Propichování, nastřelování náušnic – Morava

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1BAMEDILA s.r.o. - MUDr. Anna Látalová1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Konice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a odběry biologického materiálu. Provádíme i propichování a nastřelování náušnic. Aktuální kontakt a informace o dovolené naleznete na našich webových stránkách.

2MUDr. Renata Bartošková s.r.o.

Údolní 18, Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

MUDr. Renata Bartošková. Rádi a s úsměvem přivítáme naše menší i větší pacienty i jejich doprovod v naší ambulanci. Poskytujeme zdravotní ambulantní služby akutní i preventivní péče pro děti a dorost 0-19 roků.

3MUDr. Martina Šumberová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Obilní trh 310/4, Brno-Veveří Bezdlužná

Provozuji ordinaci odborného lékaře pro děti a dospělé. Zaměřuji se na choroby ušní a nosní a dále i krční a otorinolaryngologie. Aplikace náušnic klasickou metodou.

4MUDr. Dagmar Půčková - praktický lékař pro děti a dorost

Školská 13/309, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost. Nové pacienty přijímáme bez omezení. U zdravotnického zařízení je parkoviště pro osobní automobily a ZZ je i snadno dostupné veřejnou dopravou. Provádíme i nadstandardní očkování. Vyšetřování CRP, analýza moči, vyšetření glykémie přístrojem GLUKOLAB.…

5MUDr. Jana Pivoňková

Jsem praktický lékař pro děti a dorost do 19 let a nabízíme možnost léčení lampou BIOPTRON a dále děláme fototerapie novorozenecké žloutenky i kožních onemocnění a poúrazových i také pooperačních stavů. Provádíme nastřelování náušnic a nadstandardní očkování a přijímáme i nové pacienty.

6MUDr. Ludmila Vomelová, praktický lékař pro děti a dorost

3.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytuji komplexní léčebně-preventivní péči. Provádím preventivní prohlídky, léčbu onemocnění, odběry biologického materiálu a aplikaci očkovacích látek. Zajistím vystavení zdravotních povolení a potvrzení nebo předoperační vyšetření.

7MUDr. Radmila Vondráková

Halasovo náměstí…, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme provoz ordinace a služby praktického lékaře pro děti i také dorost.

8Renata Repková- Kosmetika Janoušková

Ponávka 185/2, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní kosmetické služby - spolupráce s renomovanou francouzskou kosmetickou firmou SOTHYS PARIS. Profesionální kosmetickou péči našim zákaznicím i zákazníkům poskytuje tým profesionálních kosmetiček. Laserové ošetření pleti: MICRODERMABRAZE, permanentní make-up, permanentní řasy,…

9BEAUTY cosmetic s.r.o.

Dornych 404/4, Brno-Trnitá
Otevřeno do 18:00

Nabídka masérských služeb, modeláže nehtů, pedikúry a epilace. Jsme tým kvalifikovaných a zkušených pracovnic z oblasti kosmetiky, manikúry, pedikúry a masáží. Nabízíme široké spektrum služeb včetně nastřelování náušnic.

10MUDr. Pavlína Zemánková s.r.o.- Praktická lékařka pro děti a dorost

Dobrovského 422/3, Vyškov-Město
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Máme provoz a poskytujeme služby ordinace dětského lékaře.


Firmy v dalších lokalitách


Propichování, nastřelování náušnic v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Propichování, nastřelování náušnic najdete 39 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 35 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Morava.