Virtuální kancelář – Morava

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1STYXEN s.r.o.

Správa sítí a serverů, zálohování dat, prodej počítačů, služby virtuální kanceláře zahrnující outsourcing software. Kompletní konzultační činnost v IT, webhosting, webdesign i bezpečnost v IT tvoří souhrn služeb poskytovaných našim zákazníkům.

2SMART Office, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jaselská 940/23, Brno-Veveří Bezdlužná

Komplexní služby pro oblast poskytování sídel v Office Centrech v Brně, Ostravě, Plzni, Praze a Bratislavě, virtuální kanceláře (pošta, faxy, telefony, administrativa), pronajímáme zasedací místnosti a plně vybavené kanceláře.

3DRING Consulting s.r.o.

Virtuální kancelář s nabídkou služeb: poskytování adresy pro účely umístění sídla společnosti 10 min. od centra města, pronájem konferenční místnosti, pronájem prostor pro školení, další administrativní služby, přebírání a přeposílání došlé pošty.

4BRNOOFFICE s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Králova 279/9, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytujeme od roku 2009 jednoduchý, rychlý a levný způsob jak získat obchodní adresu s asistenčními službami ve velkém městě s minimálními náklady. Recepce BRNOOFFICE zajistí Vaší firmě veškerou administrativu, včetně přebírání pošty a kontaktu s úřady. Dále nabízíme krátkodobé pronájmy kanceláří…

5LEGAL COMPANY s.r.o. (pobočka Brno)9 poboček

Ready made společnosti s.r.o. s pronájmem virtuální kancelář v Praze.

6Letecké fotografie - Airshots.cz

Pellicova 634, Brno Bezdlužná

Pořizujeme letecké fotografie i snímky z dálkově řízeného modelu. Metoda vhodná pro použití v zástavbě, stavební dokumentaci, reklamu, vizualizace, realitní kanceláře, komerční objekty aj. Vytváříme vizualizace, virtuální prohlídky a webové stránky.

7VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o.

Virtuální kanceláře, sídla společností, krátkodobý pronájem kanceláří, administrativní služby, právní a daňové poradenství.

8O.W.L. s.r.o.

Poskytování sídla společnostem, krátkodobý pronájem, virtuální kanceláře na prestižní adrese v centru města, office centrum IBC.

9RASTADO, spol. s r.o.

Služby v oblasti virtuálních kanceláří.

10Modernus a.s.1 pobočka

Prodej společností s.r.o. a a.s. na klíč, ready-made společnosti a poskytování virtuálních kanceláře.


Firmy v dalších lokalitách


Virtuální kancelář v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Virtuální kancelář najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.