Poštovní služby, pošty – Morava

Poštovní služby zahrnují poštovní podání, třídění, přepravu poštovní zásilky prostřednictvím poštovní sítě a dodání poštovní zásilky příjemci. Za poštovní službu se považuje i dodání poukázané peněžní částky. Přehled pošt v lokalitě Morava.

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1MĚSTO RÁJEC - JESTŘEBÍ

Blanenská 84, Rájec-Jestřebí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Město se nachází v nadmořské výšce 295 metrů. Spravuje a informuje občany o aktualitách prostřednictvím úřední desky. Nachází se zde velké množství kulturně historických památek. Navštívit můžete městské infocentrum. Poskytování služeb Czech POINTu.

2Obec Kožušany-Tážaly1 pobočka

Kožušany-Tážaly 1, Kožušany-Tážaly
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme malebná obec v Olomouckém kraji. Historie naší obce sahá až do roku 1078. Navštivte náš web a podívejte se do fotogalerie, jak to u nás vypadá. Na našem webu dále naleznete úřední hodiny obecního úřadu, úřední desku a další informace. Na obecním úřadě provozujeme službu Czech POINT.

3ZANO 91 s.r.o.

Kollárova 431/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vyrábíme trezory, sejfy a pokladny na zakázku. Nabízíme komletní služby včetně výroby, prodeje a servisu. Soušástí sortimentu jsou ohnivzdorné a protipožární trezory, bezpečnostní dveře, trezorové dveře. Vyrábíme zazdívací sejfy a nábytkové sejfy. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

4MĚSTO LETOVICE

Masarykovo náměstí…, Letovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Město Letovice se nachází na hlavní ose Svitavy - Brno. Má necelých 7 000 obyvatel. Zajišťuje veškerou občanskou i kulturní vybavenost. Dominantou města je Zámek Letovice, který se ční nad údolím a je místem pořádání mnoha hudebních a společenských akcí.

5Obec Šaratice

Náves 83, Šaratice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Šaratice se nachází v okrese Vyškov, kraj Jihomoravský. Poblíž obce vyvěrá hořký minerální pramen, který se stáčí do lahví jako Šaratica. Obecní úřad zveřejňuje veškeré aktuality a informace na úřední desce. V obci nalezneme ZŠ a MŠ Šaratice, knihovnu, poštu zdravotní služby a další.

6Obec Perná

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Perná 294, Perná
Dnes už má zavřeno

Obecní úřady poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Poskytování služeb Czech POINT. První písemná zpráva pochází z roku 1322. Obec se nachází v nadmořské výšce 228 metrů. Na území žije 754 obyvatel. Památky - kostel sv. Mikuláše a Sloup Nejsvětější Trojice.

7Sedláčková Edita

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Národního odboje 6, Břeclav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializovaná prodejna se zámky a kováním. Výroba klíčů: autoklíče + imobilizér, klíče dozické a cylindrické- FAB, GUARD, MUL-T-LOCK, CISA, ABUS a další. Kování interiérové a bezpečnostní. Zámky zadlabávací, přídavné, vysací, lankové a různé. Zavírače, schránky + vhozy, pokladny, stavební vložky-…

8Zásilkovna s.r.o. (pobočka Znojmo)281 poboček

Horní náměstí 140/7, Znojmo
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Síť výdejních míst v ČR a SR i outsourcing pro e-shopy. Přeprava zásilek na Slovensko i do Rakouska a Německa.

9Zásilkovna s.r.o. (pobočka Šumperk)281 poboček

Hlavní třída 2802…, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Síť výdejních míst v ČR a SR i outsourcing pro e-shopy. Přeprava zásilek na Slovensko i do Rakouska a Německa.

10TERS, spol. s r.o. - Bezpečnostní sáčky, obálky, štítky (Brno)5 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
U Harfy 4/590, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

TERS spol. s r. o. se jako obchodní společnost zabývá dodávkami zboží v oblasti ochrany přepravy hotovostí, obalů na převoz hotovosti, cenin nebo jiného drahého zboží, cenin, majetku a ukládání dokumentů. Stěžejní činností naší firmy je distribuce bezpečnostních sáčků, obálek, plomb, přepravních…


Poštovní služby, pošty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Poštovní služby, pošty v lokalitě Morava – detailní popis

Poštovní služby podléhají zákonu č. 29/2000 Sb., o poštovních službách a o změně některých zákonů (zákon o poštovních službách). 

Základní služby

Představují minimální soubor služeb, které musí být poskytovány trvale na celém území ČR, a to za stejných podmínek všem uživatelům, za dostupnou cenu a ve stanovené kvalitě. Základní služby představují poštovní služby a zahraniční poštovní služby, které jsou pod ochranou státu vzhledem k potřebám veřejnosti. Jedná se o nejdůležitější poštovní služby jako jsou obyčejné zásilky a balíky, doporučené zásilky, cenné zásilky a poštovní poukázky.

Základní služby zahrnují tyto služby

  • Služba dodání poštovních zásilek do 2 kg
  • Služba dodání poštovních balíků do 10 kg
  • Služba dodání peněžní částky poštovním poukazem
  • Služba dodání doporučených zásilek, kterou se rozumí služba poskytující záruku náhrady škody v paušální výši pro případ ztráty, poškození nebo úbytku obsahu poštovní zásilky a dávající odesílateli důkaz o poštovním podání poštovní zásilky a případně na jeho žádost důkaz o jejím dodání adresátovi
  • Služba dodání cenných zásilek, kterou se rozumí služba poskytující záruku náhrady škody pro případ ztráty, poškození nebo úbytku obsahu poštovní zásilky, a to až do výše odesílatelem udané hodnoty poštovní zásilky
  • Služba bezúplatného dodání poštovních zásilek do 7 kg pro nevidomé osoby
  • Služby, které musí být zajištěny na základě závazků vyplývajících z členství České republiky ve Světové poštovní unii

Ceny základních služeb

  • Český telekomunikační úřad sleduje a vyhodnocuje vývoj úrovně cen základních služeb a pravidelně přezkoumává jejich cenovou dostupnost zejména s ohledem na spotřebitelské ceny, inflaci a průměrnou mzdu.
  • Rozhodnutí o ceně Český telekomunikační úřad zveřejňuje v Poštovním věstníku.