Servis, opravy mobilů a telefonů – Morava

Máte prasklý displej telefonu? Nefunguje vám nabíjení telefonu? Utopil se vám mobil ve vodě? Pak svěřte svůj telefon do rukou servisních techniků. Všechny tyto závady a mnoho dalších závad vám odborně opraví. Servisy mobilů a telefonů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 113 nalezených Filtry

1ELGOM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sovinec 463/26, Brno-Štýřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na elektroinstalace a elektromontáže. Provádíme opravy a revize elektroinstalací, montáže, opravy a revize hromosvodů, opravy elektrických zařízení, montáže domácích digitálních telefonů a videotelefonů a další činnosti.

2Gazdík Kunyt s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na elektrická zařízení, veřejné osvětlení a domovní telefony. Jako další provozní činností se zabýváme pronájmem zdvihacích plošin. Přijmeme elektro montéra - silnoproud, dle vyhlášky č. 50/1978 Sb §5, řidičský průkaz skupiny B.

3Alexa Radek - AR Safety

Zajišťujeme návrhy, montáž, revize i servis slaboproudé zabezpečovací elektrotechniky.

4InFoC Brno, spol. s r.o.1 pobočka

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem domácích i profesionálních solárií, houkaček, speciálních i historických replik telefonů. Nabízíme náhradní díly, kolagenové trubice, solární kosmetiku, dezinfekční přípravky, náhradní díly, ovladače, šňůry, konektory a zvonky.

5ALFAMOBIL 1800 s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(109)
Poštovská 8, Brno
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se prodejem a servisem mobilních telefonů. Nabízíme také zálohování dat a odblokování.

6Mobilie s.r.o.10 poboček

Zabýváme se prodejem a servisem mobilních telefonů a příslušenství.

7Mgr. Leoš Falc - IMEX – PC & Mobil centrum

4.0
★★★★★
★★★★★
(29)
Horní Česká 227/22, Znojmo Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem telekomunikační techniky. Prodáváme mombilní telefony, bezdrátové telefony a příslušenství k mobilním telefonům. Dále nabízíme prodej počítačů, prodej fotoaparátů značky Nikon a jejich příslušenství a prodejem kartonových obalů, tabulí a lepenek. Nabízíme připojení k…

8S - LOCKS s.r.o.

Hrubého 1060/11, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

S-LOCKS s.r.o. je českou specializovanou firmou v oblasti bezpečnostní techniky, která kontinuálně navazála na tradici a činnost LA GARD a MECHATRONIC s.r.o. Firma S – LOCKS s.r.o. je autorizovaným prodejcem a partnerem trezorové techniky následujících firem:M – LOCKS b.v. (dříve LA GARD LOCKS b.v.…

9Janků Zdeněk

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž elektronické zabezpečovací signalizace včetně kamerových systémů a společné televizní antény a satelity. Dále nabízíme ozvučení objektů a výrobních hal, počítačové sítě. Domácí telefony a videotelefony. Wifi připojení, LED osvětlení.

10Tkom CZ s.r.o.

2.8
★★★★★
★★★★★
(35)
Osvobození 1672, Kunovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme spolehlivé internetové připojení a telefonování přes internet. Dále nabízíme domácnostem i firmám vysokorychlostní bezdrátový internet a zajistíme servis počítačů i telefonování VoIP.


Servis, opravy mobilů a telefonů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Servis, opravy mobilů a telefonů v lokalitě Morava – detailní popis

Servisy telefonů provádějí širokou škálu oprav chytrých i klasických telefonů. Rozdělují se na autorizované a neautorizované. Některé závady dokáží opravit na počkání a jiné do několika dnů. Po dobu opravy nabízejí servisy náhradní telefon. V některých servisech mohou zákazníci sledovat stav opravy svého telefonu online. Servisy poskytují na veškeré opravy záruku. Některé servisy nabízejí i svozovou službu, což znamená, že si pro telefon přijedou přímo k vám domů a vy tak nemusíte chodit do kamenného servisu. Servisy řeší každý den mnoho závad, a to v rámci jak záručního, tak i pozáručního servisu. Mezi nejčastější závady patří prasklý displej telefonu, prasklé sklo telefonu, zkreslený zvuk telefonu, ozvěna v telefonu, telefon spadnutý do vody, zablokovaný telefon, rozbitý přední nebo zadní fotoaparát telefonu či rozbité dobíjení telefonu. 

Služby servisů

 • Záruční a pozáruční servis
 • Výměna displeje telefonu
 • Výměna skla telefonu
 • Oprava skla telefonu
 • Výměna zadního krytu
 • Výměna skla fotoaparátu
 • Výměna celého fotomodulu
 • Oprava dobíjení telefonu
 • Oprava mikrofonu
 • Opravy konektorů, sluchátek
 • Výměna baterie
 • Nalepení ochranného skla
 • Záchrana a záloha dat telefonu
 • Odblokování telefonu
 • Výkup telefonů