Odblokování mobilních telefonů – Morava

Zablokoval se vám telefon a potřebujete ho co nejdříve odblokovat? Ještě než se vydáte do servisu, zkuste si nejdříve vyhledat návod na internetu a zkusit ho odblokovat podle něj. Firmy zabývající se odblokováním mobilních telefonů lokalitě Morava.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1ALFAMOBIL 1800 s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(109)
Poštovská 8, Brno
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se prodejem a servisem mobilních telefonů. Nabízíme také zálohování dat a odblokování.

2Auto Top Centrum Ostrava s.r.o. - ATC Mobile6 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(60)
Startovní 276/1, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše společnost vás obslouží jak ve specializované prodejně tak prostřednictvím e-shopu. Nabízíme širokou nabídku telefonů a jejich příslušenství, GPS navigací, autodoplňků a dalšího.

3Matyáš Petr- DoktorMobil.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(176)
8. května 465/24 , Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme mobilní telefony včetně příslušesntví a servisních služeb. Profesionální servis a poradenství v oblasti mobilních telefonů je naší největší předností.

4Sendler Michal

Prodáváme, opravujeme a odblokováváme mobilní telefony, počítače, navigace, PDA a iPhone a příslušenství. Nabízíme také zálohování a instalace.

5NPV obchodní spol. s r.o.1 pobočka

Provádíme nákup a nabízíme prodej mobilních telefonů a máme nabídku servisu a odblokování.

6Urban Miloslav - Prodej mobilních telefonů a příslušenství1 pobočka

Nabízíme prodej a servis nových i použitých mobilních telefonů s příslušenstvím a nabídka odblokování.

7Mobil Plus Zlín, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Rašínova 522, Zlín
Otevřeno od 8:30

Prodej, opravy a servis nových i použitých mobilních telefonů. Provádíme zálohy dat z rozbitých přístrojů či odblokování. Nabízíme značky Motorola, Nokia, Samsung, Panasonic a Siemens.

8BPS Mobil, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(240)
V Hlinkách 1325/11a, Olomouc - Nová Ulice
Otevřeno od 8:00

Jsme autorizovaný servis a prodejce mobilních telefonů a tabletů. Společnost BPS Mobil působí na trhu od roku 2000. Věnujeme se prodeji a servisu mobilních telefonů. Jsme autorizovaný servis předních světových značek (HUAWEI, HONOR). Provádíme také opravy většiny ostatních značek telefonů, jako…

9Janošík Petr, Mgr.

Pod Kopcem 1623/27, Krnov, Pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na internetový prodej, výkup a servis mobilních telefonů a příslušenství. Nabízíme značky Alcatel, Apple iphone, evolve, HTC, LG, Motorola, My phone, Nokia, Samsung, Siemens, Benq, Sony Ericsson.


Firmy v dalších lokalitách


Odblokování mobilních telefonů v lokalitě Morava – detailní popis

Zablokované telefony jsou nejčastěji ty, které byly zakoupené v zahraničí nebo byly dovezené ze zahraničí a jsou z tzv. šedého dovozu. Jelikož tyto telefony nebyly určeny pro český trh, mohou fungovat pouze se SIM kartou zahraničního operátora. Takový telefon poznáte podle hlášky, která informuje o špatné SIM kartě. Nejdříve je nejlepší takový telefon odemknout svépomocí a až poté vyhledat pomoc telefonního servisu.

Jak odblokovat mobilní telefon s Androidem?

Přes Google účet

Mobilní telefony s Androidem jsou propojeny s účtem Google. K odblokování vám stačí v počítači otevřít nástroj “Najdi moje zařízení”, který vám telefon na dálku zvládne odblokovat. Mimo jiné tento nástroj také umí vyhledat telefon, dálkově spustit vyzvánění a zablokovat telefon.

Resetovat telefon do továrního nastavení 

Po resetování se do telefonu jistě dostanete, ale za cenu ztráty všech dat. Prvním krokem je vypnutí telefonu vypínacím tlačítkem. V dalším kroku telefon znovu zapněte způsobem, že zároveň stisknete tlačítko pro zapnutí, zvýšení hlasitosti a snížení hlasitosti. U některých typů telefonů je možné stisknout jen jedno hlasitostní tlačítko. Jako poslední krok vyberte položku “Factory reset”.

Jak odblokovat iPhone?

Jedinou možností je resetovat telefon do továrního nastavení, avšak přitom ztratíte veškerá data. Určitě se vám do budoucna vyplatí vaše data pravidelně zálohovat.