Virtuální kancelář – Morava

Potřebujete pro své podnikání prestižní adresu? Pracujete z domova a nechcete uvádět svou soukromou adresu ve veřejně dostupných rejstřících? Pak je pro vás virtuální sídlo ideálním řešením. Poskytovatelé virtuálních kanceláří v lokalitě Morava.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1KAŠTANKA OFFICE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kaštanová 1055/14, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám zřízení virtuálního sídla firmy, umístění provozovny a adresy trvalého pobytu za velmi příznivé ceny. Mezi naše další služby patří pronájem zasedací místnosti, pronájem kanceláří a založení společnosti.

2STYXEN s.r.o.

Správa sítí a serverů, zálohování dat, prodej počítačů, služby virtuální kanceláře zahrnující outsourcing software. Kompletní konzultační činnost v IT, webhosting, webdesign i bezpečnost v IT tvoří souhrn služeb poskytovaných našim zákazníkům.

3SMART Office, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jaselská 940/23, Brno-Veveří Bezdlužná

Komplexní služby pro oblast poskytování sídel v Office Centrech v Brně, Ostravě, Plzni, Praze a Bratislavě, virtuální kanceláře (pošta, faxy, telefony, administrativa), pronajímáme zasedací místnosti a plně vybavené kanceláře.

4DRING Consulting s.r.o.

Virtuální kancelář s nabídkou služeb: poskytování adresy pro účely umístění sídla společnosti 10 min. od centra města, pronájem konferenční místnosti, pronájem prostor pro školení, další administrativní služby, přebírání a přeposílání došlé pošty.

5BRNOOFFICE s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Králova 279/9, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme od roku 2009 jednoduchý, rychlý a levný způsob jak získat obchodní adresu s asistenčními službami ve velkém městě s minimálními náklady. Recepce BRNOOFFICE zajistí Vaší firmě veškerou administrativu, včetně přebírání pošty a kontaktu s úřady. Dále nabízíme krátkodobé pronájmy kanceláří…

6LEGAL COMPANY s.r.o. (pobočka Brno)9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Pražákova 1008/69, Brno, Štýřice Bezdlužná

Ready made společnosti s.r.o. s pronájmem virtuální kancelář v Praze.

73D virtuální prohlídky - natáčení dronem Olomouc

Focení z dronu a natáčení dronem, 3D vizualizace, fotografování nemovitostí, fotorealistické vizualizace, videoprohlídky nemovitostí a další služby.

8Filip Spura

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražákova 1008/69, Brno-Štýřice Bezdlužná

Filip Spura, se sídlem Pražákova 1008/69, 639 00, Brno-Štýřice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

9HV Investment Czech s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražákova 1008/69, Brno-Štýřice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

HV Investment Czech s.r.o., se sídlem Pražákova 1008/69, 639 00, Brno-Štýřice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 80343, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba,…

10Ofigo, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nové sady 988/2, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Ofigo, s.r.o., se sídlem Nové sady 988/2, 602 00, Brno-Staré Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 82007, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Virtuální kancelář v lokalitě Morava – detailní popis

Každá firma musí mít své sídlo/svoji adresu, která je zapsána v obchodním rejstříku. To nařizují zákony platné v České republice. Sídlo firmy může být i virtuální. Právnické osoby i osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) mohou do obchodního rejstříku uvést jako sídlo své firmy pronajatou adresu, a tak nemusí vlastnit žádnou kancelář fyzicky. 

Služba virtuální kanceláře zahrnuje: vydání souhlasu s umístěním sídla s ověřeným podpisem vlastníka nemovitosti, označení budovy štítkem v souladu se zákonem, označení poštovní schránky štítkem společnosti, aktuální elektronický výpis z katastru nemovitostí k danému sídlu, veškerou smluvní dokumentaci (smlouvu o poskytnutí sídla), pravidelné vyzvedávání došlé pošty, upozornění na přijatou poštu e-mailem a možnost vyzvednutí přijaté pošty v naší provozovně.

Výhody virtuálních kanceláří

  • Zisk umístění sídla společnosti na lukrativní adrese nejen v Praze, ale po celé České republice
  • Možnost scházet se s klienty na pronajaté adrese
  • Možnost využít skutečně vybavenou kancelář nebo zasedací místnost
  • Úspora financí oproti pronájmu fyzické kanceláře
  • O chod kanceláře se stará její poskytovatel
  • Přebírání a skenování pošty poskytovatelem
  • Možnost využití denní recepce, telefonního servisu nebo osobní asistentky
  • Není potřeba obcházet úřady a zabývat se administrativou