Servis, opravy mobilů a telefonů – Morava

1–10 firem z 115 nalezených Filtry

1ELGOM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sovinec 463/26, Brno-Štýřice Bezdlužná Ověřená

Naše firma provádí elektromontáže, elektroinstalace, revize a opravy, revize elektro a opravy hromosvodů již řadu let. Věnujeme se také montáži telefonů a videotelefonů. Máme tým zkušených kvalifikovaných opravářů. Máme dlouholeté zkušenosti a poskytujeme odborný servis.

2Gazdík Kunyt s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na elektrická zařízení, veřejné osvětlení a domovní telefony. Jako další provozní činností se zabýváme pronájmem zdvihacích plošin. Přijmeme elektro montéra - silnoproud, dle vyhlášky č. 50/1978 Sb §5, řidičský průkaz skupiny B.

3Alexa Radek - AR Safety

Zajišťujeme návrhy, montáž, revize i servis slaboproudé zabezpečovací elektrotechniky.

4InFoC Brno, spol. s r.o.1 pobočka

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem domácích i profesionálních solárií, houkaček, speciálních i historických replik telefonů. Nabízíme náhradní díly, kolagenové trubice, solární kosmetiku, dezinfekční přípravky, náhradní díly, ovladače, šňůry, konektory a zvonky.

5ALFAMOBIL 1800 s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(82)
Poštovská 8, Brno
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se prodejem a servisem mobilních telefonů. Nabízíme také zálohování dat a odblokování.

6Mobilie s.r.o.10 poboček

Zabýváme se prodejem a servisem mobilních telefonů a příslušenství.

7Alf servis, s.r.o.1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(41)
Svitavská 500/7, Blansko Bezdlužná

Jsme poskytovatelem bezdrátového internetu, digitálních televizí, telefonních služeb a sítí pro firmy. Působíme v oblasti Blanska a na trhu se pohybujeme přes 15 let. Naše produkty a proškolení technici Vám zaručí neomezené připojení dat, na které se můžete spolehnout.

8Mgr. Leoš Falc - IMEX – PC & Mobil centrum

4.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Horní Česká 227/22, Znojmo Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem telekomunikační techniky. Prodáváme mombilní telefony, bezdrátové telefony a příslušenství k mobilním telefonům. Dále nabízíme prodej počítačů, prodej fotoaparátů značky Nikon a jejich příslušenství a prodejem kartonových obalů, tabulí a lepenek. Nabízíme připojení k…

9S - LOCKS s.r.o.

Hrubého 1060/11, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

S-LOCKS s.r.o. je českou specializovanou firmou v oblasti bezpečnostní techniky, která kontinuálně navazála na tradici a činnost LA GARD a MECHATRONIC s.r.o. Firma S – LOCKS s.r.o. je autorizovaným prodejcem a partnerem trezorové techniky následujících firem:M – LOCKS b.v. (dříve LA GARD LOCKS b.v.…

10Janků Zdeněk

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž elektronické zabezpečovací signalizace včetně kamerových systémů a společné televizní antény a satelity. Dále nabízíme ozvučení objektů a výrobních hal, počítačové sítě. Domácí telefony a videotelefony. Wifi připojení, LED osvětlení.


Servis, opravy mobilů a telefonů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Servis, opravy mobilů a telefonů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, opravy mobilů a telefonů najdete 115 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 104 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 35 firem v regionu Morava.