Propichování, nastřelování náušnic – Morava

Toužíte po další náušnici v uchu nebo chcete nechat své holčičce propíchnout ouška? Existují dva způsoby, jak toho docílit. A to propíchnutí nebo nastřelení. Každý způsob má své výhody i nevýhody. Firmy provádějící nastřelení náušnic v lokalitě Morava.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1BAMEDILA s.r.o. – MUDr. Anna Látalová1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo náměstí…, Konice Bezdlužná Ověřená

V ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost poskytujeme preventivní a léčebnou péči dětským pacientům od 0 do 19 let věku. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a nastřelování náušnic. Vystavujeme posudky a potvrzení. Ordinuje dětská lékařka Anna Látalová, MUDr.

2MUDr. Renata Bartošková s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Údolní 18, Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

MUDr. Renata Bartošková. Rádi a s úsměvem přivítáme naše menší i větší pacienty i jejich doprovod v naší ambulanci. Poskytujeme zdravotní ambulantní služby akutní i preventivní péče pro děti a dorost 0-19 roků.

3MUDr. Martina Šumberová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Obilní trh 310/4, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ambulanci ušní, nosní, krční pro dospělé a děti. Provádíme vyšetření a ošetření pacientů s obtížemi v oblasti uší, nosu a krku. Součástí našich služeb je vyšetření do práce pro riziko hluku a vyšetření sluchu pro 5leté děti. Objednejte se k nám na vyšetření.

4MUDr. Libor Švec (ordinace Protivanov)4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 31, Protivanov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost poskytujeme kvalitní léčebně preventivní péči. Provádíme preventivní prohlídky a očkování, léčíme akutní a chronické nemoci, vystavujeme různé posudky a potvrzení. Ordinuje dětský lékař MUDr. Libor Švec.

5MUDr. Dagmar Půčková - praktický lékař pro děti a dorost

Školská 13/309, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost. Nové pacienty přijímáme bez omezení. U zdravotnického zařízení je parkoviště pro osobní automobily a ZZ je i snadno dostupné veřejnou dopravou. Provádíme i nadstandardní očkování. Vyšetřování CRP, analýza moči, vyšetření glykémie přístrojem GLUKOLAB.…

6Dermahealth s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Olomoucká 2688/80, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromá kožní a estetická ordinace.

7FLUPED s.r.o. - ORDINACE SLAVONÍN1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Jižní 358/13, Olomouc-Slavonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktický lékař pro děti a dorost.

8MUDr. Jana Pivoňková

Jsem praktický lékař pro děti a dorost do 19 let a nabízíme možnost léčení lampou BIOPTRON a dále děláme fototerapie novorozenecké žloutenky i kožních onemocnění a poúrazových i také pooperačních stavů. Provádíme nastřelování náušnic a nadstandardní očkování a přijímáme i nové pacienty.

9Renata Repková- Kosmetika Janoušková

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Ponávka 185/2, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní kosmetické služby - spolupráce s renomovanou francouzskou kosmetickou firmou SOTHYS PARIS. Profesionální kosmetickou péči našim zákaznicím i zákazníkům poskytuje tým profesionálních kosmetiček. Laserové ošetření pleti: MICRODERMABRAZE, permanentní make-up, permanentní řasy,…


Firmy v dalších lokalitách


Propichování, nastřelování náušnic v lokalitě Morava – detailní popis

Existují dvě možnosti, jak vytvořit dírku v uchu kvůli nošení náušnic. První možností je propíchnutí ucha. Jedná se o klasické propíchnutí ucha jehlou. Druhou možností je nastřelení náušnice, které představuje modernější řešení. Každá z možností má však své výhody i nevýhody. Propíchnutí uší je možné v jakémkoliv věku, avšak u malých holčiček se doporučuje až nejdříve po třetím měsíci věku holčičky. V tomto období už má totiž za sebou povinné očkování hexavakcínou, které ji chrání i proti tetanu. Někteří rodiče čekají déle a nechávají je propíchnout před prvním rokem věku. Výhodou propíchnutí v tomhle věku je, že se holčička ještě tolik nehýbe, netahá se za ucha, a tak se ranka může rychle zahojit. Nechat si propíchnout uši je možné u lékaře, v piercingovém studiu, v kosmetickém salónu nebo ve zlatnictví. Důležité je se objednat k proškolenému profesionálovi, který se může prokázat certifikátem. 

Propíchnutí uší jehlou

Na propíchnutí je nutné s sebou vzít náušnice, které byly naložené v lihu minimálně dvacet čtyři hodin. Ucho se vyčistí, vydezinfikuje a místo vpichu se označí černým bodem. Jehla propíchne bod, vytáhne se a dovnitř se zandá náušnice. Výhodou propíchnutí je nižší cena než u nastřelení. Nevýhodou je vyšší bolestivost než u nastřelení.

Nastřelení náušnic

Jedná se o modernější metodu, při které se místo jehly používá nastřelovací pistole. Při nastřelení se nastřeluje speciální náušnice, která je uložena ve sterilním obalu. Tato náušnice bývá z chirurgické oceli, titanu nebo lékařského plastu. Náušnice musí zůstat v uchu 6 týdnů, aby se ucho mohlo hezky zahojit. Výhodou nastřelení je, že je velmi rychlé a téměř nebolestivé. Ucho vůbec nekrvácí a ranka téměř nehnisá. Nevýhodou je vyšší cena než u klasického propíchnutí.