Odblokování mobilních telefonů – Morava

Zablokoval se vám telefon a potřebujete ho co nejdříve odblokovat? Ještě než se vydáte do servisu, zkuste si nejdříve vyhledat návod na internetu a zkusit ho odblokovat podle něj. Firmy zabývající se odblokováním mobilních telefonů lokalitě Morava.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se prodejem a servisem mobilních telefonů. Nabízíme také zálohování dat a odblokování.

Poslat poptávku mobil-brno.cz 542 213 333

Naše společnost vás obslouží jak ve specializované prodejně tak prostřednictvím e-shopu. Nabízíme širokou nabídku telefonů a jejich příslušenství, GPS navigací, autodoplňků a dalšího.

Poslat poptávku atcmobile.cz 553 401 610

Prodáváme mobilní telefony včetně příslušesntví a servisních služeb. Profesionální servis a poradenství v oblasti mobilních telefonů je naší největší předností.

Poslat poptávku doktormobil.cz 736 162 555

Prodáváme, opravujeme a odblokováváme mobilní telefony, počítače, navigace, PDA a iPhone a příslušenství. Nabízíme také zálohování a instalace.

Poslat poptávku 541 211 666

Provádíme nákup a nabízíme prodej mobilních telefonů a máme nabídku servisu a odblokování.

Poslat poptávku 603 705 108

Nabízíme prodej a servis nových i použitých mobilních telefonů s příslušenstvím a nabídka odblokování.

Poslat poptávku mobilykyjov.cz 604 414 888

Prodej, opravy a servis nových i použitých mobilních telefonů. Provádíme zálohy dat z rozbitých přístrojů či odblokování. Nabízíme značky Motorola, Nokia, Samsung, Panasonic a Siemens.

Poslat poptávku 111181.webnode.cz 723 009 090

Jsme autorizovaný servis a prodejce mobilních telefonů a tabletů. Společnost BPS Mobil působí na trhu od roku 2000. Věnujeme se prodeji a servisu mobilních telefonů. Jsme autorizovaný servis předních světových značek (HUAWEI, HONOR). Provádíme také opravy většiny ostatních značek telefonů, jako…

Poslat poptávku bpsmobil.cz 608 883 081

Specializujeme se na internetový prodej, výkup a servis mobilních telefonů a příslušenství. Nabízíme značky Alcatel, Apple iphone, evolve, HTC, LG, Motorola, My phone, Nokia, Samsung, Siemens, Benq, Sony Ericsson.

Poslat poptávku daukce.cz 607 777 001

Zákazníkům nabízím služby v oblasti servisu notebooků, počítačů, tabletů a mobilních telefonů. Opravuji všechny známé značky daných zařízení. Dále poskytuji služby výjezdového servisního technika, tj. možnost opravy a pomoci či poradenství přímo u zákazníka. Zabývám se také výkupem a nabídkou…

Poslat poptávku tech-fix.cz 732 131 202

Odblokování mobilních telefonů v lokalitě Morava – detailní popis

Zablokované telefony jsou nejčastěji ty, které byly zakoupené v zahraničí nebo byly dovezené ze zahraničí a jsou z tzv. šedého dovozu. Jelikož tyto telefony nebyly určeny pro český trh, mohou fungovat pouze se SIM kartou zahraničního operátora. Takový telefon poznáte podle hlášky, která informuje o špatné SIM kartě. Nejdříve je nejlepší takový telefon odemknout svépomocí a až poté vyhledat pomoc telefonního servisu.

Jak odblokovat mobilní telefon s Androidem?

Přes Google účet

Mobilní telefony s Androidem jsou propojeny s účtem Google. K odblokování vám stačí v počítači otevřít nástroj “Najdi moje zařízení”, který vám telefon na dálku zvládne odblokovat. Mimo jiné tento nástroj také umí vyhledat telefon, dálkově spustit vyzvánění a zablokovat telefon.

Resetovat telefon do továrního nastavení 

Po resetování se do telefonu jistě dostanete, ale za cenu ztráty všech dat. Prvním krokem je vypnutí telefonu vypínacím tlačítkem. V dalším kroku telefon znovu zapněte způsobem, že zároveň stisknete tlačítko pro zapnutí, zvýšení hlasitosti a snížení hlasitosti. U některých typů telefonů je možné stisknout jen jedno hlasitostní tlačítko. Jako poslední krok vyberte položku “Factory reset”.

Jak odblokovat iPhone?

Jedinou možností je resetovat telefon do továrního nastavení, avšak přitom ztratíte veškerá data. Určitě se vám do budoucna vyplatí vaše data pravidelně zálohovat.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.