zakládání a prodej společností v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zakládání a prodej společností najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.